پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)

عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)

عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام «298»

آخرین عکس های بازیگران و ستاره هاي سرشناس ایرانی که در اینستاگرام محبوبیت زیادی داشته اند را برای شما در زیر آماده نموده ایم.

 

با همین حال و هوا مقاله را شروع می‌کنیم، با عکسی که عمو رضا صادقی را در کنار فرشته هاي کوچکش نشان می دهد، به بهانه تبریک روز دختر به دخترانش.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)جشن تولد فریبا خانم متخصص، بازیگر توانا و متخصصِ سینما و تئاتر در پشت صحنه آلبوم “شهرزاد”. تبریک به خانم متخصص و آرزوی سلامتی برای ایشان. طبق پیش بینی ها فصل دوم شهرزاد آن طور که باید چنگی به دل نمی‌زند، ولی خب همچنان طرفدارش هستیم و منتظر بهتر شدن ماجرا.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)تابلو هست که بیرانوند پاکزاد تازگی ها با رفیق دوربین دارش عکاسی کرده هست و تا عکس آپلود نشده موجود باد دهانمان سرویس باد. پاچه شلوارش هم دو رنگ باد زیرا زیادی کوتاه باد و خودش خجالت باد و آن را شکافته باد. اگر هم مدلش باد که خاک بر سر طراحش باد.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)از آنجا که بهرام رادان یدی طولا در تبلیغات شهری دارد و سابقه حضور در تمامی بزرگراه هاي شهر تهران و شهرستان ها را به صورت دو بعدی دارد، برای داوری بخش تبلیغات جشنواره فیلم شهر گزینه شده هست. یعنی فیلمهای تبلیغاتی را می بیند و به انها امتیاز می دهد. اي کاش در حق آن تیزری که در آن مرد منزل با حوله تنپوش در خیابان پیاده می‌رود تا به داروخانه شامپو اش را نشان دهد، اجحاف نگردد. واقعاً تیزر تاثیرگذاری بود.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)گودرز و شقایق با مشاهده این پست و رابطه عکس و متن، حسابی شرمنده شدند.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)سحر جان هوای رفتن داری خیلی خودت را اذیت نکن و برو. خیلی ها رفتند و الآن دارند باب میلشان زندگی می کنند.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)چگونه دلتان می‌آید با نامهربانی در حق حیوانات پیرمرد هشتاد ساله را مجبور به عذرخواهی در این اوضاع می‌کنید؟!
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)آرزو افشار و دخترکش پارمیدا خانم در روز دختر. تبریک دوباره به همه ي عزیزان.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)کمرمان را شکستی با این جمله سید. ولی خب خیلی ها قضاوت کردن را به دوست داشتن ترجیح می دهند، چون کیفش اکثر هست.عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)پهلوون حسین و نوچه هایش.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)آزاده نامداری هم این عکس را از قلب یک محیط خصوصی در سوئیس به اشتراک گذاشت تا نشان بدهد که همه ي چی آرام هست و او چقدر شاد هست، در حالی‌که بستن کامنت ها چیز دیگری می‌گوید.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)همان عکست را میگذاشتی پسر مفید چرا به فکر کپشن زدن افتادی؟ چرا روح بنده خدا را در آن جهان به رعشه در می آوری؟!
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)شهرام قائدی و حمید گودرزی در پشت صحنه سریال هاتف که دارد برای ماه محرم تهیه میشود. پیش بینی مان از خط داستانی سریال این هست که در نقطه بحبوحه آن یک ظرف قیمه نذری جادویی پیدا میشود که حمید گودرزی یک قاشق از آن را می خورد و به 27 سال آینده می‌رود.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)آرشیدوک الناز حبیبی به همراه سیاوش خیرابی در مراسم افتتاحیه یک فروشگاه.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)اتفاقا در این روز ها تنها کسی که باید مدیر برنامه داشته باشد امیرعباس هست با این همه ي مشغله و حضور رسانه اي، وگرنه مجید خراط ها مدیر برنامه را می‌خواهد چه کار؟ برای برنامه ریزی و تنظیم وقت که کِي در کدام بخش از شهر رگش را با تیغ بزند؟
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)عمو پورنگ با عکسی دلبرانه از رضا صادقی و دخترش تیارا روز دختر را تبریک گفت.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)تولدِ آجیِ سردار آزمون مبارک.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)محمد نادری هم به آلبوم “لیسانسه ها” اضافه شده هست و احتمالاً حضوری کوتاه در این سریال دارد.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)شبنم جان ولی خودمانیم این عکسی که ما می بینیم هیچ جوره شبیه عکس هاي یهویی و به زور در کادر جای گرفتنی نیست! مخصوصاً نگاه لیندا به دوردست هاي روشن که حداقل ده دقیقه اي برایش وقت گذاشته هست!
