پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

طالع‌ بینی خرداد ماه 1397

طالع‌ بینی خرداد ماه 1397

طالع‌ بینی خرداد ماه 1397

طالع‌ بینی جدید خرداد ماه 1397 برای متولدین ماه هاي مختلف را از پارس ناز مشاهده می کنید.

 

متولدین فروردین ماه:
دراین ماه احساس می کنید که باید از نظر احساسی تعدیل شوید و میخواهید انرژی اضافی خودرا تخلیه کنید.اگر با همکارتان درگیر یک بحث جدی شوید این بحث به نفع شخص شروع کننده تمام میشود ودر عین حال وظایفی که قبلا به خوبی تعریف شده‌اند ، ممکن است در نتیجه این بحث به سرعت روشنی خودرا از دست بدهند.دراین ماه بجای این‌که سعی کنید حق رابه جانب خودتان دهید و مدام در پی تصدیق خود باشید آرام بگیرید و از درگیر شدن دریک جنگ لفظی اجتناب کنید.

 

متولدین اردیبهشت ماه:
از کینه دست بردارید و بی خیال کدورت شوید. خنده را مانند گلی بر لب هایتان بنشانید که دوستی و نیکویی همانند پلی است به دل دیگران. به آینه بنگرید و دل‌تان را همانند آن، صاف و بی غش کنید. بعد میبینید که آینه بشما لبخند رضایت می‌زند. زندگی فراز و نشیب هاي زیادی دارد، بخود بیایید. گذشته را فراموش کنید و به آینده اي درخشان بنگرید، چون زندگی زیباست. در معامله مسکن همه ی موارد را درنظر بگیرید. او روزی از شما کمکی خواست، اما شما کاری نکردید، خب، حالا وقتش است که جبران کنید، مگر چه اشکالی دارد… او همان‌ گونه چشم به راه شماست.

 

متولدین خرداد ماه:
دراین ماه احساسات شما عمیق‌تر و شدیدتر از همیشه شده و همین باعث میشود احساس ناراحتی و نارضایتی کنید ، حرارت خورشید بر سیاره شما باعث میشود که دیگران بتوانند روی ضمیر ناخودآگاه شما تاثیر بگذارند.دراین ماه شما فرصتی برای اشتباه ندارید، پس قبل از این‌که بخواهید برنامه و پروژه جدید را آغاز کنید خوب به آن فکر کنید تا وسط کار وادار نشوید آنرا رها کنید.

 

متولدین تیر ماه:
دراین ماه به نظر می‌رسد شما دنبال خواسته اي باشید که اطرافیان شما و عرف جامعه آنرا نمی پسندند! مانند معشوقی جوانتر یا مسن تر از خودتان، لباسی یا مقامی که در خور شما نیست و خلاصه هر چیزی که عرف جامعه آنرا از شما نمیپذیرد. اگر این مساله را آگاهانه انتخاب کرده‌اید، اشکالی ندارد و به دنبالش بروید، مشروط به این‌که حرف و حدیث دیگران رابه جان بپذیرید و انتظار تایید عموم را نداشته باشید در غیر اینصورت آرامش زندگی تان به هم خواهد خورد ؛ اینک لحظه انتخاب است.

 

متولدین مرداد ماه:
مدتی است دچار آشفتگی روحی شده اید و آرام و قرار ندارید ؛ اگر کمی حوصله به خرج بدهید و به خداوند متعال پناه ببرید بزودی گم شده تان را خواهید یافت ، گره اي در کارتان به وجود آمده است که به موجب آن آرامش شما تا حدودی دچار اختلال شده است اما هیچ نگران نباشید چراکه انشاءالله… رفع میشود و از غصه رهایی میابید.
از سوی دوستان اشتباهی رخ خواهد داد که موجب اذيت و رنجش تان میشود اما بهتر است بر آنان خرده نگیرید چون همیشه گذشت و گشاده رویی تأثیری بیشتر و بهتری دارد.

