پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

سرگذشت زندگی عاشقانه آنجلینا جولی و برد پیت (2)

مجموعه : اخبار سینما
سرگذشت زندگی عاشقانه آنجلینا جولی و برد پیت (2)

سرگذشت زندگی عاشقانه آنجلینا جولی و برد پیت (2)

زندگی عاشقانه این زوج در همه دنیا معروف شده بود و به فرزندی پذیرفتن چندین کودک از مناطق مختلف دنیا این زوج را واقعا مثال زدنی کرد. موارد بیشتر از سابقه عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی شان و عمده دلایل طلاقشان را در زیر بخوانید:

 

قسمت اول این مطلب بر روی لینک زیر کلیک کنید

 

 ماجرای زندگی آنجلینا جولی و برد پیت از ابتدا تاکنون

 

دسامبر 2011/ ژانویه 2013: این زوج که پیش از این اعلام کرده بودند، تا زمانی که همه در هر شرایط جنسیتی اجازه ازدواج پیدا نکنند، آنها رسما ازدواج نمی کنند، در مصاحبه های مجزایی اعلام کردند فرزندانشان شرایط را به نوع دیگری می بینند و مفهوم ازدواج برای آنها به گونه دیگری است و روز به روز برای برگزاری جشن عروسی فشار بیشتری می آورند و شاید آنها نتوانند به گفته قبلی شان پایبند بمانند.

 

فوریه 2013: آنجلینا جولی پس از آنکه متوجه شد به دلیل دارا بودن ژن معیوب BRCA-1 در معرض خطر جدی ابتلا به سرطان سینه و تخمدان قرار دارد، به صورت مخفیانه عمل تخلیه دو سینه را انجام داد.

 

مه 2013: این ستاره شجاعانه در مورد این جراحی با روزنامه نیویورک تایمز صحبت کرد و  به گزارش پارس ناز  در عین حال برد پیت را برای حمایت هایش در این امر تحسین کرد.
سرگذشت زندگی عاشقانه آنجلینا جولی و برد پیت (2)این عکس یک ماه پس از صحبت آنجلینا جولی در مورد عمل جراحی تخلیه دو سینه اش گرفته شده است

 

جولای 2014: اعلام شد این زوج برای اولین بار پس از فیلم آقا و خانم اسمیت، دوباره در مقابل هم برای فیلم جدیدی در برابر دوربین خواهند رفت. این فیلم “در کنار دریا” نام داشت و آنجلینا جولی نویسنده و کارگردانی آن را به عهده داشت. این فیلم زوجی را به تصویر می کشید که در روابط خود دچار مشکل شده بودند.

 

آگوست 2014: برد پیت و آنجلینا جولی در یک مراسم مخفیانه در عمارت خود در فرانسه مراسم ازدواج رسمی برگزار کردند و این ستاره لباسی به تن داشت که در طراحی آن کودکانش نقش داشتند و کیک جشن نیز توسط پسرشان پکس پخته شده بود.

 

نوامبر 2014: در طول سفر این زوج به شهر سیدنی-استرالیا، عکسی از این زوج در بالکن هتل گرفته شد که به نظر می رسید در حین مشاجره با یکدیگر هستند.
سرگذشت زندگی عاشقانه آنجلینا جولی و برد پیت (2)عکس لو رفته از این زوج در بالکن هتل که به نظر در حال مشاجره بودند

 

مارس 2015: آنجلینا جولی در روزنامه نیویورک تایمز اعلام کرد که جراحی تخلیه رحم و تخمدان انجام داده است.

 

نوامبر 2015: فیلم “در کنار دریا” باز خوردهای منفی زیادی داشت و آن طور که انتظار می رفت فروش خوبی نداشت.

 

جولای 2016: برد پیت و آنجلینا جولی برای آخرین بار پیش از طلاق وقتی دوقلوهایشان را برای تولد هشت سالگی شان به رستوران می بردند، دیده شدند.
سرگذشت زندگی عاشقانه آنجلینا جولی و برد پیت (2)آنجلینا جولی و برد پیت برای آخرین بار باهم دوقلوهایشان را برای تولد 8 سالگی به بیرون بردند

 

سپتامبر 2016: آنجلینا جولی از برد پیت تقاضای طلاق کرد. بر طبق گزارش ها پس از مشاجره برد پیت با پسرشان مدوکس در جت شخصی شان، آنجلینا تصمیم به طلاق گرفت ولی دلایل زیادی می تواند در این طلاق نقش داشته باشد:

 

1. شروع رابطه ای با بنیان اشتباه

شایعات رابطه این زوج زمانی وجود داشت که برد پیت هنوز همسر جنیفر آنیستون بود و اگرچه آنها منکر هرگونه رابطه ای بودند ولی اعتراف کردند عشق آنها در زمانی که نقش مقابل هم را در فیلم بازی می کردند به وجود آمد و معمولا در این نوع رابطه ها مشکلات عدم اعتماد به وجود می آید.

