پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

عمل های زیبایی که عجیب و غریب هستند

عمل های زیبایی که عجیب و غریب هستند

عمل های زیبایی که عجیب و غریب هستند 

عمل جراحی زیبایی پینی یا پروتز سینه ها امری معمول در میان افراد میباشند اما دیدنی هست بدانید که عمل هاي دیگری نیز به منظور زیبایی انجام میشوند که شاید از آنها مطلع نباشید. تزریق ژل و بوتاکس، جراحی بینی، پیکرتراشی و جوان سازی پوست واژه هایي میباشند که در سال هاي جدید چندان در رابطه با آنها شنیده ایم.

 

این عمل هاي زیبایی با استقبال بسیار زیادی از طرف مردم مواجه شده اند و طی سالیان قبل، شاهد تبلیغات گسترده و رونق گیری کسب و کارهای جدید در رابطه با این موضوع بوده ایم. اما در کنار تمامی عمل هاي زیبایی مرسوم، بعضی موارد میباشند که کمتر شناخته شده اند و شاید حتی تاکنون نامشان را هم نشنیده باشید.

 

مثلا جوان سازی پوست به روش خون آشام یا فرم دهی ناف!

 

اگر دوست دارید با ۸ مشابه از عجیب ترین عمل هاي زیبایی در دنیا آشنا شوید، در ادامه با روزیاتو همراه باشید.

 

برداشتن چربی هاي گونه

عمل های زیبایی که عجیب و غریب هستند

احتمالا تاکنون تصورتان این بوده که متخصصان جراحی زیبایی، برای برجسته کردن گونه افراد فقط از پرکننده هایي همانند ژل، پروتز یا چربی بهره گیری میکنند. اما باید بدانید که در مواردی، درست برعکس عمل کرده و چربی هاي صورت و گونه متقاضی را بر می دارند تا موجب زیبایی و خوش فرمی گونه هایش شوند.

 

جراحی برداشتن چربی گونه ها که به کوچک کردن گونه نیز شهرت دارد، به این صورت هست که چربی هاي گونه برداشته می‌شود تا صورت در کناره ها لاغرتر شده و گونه ها برجسته تر به نظر برسند. گرچه برای انجام این عمل باید حتما از تصمیم خود مطمئن باشید، زیرا دائمی هست و راه برگشتی ندارد.درضمن، همه ي پزشکان متخصص زیبایی نیز مهارت و تبحر لازم برای انجام آن را ندارند.

 

پیوند ابرو

عمل های زیبایی که عجیب و غریب هستند

آیا تاکنون در مورد پیوند ابروها چیزی شنیده اید؟ این عمل زیبایی برای افرادی مناسب هست که ابروهای خود را در طول زمان از دست داده اند و مو هاي آن دیگر رشد نکرده. این افراد عموما با بهره گیری از مداد یا سایه هر روز داخل ابروهای خود را پر می‌کنند. یا در مواردی، با تتو کردن سعی در جبران این خسارت دارند.

 

اما یک راهکار بهتر برای این منظور، پیوند ابروست. در این روش، پیاز مو از مناطقی همانند پشت سر انسان برداشته شده و در جاهای خالی ابرو کاشته میشود. مزیت اینکار این هست که این موها به حالت کاملا عادی در جای جدید خود رشد کرده و ابرو دوباره به حالت طبیعی خودش باز میگردد.

 

گذاشتن چال گونه

عمل های زیبایی که عجیب و غریب هستند

یکی از جراحی هاي عجیب زیبایی، گذاشتن چال گونه هست. این جراحی در عرض ۳۰ دقیقه و با بیهوشی موضعی انجام می‌شود. به موجب آن، از درون لب پائین فرد در بخش داخلی گونه یک بخیه زده میشود تا هنگام خنده، همانند چال گونه ي طبیعی به نظر برسد.فردی که قصد انجام چنین عملی را دارد باید بداند که این جراحی دائمی هست و همانند بوتاکس یا ژل نیست که پس از ۳ تا ۵ ماه در پوست جذب شده و از بین برود.

 

نکته قابل اشاره دیگر این هست که چال گونه طبیعی فقط هنگام خنده ظاهر میشود. اما چال گونه هایي که با عمل جراحی گذاشته شده اند، حتی در حالت عادی هم ممکن هست ظاهر شود. این مساله به ویژه در چند هفته اولیه پس از جراحی عمومیت دارد.

