پارس ناز پورتال

تبلیغات

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکس

مجموعه : اخبار سینما
عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکس

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکس 

مریم معصومی بازیگر جوان سینمای کشور ایران، در دنیای بازیگری خوش درخشیده هست، وی تازه کار هست و برایش آینده روشنی انتظار می رود. شامگاه شنبه 6 خرداد 96 برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت . مریم معصومی بازیگر جوان کشورمون مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود. مهران مدیری نخستین سوال خود از بازیگر سه دونگ سه دونگ را اینگونه آغاز کرد.عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکس

لیسانس علوم سیاسی و فوق لیسانس روابط بین الملل دارید ، چطور بازیگر شدید؟ مریم معصومی گفت :در دوران جوانی دوست داشتم بازیگر شوم و به همین خاطر علوم سیاسی را گزینش کردم و اگر روزی شرایطی فراهم شود که رئیس جمهور شوم به خانم ها رسیدگی بیشتری میکنم چون به نظر من واقعا به خانم ها در جامعه ظلم شده هست.

 

اما درمورد این که چطور بازیگر شدم باید بگویم در میان خانواده من هنر جایگاهی ندارد و انها دوست داشتند که من پزشک یا مهندس شوم به همین خاطر من دانشگاه رفتم و به انها قول دادم تا مرحله دکترا پیش بروم اما در کنار آن به بازیگری روی آوردم و در حال حاضر حدود 8 سال هست که وارد دنیای بازیگری شده ام .

 

مریم معصومی چگونه بازیگر شد

من شاگرد استاد سمندریان بودم و سال 88 با یک تله فیلم کارم را آغاز کردم و از همان ابتدا تصمیم گرفتم که بازیگری را به صورت حرفه اي بیاموزم به همین خاطر در کلاس هاي استاد سمندریان شرکت کردم و با طنز سه دونگ سه دونگ در تلویزیون شناخته شدم . من به بازیگری علاقه زیادی دارم و دوست دارم در این اساس پیشرفت کنم

 

و علاقه زیادی به بازی در نقش هاي منفی دارم چون در زندگی شخصی ام آدم منفی هستم و اگر عصبانی شوم خیلی ترسناک میشوم و من در کنار بازیگری یک سال هست که پیانو را به صورت حرفه اي شروع کرده ام.

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکس

عشق مریم معصومی در دورهمی لو رفت

مجری برنامه دورهمی پرسید :عاشق شده اید؟ مریم معصومی بازیگر مفید کشورمون گفت :من تفاوت زیادی بین عشق و دوست داشتن قائل هستم من عاشق نیستم اما دوست داشتن در زندگی ام جریان دارد . ماجرای دوست داشتن مربوط به 3 سال پیش هست که هنوز هم ادامه دارد .

 

خانم بازیگر در جواب مهران مدیری که پرسید چرا ازدواج نمی‌کنید گفت :ازدواج مقوله بسیار پیچیده اي هست. من برخلاف خانم هاي زیادی که می‌گویند شوهر نیست باید بگویم یکی از دلایلی که ازدواج نمی کنم تعداد زیاد خواستگارهایم هست که گزینه را برایم سخت کرده هست که مهران مدیری در این بخش با خنده گفت پس تکلیف آن عزیزی که دوستشان داشتید چه می‌شود؟ بله آن آقای عزیز قرار هست به زودی خیلی خوشبخت شوند ….

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکس

مهمان برنامه دورهمی ادامه داد ازدواج مقوله بسیار پیچیده اي هست و من چون آدم مسئولیت پذیری هستم ترجیح میدهم اگر قرار هست ازدواج کنم تمام وقتم را برای همسر و فرزندم بگذارم.

 

مریم معصومی بازیگر جوان سریال هاي تلویزیون درمورد سفیر سندروم داون بودن توضیح داد :من سالها پیش دغدغه انجام کارهای خیر برای بچه هاي بیمار را داشتم تا این که در یک نمایشگاه با بچه هاي داون آشنا شدم و در حال حاضر حدود 5 ماهی هست که سفیر این بچه ها هستم و در ادامه درمورد این مریضی توضیحاتی را ارائه داد.

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکس

مهران مدیری درمورد مهم ترین ویژگی مریم معصومی پرسید که گفت:من آدم بسیار دلسوز و مهربانی هستم و اگر کسی بدترین رفتار را با من بکند تا سه بار به او فرصت میدهم و با او رفتار خوبی می‌کنم اما اگر سه بار مهلت او تمام شود اصلا دیگر روی خوش به او نشان نمی دهم و در جواب پرسش مهران مدیری که پرسید

 

در خانه دست به سیاه و سفید نمیزنید گفت :بله درست هست من از بچگی همچنین بودمم اما دستپخت خوبی دارم و اگر تنها باشم از گرسنگی نخواهم مرد.

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکس

در بخش پایانی برنامه مریم معصومی درمورد احساس خوشبختی که دارد گفت و خدا را برای این حس مفید شکر کرد و با تقدیم کردن یک تندیس که از بچه هاي داون گرفته بود از برنامه خداحافظی کرد.

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکس

عکس مریم معصومی،مریم معصومی و همسرش،مریم معصومی ازدواج

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکس

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکس

مریم معصومی،عکس هاي مریم معصومی،عکس هاي مریم معصومی،

عاشق شدن مریم معصومی از زبان خودش +عکس

 

برچسب‌ها:
a