 

2. احتمال خیانت برد پیت با همکار بازیگرش ماریون کوتیلارد

برد پیت در فیلم “Allied” محصول سال 2016، با ماریون کوتیلارد در لندن هم بازی شد و از آنجا که شایعاتی وجود داشت، آنجلینا یک کارگاه خصوصی برای نظارت مخفی در آنجا استخدام کرد و متوجه شد که همه شایعات کاملا بی اساس نیست.

 

3. آنجلینا جولی در تاریخچه خود خیانت و روابط غیر متعارف داشته است

زمانی که جولی با جانی لی میلر ازدواج کرده بود، شایعاتی پیرامون خیانت او با مدلی به نام جنی شیمیزو بر سر زبان ها بود. او سپس با شوهر دوم خود به نام بیلی باب تورنتون آشنا شد و این در حالی بود که آن زمان بیلی با بازیگری به نام لارا درن رابطه داشت.

 

4. آنجلینا جولی و برد پیت لذت های زندگی خود را با کار یکی کردند

جولی و پیت بازیگران مقابل هم در فیلم “در کنار دریا” شدند که  به گزارش پارس ناز  این فیلم بر روی یک روابط متزلزل بین زوجی ناراضی متمرکز شده بود. وقتی در این مورد از آنها سوال می شد، آنها هر دو فورا وجود هر نوع مشکلی را انکار کردند که هرکسی را بر این شبهه می انداخت که خانم و آقا هر دو بیش از اندازه اعتراض می کنند.

 

آنها از این فیلم به عنوان یک کار دو نفره استفاده کردند و در عین حال در همان جزیره محل فیلم برداری تعطیلات ماه عسل خود را گذراندند.

 

5. سبک زندگی آنها متفاوت است

برطبق برخی گزارشات اولویت های جولی و پیت متفاوت است. گفته می شود اولویت اولیه جولی امور انسان دوستانه خارج از هالیوود است در حالی که پیت عاشق این است که همیشه پسرطلایی هالیوود باقی بماند ولی آنجلینا روز به روز بیشتر از هالیوود دلزده می شود. طبق گفته یک منبع، برد پیت می خواهد فیلم بسازد، جولی نمی خواهد و این موضوع برای این زوج یک مشکل اساسی محسوب می شود.

 

6. برنامه کاری آنها بسیار پرمشغله است

هر دو آنها برای برنامه های پیش تولید و پس تولید فیلم هایشان یعنی “First They Killed My Father” و “Allied” بسیار پرمشغله شدند و جولی حتی به جز فیلم ، زمان بیشتری را نیز باید برای امور انسان دوستانه ملل متحد می گذراند. در بین فیلم ها، سفر به نقاط مختلف دنیا و در عین حال مراقبت از شش فرزند، زمان زیادی برای گذراندن اوقاتشان باهم باقی نمی ماند.

 

7. عدم توافق آنها بر نحوه تربیت کودکانشان

از جمله دلایلی که برای طلاق آنجلینا جولی ذکر شده بود، شیوه تربیتی برد پیت بود و گفته می شود آنجلینا جولی بسیار از شیوه او ناراضی و ناراحت است و طبق گفته یک منبع نزدیک، تصمیم او بر طلاق صرفا بر پایه روابط او با فرزندانشان صورت گرفته است. همچنین علاوه بر این ، مواردی از عصبانیت های برد پیت را نیز از دلایل خاتمه دادن به این ازدواج عنوان کردند.
سرگذشت زندگی عاشقانه آنجلینا جولی و برد پیت (2)اختلاف نظر برد پیت و آنجلینا جولی در نوع تربیت فرزندان

 

8. رابطه برد پیت با پدر آنجلینا

جولی هیچ وقت با پدرش جان وویت رابطه نزدیکی نداشت چرا که به مادرش مارچلین برتراند خیانت کرده بود و علاوه بر این جان مدام درباره زندگی خصوصی دخترش با مطبوعات صحبت می کرد.  به گزارش پارس ناز  با این وجود برد پیت بسیار بیشتر از آنجلینا با جان وویت ارتباط داشت و این موضوع برای آنجلینا جولی خوشایند نبود.

سرگذشت زندگی عاشقانه آنجلینا جولی و برد پیت (2)رابطه خوب برد پیت با پدر آنجلینا جولی ، برای وی خوشایند نبود

 

9. مصرف مواد برد پیت

گفته می شود جولی از مصرف ماریجوانا و الکل برد پیت خسته شده بود چرا که پتانسیل تاثیر سوء روی بچه ها وجود داشت. علاوه براین از آنجا که جولی خودش در جوانی اعتیاد به هروئین (وهمچنین بر طبق شایعات کوکائین) داشت و موفق به ترک شده بود، از این رو ممکن بود پتانسیل گرایش به مواد دوباره در او زنده شود و علاوه براین برای بچه ها خطر ایجاد کند.

 

 

Loading...
انتشار تصاویر برهنه دختران ارتش آمریکا بخاطر رابطه جنسی
انتشار تصاویر برهنه دختران ارتش آمریکا بخاطر رابطه جنسی
مشاهده بیشتر