پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

طالع بینی عاشقانه شما در هفت روز آینده

طالع بینی عاشقانه شما در هفت روز آینده

طالع بینی عاشقانه شما در هفت روز آینده 

طالع بینی عاشقانه و احساسی شما را بر حسب ماه تولد در هفت روز آینده آورده ایم که می‌توانید پیش بینی کنید چه در انتظار شماست. طالع بینی هفتگی عشق شما را از پیامدهایی که سیارات در زندگی عاشقانه تان دارند با خبر می‌کند و این امکان را می‌دهد اتفاقات و رویدادهای آینده را از طریق ستارگان مشاهده نمایید.

طالع بینی عاشقانه شما در هفت روز آیندهفروردین

روز دوشنبه سیاره عطارد وارد برج ثور می‌شود و تا اواسط ماه خرداد در همین نشانه اثبات قدم باقی میماند. در نتیجه شما و محبوب راحت تر میتوانید در اساس مسائل مالی و مسائل زناشویی با همدیگر ارتباط برقرار کنید. زحل در زاویه ۱۲۰ درجه اورانوس قرار دارد و از شیوه هاي خلاقانه شما حمایت میکند. اما ونوس در جهت مخالف سیاره مشتری قرار دارد پس مراقب باشید به کسی قول کاری که نمی‌توانید ندهید.

طالع بینی عاشقانه شما در هفت روز آیندهاردیبهشت

در روز دوشنبه عطارد وارد نشانه شما میشود و تا اواسط ماه آینده در جای خود باقی مانده و منجر میشود برترین روابط را با محبوب در این روزها داشته باشید. در اساس مسائل مالی راحت تر میتوانید تصمیم گیری کنید و برای جلب رضایت همدیگر تلاش بیشتری میکنید.

طالع بینی عاشقانه شما در هفت روز آیندهخرداد

سال هاست که زحل وارد بخش ارتباط هاي شما شده و باعث شده در ارتباط با مسائل ارتباط اي جدی تر باشید. هر بار که احساس میکنید ارتباط مفید پیش نمی‌رود تصمیم میگیرید هر چه زودتر مشکل را رفع کنید. اگر احساس می‌کنید ارتباط تان خسته کننده شده یک موقعیت اجتماعی به شما کمک می‌کند از منطقه امن خود بیرون بیایید و به جستجوی ممکن ها بروید.

طالع بینی عاشقانه شما در هفت روز آیندهتیر

این هفته با دوستان تان اکثر درمورد مسائل زندگی عاشقانه خود صحبت میکنید و با اینکار به دنبال پیشنهاد هایي برای بهتر شدن ارتباط تان می‌گردید. خوشبختانه صحبت هایي که با دوستان داشته اید موثر بوده و پیشنهاد هاي آنان باعث می‌شود عشق و صمیمیت بیشتری در ارتباط احساس کنید.

طالع بینی عاشقانه شما در هفت روز آیندهمرداد

این هفته ایده هاي بزرگی را با محبوب به اشتراک می‌گذارید و این برایتان بسیار لذت بخش هست اما به علت اینکه یکی از فکرهای بزرگتری نسبت به دیگری دارد باعث میشود بحثی بین تان پیش بیاید و کمی از این بابت ناامید شوید. خبر مفید طالع این هفته شما این هست که هر دو یکدیگر را برای رسیدن به اهداف و رویاها حمایت میکنید و مهم نیست این اهداف چقدر رویایی باشند.

طالع بینی عاشقانه شما در هفت روز آیندهشهریور

مرزی به نام “مال من” و “مال تو” بین شما شکل می‌گیرد و مدتی هست “ما” مفهومش را در این ارتباط از دست داده هست. هر کدام روی قلمرو شخصی خودش متمرکز شده اید. اینکه بخواهید محدوده شخصی خودتان را داشته باشید بد نیست اما اگر این هفته فقط روی نقدینگی هاي خودتان تمرکز کنید ممکن هست همسرتان بد برداشت کند. بنابراین سعی کنید در اولویت بندی ها عشق را در مرتبه بالاتری نسبت به مسائل مالی قرار دهید.

