پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

شامپوی بدن گیاهی را در خانه درست کنید

شامپوی بدن گیاهی را در خانه درست کنید

شامپوی بدن گیاهی را در خانه درست کنید 

شما می‌توانید با گیاهان دارویی که در منزل تهیه نموده اید یک شامپوی بدن گیاهی خوب برای پوست و سلامتی درست کنید. 

 

ترکیبات شامپو گیاهی بدن :
سدر، مورد و حنا

 

طرز تهیه شامپو گیاهی بدن خانگی :
سدر نیم کیلو، مورد ۳۵۰ تا ۴۵۰ گرم، حنا ۵۰ تا ۱۵۰ گرم. مواد مذکور را باهم مخلوط و هنگام حمام حدود یک لیوان آن را برداشته و با سرکه یا آب لیمو و کمى آب و دو سه قاشق روغن زیتون یا کنجد مخلوط و بدن را با آن بیالایند و با کیسه نخى لیف بکشند و بدن را نیم ساعت بعد بشویند.

 

اگر نرم‏تر مى ‏خواهید یک‏صد گرم اسفرزه به اجزاء آن اضافه کنید. زرده تخم‏ مرغ و یا ژل طبیعى کتیرا را هم براى لطافت اکثر پوست مى‏ توانید هنگام مصرف به شامپو گیاهی بدن اضافه کنید. پوست از این شامپو گیاهی بدن براى تغذیه سلول‏هاى خود بهره گیری مى‏ کند. چه شوینده خوبى هست این شامپو گیاهی بدن طب اسلامى که واقعا مى‏ تواند به‏ عنوان برترین شوینده در جهان مطرح شود.

 

شامپو و صابون‏ها و سایر مواد شوینده شیمیایى باید حذف شود چراکه بتدریج آثار منفى خود را بر سلامتى بدن آشکار مى‏ کنند.

 

خواص شامپو گیاهی خانگی بدن:
– این شامپو گیاهی خانگی بدن هست که کبد را پاک مى ‏کند البته از روى پوست باشد. قلب را صفا مى‏ دهد و حافظه را تقویت مى ‏کند و پوست را ضد عفونى و لطیف مى‏ کند.

 

– شامپو گیاهی بدن مسامات را مى‏ گشاید و گرماى بدن را بسمت پوست مى‏ راند تا جریان هواى خنک و فرح بخش میان احشاء داخلى بدن و بیرون برقرار گردد.

 

– شامپو گیاهی بدن التهاب و مواد خارش‏ آور و قارچ‏ هاى چسبیده به پوست را پاک و پوست بدن و صورت را جوان و زیبایى آن را چند برابر مى ‏کند.

 

 

loading...
Xبستن تبلیغ
فوتبال
X
قانون عجیب رابطه جنسی بین دختران روس و مردان خارجی +عکس
قانون عجیب رابطه جنسی بین دختران روس و مردان خارجی +عکس
مشاهده بیشتر