پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

5 گام مهم در رسیدن به عشق واقعی را بدانید

5 گام مهم در رسیدن به عشق واقعی را بدانید

5 گام مهم در رسیدن به عشق واقعی را بدانید 

زندگی مشترک نیازمند ایجاد تغییراتی در انسان هست که میتوان با انجام آنها به عشق حقیقی رسید آن هم در 5 مرحله که مرحله سوم از همۀ مهم تر هست. عشق همان چیزی هست که باعث می‌شود جهان بچرخد. عشق موضوع تعداد زیادی از اشعار، داستان ها و فیلم هایي هست که اشکتان را در می آورد. هیچ چیزی را در جهان نمی‌توان

 

با عشق قیاس کرد و زمانی که عشق خود را می یابید تصمیم میگیرید که برای همۀ وقت} در کنار هم بمانید و تنها مرگ قادر هست که شما را از هم جدا کند. اگر تعریف عشق واقعا این باشد چرا اکثر ازدواج ها به جدایی ختم میشود؟ زیرا زوج ها وقتی سرخورده می‌شوند به ارتباط شان خاتمه میدهند در حالیکه نمیدانند این هم بخشی از یک ارتباط و عشق حقیقی هست.

 

۵ مرحله عشق

عشق ۵ مرحله دارد که تمام ارتباط ها باید بدون استثنا این مراحل را تجربه کنند. آگاهی از مراحل شما را از مشکلات و رنجش هاي آینده حفظ خواهد کرد و این امید را به شما میدهد که موقعیتی که در آن هستید گذراست. اگر با هم با مشکلات و سختی ها مواجه شوید و به زندگی ادامه بدهید زندگی شیرین تر می‌شود. در این صورت به هم نزدیک تر میشوید و عشق ادامه خواهد یافت.

 

مرحله اول: شور و عشق و اشتیاق
مرد رویاهای تان را پیدا کرده اید. او بسیار دوست داشتنی و مهربان هست. تمام فکر و ذهن تان را به خود مشغول کرده و با تک تک پیام هایي که از او دریافت می‌کنید قلب تان تندتر میزند و خیلی زود عاشق می‌شوید.در این مرحله از عشق هورمونهای بدن نقش غالب تری دارند. مدام به دلشوره می افتید، سرتان را همه ي وقت بالا می‌گیرد

 

و حتی اکثر از روزهای دیگر در زندگی لبخند به لب دارید. عاشق شدن باعث می‌شود بدرخشید و پر از شور و عشق و اشتیاق باشید. مرحله اول عشق معمولا مرحله هورمون ها نامیده میشود. مرحله اي که برای همه ي لذت بخش ترین مرحله زندگی هست.

 

مرحله دوم: جدی شدن ارتباط
وارد مرحله دوم می‌شوید. ازدواج می‌کنید، به ماه عسل میروید و دست در دست هم زیر یک سقف می‌روید. ثمره این عشق وارد زندگی میشود و بچه دار میشوید و نگرانی هایي را با خود به همراه می آورد. صورتحساب ها، اجاره ها، هزینه پرستار بچه، مهد کودک و خیلی چیزهای دیگر. دیگر آن لحظات شیرین به اتمام می‌رسد و وارد محدوده جدی تری از زندگی می‌شوید.

 

مرحله سوم: چه بلایی بر سر زندگی ام آمده؟
به نظر می‌رسد زندگی تمام وقت تان را گرفته و دست و پای تان را بسته هست. دوستان تان را میبینید که به سفر می‌روند و دور هم جمع می‌شوند اما شما صبح تا شب در منزل حبس شده و کارهای منزل را انجام می‌دهید. لباس می‌شورید، غذا درست می‌کنید و هیچ کس هم قدردان زحماتتان نیست. احساس میکنید

 

همسرتان از شما سواستفاده کرده هست. دیگر خبری از آن عشق و محبت هایش نیست و آخرین باری که دستتان را گرفت زمانی بود که میخواست کثیف کاری هاي بچه را نشانتان بدهد. در مرحله سوم عشق احساس می‌کنید علاقه تان را نسبت به هم از دست داده اید.چه اتفاقی افتاده، آیا دیگر عاشق هم نیستید؟ اکثر زوج ها در این مرحله از هم رنجش می‌گیرند و به این فکر میکنند که چرا زندگی مجردی را فدای این زندگی کرده اند.

 

در اینجاست که همه ي چیز به هم می ریزد. بحث و درگیری ها شدت میگیرد، مسائل مالی و مشکلات بچه بزرگترین چالش هاي زندگی میشود. فقط می‌خواهید خودتان را راحت کرده و به همۀ چیز خاتمه دهید. اکثر زوج ها تنها به یک راه حل میرسند و آن هم خاتمه دادن به ارتباط هست.

 

مرحله چهارم: کنار گذاشتن خودخواهی و خود برتربینی
 به گزارش پارس ناز اگر بتوانید این مرحله سخت سوم را به خوبی بگذرانید به پاداش هایي می‌رسید. در این مرحله هر دو از نردبان خودخواهی که بالا رفته بودید پایین می‌آیید و دیگر احساس خدا بودن نمیکنید بلکه به انسان هاي حقیقی تبدیل میشوید. دیگر واقعیت ها را می‌بینید و درک می‌کنید که همسرتان هم مانند شما رویاها و مشکلاتی دارد.

 

مرحله سوم عشق به شما این امکان را می‌دهد که نا امیدی ها را در ارتباط تان مشاهده نمایید و مرحله چهارم اجازه می‌دهد آنها را بپذیرید و روی آنها کار کنید.شما و همسرتان بعنوان یک گروه با زندگی مواجه میشوید و با مشکلات زندگی می جنگید. در اینجا به مرحله عشق حقیقی میرسید. عشق حقیقی بر پایه درک متقابل و پذیرش همدیگر هست نه بر پایه روابط رمانتیک و حضور یک بچه.

 

مرحله پنجم: همکاری با هم بعنوان یک گروه
اکنون که اضافه بر نقاط قوت، نقاط ضعف و خطاهای همدیگر را پذیرفته اید میتوانید نیروها را با هم جمعکرده و برترین زندگی را برای هم بسازید.به کدامیک از موضوعات اجتماعی هر دو علاقمند هستید؟ اگر به هنر علاقه دارید با هم در یک کلاس هنری شرکت کنید. سرگرمی هاي جداگانه خودتان را حفظ کنید و در کنارش به دنبال علایق مشترک بگردید و با هم روی انها کار کنید.

 

زمانی که خودتان را به این ۵ مرحله عشق مجهز کرده باشید می‌توانید تمام سختی ها و مشکلات زندگی را بگذرانید. عشق زیباست اما نمیتواند تمام مشکلات را رفع کند. هیچ چیز با ارزشی آسان به دست نمی‌آید. به زندگی ادامه دهید عشق تحمل مشکلات را در شما ایجاد می‌کند.

 

 

 

loading...
Xبستن تبلیغ
فوتبال
X
اندام جنسی این دختر زیبای مدل آمریکایی که دو واژن دارد باعث تعجب شد +عکس
اندام جنسی این دختر زیبای مدل آمریکایی که دو واژن دارد باعث تعجب شد +عکس
مشاهده بیشتر