طالع بینی عاشقانه شما در هفت روز آیندهمهر

ونوس به بخش ارتباط هاي شما پناه آورده هست و به ارتباط عاشقانه شما تعادل میدهد و اگر مجرد هستید فرد جدیدی را وارد زندگی شما میکند. در همین زمان مشتری، سیاره خوشبختی و شانس هنوز در نشانه شما باقی مانده و شما را نسبت به عشق و زندگی خوشش بین می‌کند. ایده آل هاي شما نسبت به عشق بسیار متفاوت از حقیقت هست پس هرگز اجازه ندهید این افکار همه ي چیز را خراب کند.

طالع بینی عاشقانه شما در هفت روز آیندهآبان

این هفته آرامش در ارتباط شما برقرار هست و تا اواسط ماه آینده گفتگوها و تعاملات خوبی را با هم خواهید داشت. از این فرصت بهره گیری کنید و بر پایه ارزش هاي مشترک یک ارتباط حمایتی ایجاد کنید. تصمیماتی بگیرید که تاثیری مداوم روی ارتباط تان داشته باشد. در ارتباط با مسائل مالی با هم صحبت کنید و کاری انجام دهید که اوضاع مالی ارتباط شما را بهتر کند.

طالع بینی عاشقانه شما در هفت روز آیندهآذر

این هفته شور و هیجان و احتمالات زیادی در زندگی عاشقانه شما وجود دارد و به قدری سریع اتفاق می افتند که شما را دچار نگرانی می‌کند. اما نگران نباشید شما توانایی پشت سر گذاشتن تمام آنها را دارید. هر چه اکثر از منطقه امن خود بیرون بیایید پاداش بیشتری می‌گیرید و ارتباط عاشقانه بهتری برقرار می‌کنید. در لحظه زندگی کنید و از زندگی عاشقانه خود لذت ببرید.

طالع بینی عاشقانه شما در هفت روز آیندهدی

این روزها با افراد متفاوتی ملاقات کرده اید و دیگر قادر هستید آن هایي که به دنبال وفاداری و یک ارتباط کامل میباشند را تشخیص دهید. تا اواسط ماه آینده با فردی که ارتباط نزدیک فکری و معنوی دارید وارد روابط عاشقانه میشوید. می‌توانید درمورد مسائل مهم با او که فرد متفاوتی هست صحبت کنید.

طالع بینی عاشقانه شما در هفت روز آیندهبهمن

این هفته خورشید وارد بخش رمانتیک نشانه شما می‌شود و برای کل ماه این بخش از زندگی شما را روشن می‌کند. شما زندگی عاشقانه را در اولویت قرار میدهید چون به شما نیرو و انرژی می‌دهد. این هفته حواستان به فرصت هاي اجتماعی که سر راهتان قرار می‌گیرد باشید. اگر مجرد هستید در این فرصت هاي اجتماعی با فرد جدیدی آشنا میشوید.

طالع بینی عاشقانه شما در هفت روز آیندهاسفند

وجود سیاره مشتری در هشتمین منزل منابع مالی مشترک باعث می‌شود از منابع مالی همسرتان منافع زیادی ببرید. این هفته سیاره مشتری در بخش درآمدها به ونوس ملحق میشود و به شما کمک میکند تا بتوانید سهمی در فراهم سازی مخارج زندگی داشته باشید. همسرتان نیز در این شغل اخیر شما را حمایت می‌کند.

 

 

loading...
Xبستن تبلیغ
فوتبال
X
بچه دار شدن خانم معلم 43 ساله از شاگرد 13 ساله + عکس
بچه دار شدن خانم معلم 43 ساله از شاگرد 13 ساله + عکس
مشاهده بیشتر