 

فیس لیفت ومپایر

عمل های زیبایی که عجیب و غریب هستند

نام «خون آشام» به این منظور برای این جراحی زیبایی گزینه شده که به واسطه آن، خون بیمار را استخراج کرده و برای جوان سازی و از بین بردن چروک هاي پوست صورتش دوباره بهره گیری می‌کنند.روند این جراحی به اینگونه هست که خون فرد گرفته میشود، پلاسماهای غنی از پلاکت ایزوله شده و به منظور ترمیم بافت ها و جوان سازی پوست،

 

دوباره در محل چروک ها تزریق میشود. پلاکت ها حاوی فاکتورهای رشد و عناصر ترمیم کننده میباشند که به تقویت و بهبود عملکرد سیستم دفاعی بدن کمک میکنند. در طول زمان، فرد میتواند افزایش حجم ۱۰ تا ۱۵ درصدی را در صورت خود شاهد باشد که تا چندین سال دوام دارد.شاید در ظاهر این روند کمی عجیب به نظر برسد اما بسیار کاربردی بوده و روی بیماران زیادی جواب داده هست.

 

جراحی گوش

عمل های زیبایی که عجیب و غریب هستند

تعداد زیادی از مردم از شکل و فرم گوش هاي خود راضی نیستند. به همین خاطر دست به دامن جراحی هاي ترمیم گوش (Otoplasty) می‌شوند. این جراحی برای افرادی خوب هست که گوش هاي انها بیرون زده یا به سمت جلو تا شده اند.به لطف این روش که در عرض کمتر از یک ساعت و با بیهوشی موضعی انجام می‌شود، گوش ها به صورت نزدیک شده و خمیدگی هاي نا جذاب به طور کامل از بین خواهند رفت.

 

لیفت لب

عمل های زیبایی که عجیب و غریب هستند

اگر دوست دارید همۀ وقت} لب هاي پر و خوش فرمی داشته باشید، یا در اثر بالا رفتن سن، اطراف لب هایتان چروک شده هست، با لیفت کردن لب ها میتوانید به این هدف ها دست پیدا کنید.در عمل بالاکشیدن لب ها، اصولا فاصله بین بینی و لب بالایی فرد کم می‌شود. با کاهش این فاصله، لب ها درشت تر و پرتر از انچه میباشند به نظر می‌رسند و باعث جوان دیده شدن صورت فرد خواهد شد.

 

برخلاف روند تزریق ژل به لب ها، عمل لیفت لب به این صورت هست که یک ردیف از پوست از زیر بینی برداشته می‌شود و روند ترمیم و جوش خوردن آن بین ۷ تا ۱۰ روز به طور خواهد انجامید.

 

CoolMini

عمل های زیبایی که عجیب و غریب هستند

کول مینی یک روش جراحی سراپایی و تحت تایید سازمان غذا و داروست که عموما برای از بین بردن چربی هاي اضافه در زیر چانه و برداشتن غبغب بهره گیری می‌شود.برای این منظور از دیوایس هاي مخصوص CoolSculpting بهره گیری میشود که به موجب آنِچربی ها را در زیر پوست شناسایی و فریز کرده و به طور کامل از بین میبرند.متقاضی پس از دو تا سه بار فریز کردنِ چربی به این روش، نتیجه کار را خواهد دید.

 

CoolSculpting هم نوعی روش غیرجراحی هست که برای از بین بردن چربی هاي ماندگار که با رژیم یا ورزش از بین نمیروند کاربرد دارد. این عمل برای چربی هاي پهلو، بازو رانِ و شکم مورد بهره گیری قرار میگیرد.

 

Umbilicoplasty

عمل های زیبایی که عجیب و غریب هستند

این عمل هم از دیگر جراحی هاي عجیب زیبایی هست که خیلی کم انجام می‌شود اما به هر حال متقاضیان خاص خود را دارد. آمبایلیکوپلاستی به جراحی تغییر شکل ناف گفته میشود. به موجب آنِ افرادی که ناف هاي دفرمه دارند، طی یک عمل جراحی ساده می‌تواند ظاهر ناف خود را همچون دیگر افراد گرد و سالم کنند.

 

 

Loading...
رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس
رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس
مشاهده بیشتر