 

متولدین شهریورماه:
این ماه با قاب ذهنی بهتری هستید و از لوازم یا وسائل نو شده خانواده لذت میبرید و احساس رضایت خواهید کرد. شروعی عاشقانه با شریک عاطفی خود خواهید داشت . جاذبه ها افزایش خواهد یافت و شما میتوانید یک رابطه قابل اعتماد را شکل دهید. اتحاد پیش زمینه ازدواجتان خواهد شد. بهتر است احساسات خودرا با شریک زندگی تان در بین بگذارید زیرا زندگی عاشقانه نیازمند اعتماد متقابل و ماندگار است. با کار سخت بر ناامیدی ها غلبه کنید. در حرفه خود شاهد پیشرفت هایي در موقعیت خود هستید و ارتباط با زیر دستانتان قابل ملاحظه و خوب است. در طول این مدت در محل کار باید به شدت وقت شناس باشید و فرصتی برای نیازهای سازمانی اختصاص دهید.

 

اقدامات این چنینی بر شغل شما بسیار تاثیرگذار و چشمگیر خواهند بود . پروژه هاي تنها با ارتباط پیش میروند و از این جهت نیاز به زمان بیشتر و راهنمایی زیر دستانتان خواهید داشت. ممکن است با افرادی خودخواه برخورد کنید. افراد با مشاغل الکترونیکی و محصولات کشاوری و مخابرات شاهد توسعه خواهند بود. وام شما آماده خواهد شد و میتوانید ازآن برای ترخیص کالاهایتان از گمرک استفاده کنید. بهتر است از کمک مالی به دوستان و خویشاوندان خودداری کنید. چیزهای زیادی در مسافرت‌هاي پرنشاط به همراه خانواده بدست می آورید. مسائل حقوقی به اتمام خواهند رسید. سلامت جسمانی این ماه شما طبیعی است ولی ممکن است سطح هموگلوبین تداخل کند و حتی ممکن است درد کمر و ناراحتی معده داشته باشید و افراد مبتلا به دیابت وادار به معاینه منظم خواهند بودو خانمهای باردار مشکلاتی جزیی با مواد غذایی خواهند داشت.

 

متولدین مهرماه:
این ماه چیزی مثل یک تقسیم است. از یک طرف شما خودرا در بالای انبوهی از ملاقاتها با افراد جدید و یادگیری روش ها و مهارت هاي تازه و بهرهگیری از برخی برخوردهای تصادفی و از از طرف دیگر تمایل شما به فاصله با دنیای پیرامون. اگر رابطه اي ایجاد شده باعث نگرانی شما میشود و ممکن است به چیزی که میخواهید در مورد آن به دقت تفکر کنید. با همه ی این ها در روز ۲۲ ماه خورشید وارد علامت شما و ماه تازه در ۲۳ م ماه ودر ۳۰ م ماه ونوس پیوند با نشان شما خواهند داشت که این باعث یک تغییر کامل خواهد بود. در واقع شما به یاد نخواهید آورد که تا به این حد در انواع رشته هاي جدید نیرومند شرکت کرده باشید. بنابر این انتظار می‌رود که این ماه پایان بسیار هیجان انگیزی برای شما داشته باشد یعنی در زمانی که مهارتهای رهبری خودرا شاهد هستید و و دوباره انرژی آنرا در خود احساس کنید. با ورود پلوتو هم پیش خواهید رفت به سوی حل برخی مسائل عاطفی بسیار عمیق.

 

متولدین آبان ماه:
اگر به خدای بزرگ ایمان داشته باشی،دلیلی برای هراس از ناشناخته ها نخواهی داشت.می‌توانی با خاطرجمعی و مسرت به آینده بنگری،زیرا اراده خداوند در زندگی ات جاری است.امور ناشناخته و غیر منتظره تو را از پای در نمی آورند،زیرا می دنی که ار هر موقعیتی می‌توانی بهره ببری.در زندگی مسوولیت پذیر باش. اگر وظایف رابه درستی انجام بدهی موفقیت می‌توانی بهره ببری.در زندگی مسئولیت پذیر تر باش.اگر وظایفت رابه درستی انجام بدهی موفقیت ازآن توست.

 

اگر اراده و پشتکار را در خود بپرورانی،بدون تردید دست خداوند همیشه نگهدارت خواهد بودو هدایتت خواهد کرد و از بی قراری رهایی خواهی یافت.دراین ماه ،سعی کن با دوستان و افرادی که باعث پیشرفتت می‌شوند،بیشتر رابطه برقرار کنی.با دوستان خوب و خوش نیت نشست و برخاست کن.از هر فرصتی برای دور هم جمع شدن استفاده کن.صدقه دادن و خیرات کردن را فراموش نکن.شادی وخوش بینی را هر کجا که هستی اشاعه بده..اگر منتظر حکم دادگاه یا خبری اداری هستی به نفعت رای خواهند داد.از نصیحتهای دیگران ناراحت نشو.به پدر و مادرت احترام بگذار.به کارهایت سرعت عمل ببخش.مطمئناً به انچه می خواهي می رسي.

