پارس ناز پورتال

تبلیغات

شکنجه و تجاوز پرستار و همسرش به یک پسر 3 ساله

مجموعه : مجله خبری روز
شکنجه و تجاوز پرستار و همسرش به یک پسر 3 ساله

شکنجه و تجاوز پرستار و همسرش به یک پسر 3 ساله

متهمان “کلیر سمنز” پرستار زن 28 ساله و «هاگز» نامزد 32 ساله وی هر دو به جرم شکنجه پسر سه‌ساله که پرستاری وی را برعهده داشتند دستگیر و دادگاهی شدند. اطلاعات پلیس نشان می‌دهد هر دو متهم هنگام حمله به کودک در حالت عادی نبوده وتحت تأثیر مواد مخدر بارها به او تجاوز کردند.

 

متهمان هنگام حمله از خود فیلم گرفته و فیلم‌های وحشتناک در کامپیوتر شخصی «هاگز» نگهداری شده است. قاضی «فیلیپ ریچارد» از دادگاه «روت» در «ولز» در این باره می‌گوید: پرستار زن وظیفه مراقبت از پسربچه سه ساله را داشته که نامزدش به دیدن وی آمده و حملات در آپارتمانی در منطقه «روت» صورت گرفته است.

 

با‌توجه به درجه اهمیت این پرونده پرستار به 16 سال زندان و نامزد وحشی‌اش به حبس ابد محکوم شد.اطلاعات ما نشان می‌دهد متهم دوم «هاگز» قصد داشته از فیلم سوءاستفاده کرده و آن را به‌عنوان فیلم‌ مستهجن کودکان در فضای مجازی منتشر کند.مجرمان قبل از آغاز حمله، به کودک مقدار زیادی دارو نیز خورانده‌اند.

 

“لارنس جونز” دادستان پرونده می‌گوید: حملات جداگانه و بسیار وحشیانه صورت گرفته است. اطلاعات ما نشان می‌دهد هاگز، نامزد این پرستار دارای سوابق کیفری بوده و در گذشته نیز یک‌بار به خاطر حمله و تجاوز جنسی به پسر شش ساله‌ بازداشت شده بود.

 

 

 

منبع:فرانشر،ایران

 

 

 

مطالب جنجالی سایت