 

متولدین آذر ماه:
اگر شما این اصل را سرمشق زندگی حال و آینده خود کنید. حداقل نیمی از گرفتاری ها و مصائب روحی و احساسی شما کاسته خواهد شد و آن اصل این است که «بر آنچه که رفته و گذشته است اندوه و افسوس نخور» متولدین آذر ماه شخاصی بسیار حساس و زودرنج و خودخور هستند. گذشته، گذشته و رفته ، رفته است. فکر حال و آینده باشید. فکر اطرافیان و بستگان موجود خود باشید و حساب رفتگان و گذشتگان رابه همان رفته و گذشته واگذار کنید. سعی کنید از زندگی حال خود لذت ببرید قبل از این‌که فردا و پس فردا در حسرت از دست دادن همین اوضاع و احوال بنشینید.

 

طالع بینی دی ماه:
بعد از مدت‌ها تلاش مداوم، دیگر باید کمی بخود استراحت بدهید و کمی از آرامش موجود لذت ببرید.موقعیتی برای‌تان پیش خواهد آمد که وادار به قضاوت در مورد موضوعی می‌‌شوید. سعی کنید اینکار رابه دور از هر گونه سوگیری و پشتیبانی انجام دهید. نتیجه این قضاوت اثرات روحی برای شما به دنبال خواهد داشت. با یک قضاوت درست، اثرات روحی مثبت را برای خود به ارمغان بیاورید. اتفاقاتی برای‌تان خواهد افتاد که سعی کنید دراین اتفاقات، اعتماد به نفس خودتان رابه بوته آزمایش بگذارید و آنرا بسنجید.

 

توانایی‌هاي خودرا بشناسید و از آن ها استفاده کنید. با همین توانایی‌ها است که می‌‌توانید پله‌‌هاي ترقی رابه سرعت طی کنید. اطرافیان بیش از گذشته بشما محبت خواهند کرد و این محبت را شما درک خواهید کرد. سعی در جبران این محبت‌ها داشته باشید. کسی بشما مراجعه می‌‌‌کند و از شما درخواست کمک دارد. اگر توانایی کمک کردن به وی را دارید به او کمک کنید ولی اگر این توانایی را در وجود خود نمی‌‌بینید وی را با قول‌هاي بی‌‌خودی، دلگرم نکنید.

 

متولدین بهمن‌ ماه:

استرحت کافی کمی از خستگی دوران پرمشغله ي کاری تان کاسته است. به فکر تغییر شغل هستید. دوره ي یکنواختی را طی می کنید، اما بزودی باید آماده ي کار و فعالیت در زمینه ي شغلی خود باشید. مشغله ي شما بیش از گذشته خواهد شد. از نظر مالی به همن صورت گذشته خواهد بود. کمی کم تحملی و کم حوصلگی داشته اید. مراقب برخوردتان با بزرگ ترها باشید. این دوره بهترین فرصت است برای تصمیم گیری هاي جدید در مورد تحصیل و کار. دراین دوره قادر به دست زدن به ریسک هاي بزرگ خواهید بودو ماه رابا یاد گرفتن و تجربه آموختن به اتمام خواهید رساند. اثرات شکست عاطفی تان کمتر می شود.

 

متولدین  ماه اسفند:

پیشنهادی دریافت میکنید که البته قبل از هر تصمیمی به تمام زوایای قضیه فکر کنید و بعد پاسخ دهید ؛ لبخند شما ممکن است به دیگران حیاتی تازه ببخشد و به زندگی امیدوارشان کند، اگر بشما اعتماد کردند ارزش این محبت را بدانید و با درستی و نیکی آنرا پاسخ دهید.با قناعت زندگی کنید، زیرا قناعت یک ارزش است، ولی هرگز خسیس نباشید ؛ روزهای خوش فرا خواهد رسید، روزهایی که خاطرات خوش گذشته را بار دیگر برای شما زنده می‌کند.

 

 

برچسب‌ها:
Loading...
معرفی شاخ های اینستاگرام + آدرس صفحات و علت معروف شدن آنها
معرفی شاخ های اینستاگرام + آدرس صفحات و علت معروف شدن آنها
مشاهده بیشتر