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)وقتی آفتابه به دست در حال رفتن به یک مکان دنج هستی که ناگهان تلفن منزل زنگ می خورد.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)سلفی سینا سرلک و رامبد جوان، بدون هیچ علت خاصی. قبول دارید چهره سینا تلفیقی از چهره حسام نواب صفوی و کاوه سماک باشی با چاشنی آرمین تو اي اف ام هست؟!
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)دیروز تولد مهدی مهدوی کیا بود. مردی که اسم خوش آهنگ اش به تنهایی باعث ایجاد حس افتخار در وجود هر ایرانی هست و نیازی به تعریف و تمجید ندارد. تبریک به فوتبالیست تکرار نشدنی کشورمون. پست تبریک علی کریمی برای مهدی را ملاحظه می‌کنید.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)زوج پیشکسوت و دوست داشتنی سینما و تلویزیون یعنی محمود پاک نیت و مهوش صبر کن در یکی از پخش هاي خصوصی فیلمساعت 5 عصر”.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)ازاده صمدی هم بعنوان یکی از بازیگر هاي این فیلم در مراسم پخش خصوصی آن در پردیس ملت حاضر شده بود. با شلواری که آخرین نمونه نمونه آن را در عکس هاي جوانی دایی ام با بک گراند برج آزادی دیده بودم.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)سیامند رحمان، پهلوان خندان کردستان در کنار کودکان ژاپنی.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)سلفی صابر ابر در کنار علی شادمان و الهام کردا در حاشیه تمرین یک نمایش اخیر.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)جشن تولد خواهر و برادری آذرخش و شقایق فراهانی، با عکسی از کودکیِ گل همه ي وقت عاشق شان.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)سپند امیرسلیمانی، سارا بهرامی، رضا عطاران و امید روحانی در یک پروژه سینمایی اخیر به نام “هزار پا” ساخته کمدی ابوالحسن داودی.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)لاله اسکندری با این عکس قدیمی جای پدرش و همین طور احمد شاملو را خالی کرد. به بهانه هفدهمین سالگرد درگذشت احمد شاملو، راوی لطیف ترین عاشقانه ها.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)سلفی بهرام رادان در کنار همایون خان شجریان روی پله برقی، عکسی که همراه مطلع پیوستن بهرام به پروژه هنری “سی” منتشر شده هست.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)شهرام جان همانقدر که تو حس اعتماد به نفس داری، ما هم حس کنجکاوی داریم که عکاس خوشبختِ این عکس کیست!
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)سردار آزمون در روزی که خبر قرارداد 80 میلیارد تومانی اش با لاتزیو خبر یک رسانه ها شده هست، دو میلیون نفری شدن صفحه اینستاگرامش را جشن گرفت. 80 میلیارد تومان برای یک نوجوان متولد 75. «فندک را برداشته و به تراس می رود.»
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)این اتفاق تاریخی، یعنی هم بازی شدن کمند امیرسلیمانی و خوشگل بروفه برای نخستین بار را، به همۀ مردم ایران تبریک عرض می کنیم.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)جواد کاظمیان، پس از شنیدن خبر قرارداد 80 میلیاردی سردار و فکر کردن به 12 میلیون تومانی که هنوز از پرسپولیس طلب دارد.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)حسن معجونی و همسر جان در دامان طبیعت.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)این سلفی را حدیثه تهرانی از حرم امام رضا «ع» گرفته هست تا بگوید نائب الزیاره همۀ هست. قبول حق.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)کوروش سلیمانی در دوران نوسبیلیّت.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)نوید محمدزاده آن گونه از رفیقش که به او تا سر ماه دستی داده هست، تشکر کرد.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)روز روژا خانم اخمالو و موفرفری هم مبارک باشد.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)چه دیدنی و شگفت انگیز شهره خانم! ما که خنده مان می‌گیرد، شکوفه می‌زنیم! 
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)نام: خاطره حاتمی

پیشه: تمامی فعالیت هاي حول محور اختلال هویتی.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)وقتی پیتزا سفارش دادی و پیک زنگ در را می‌زند.

عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)سوگل طهماسبی هم با عکسی از کودکی هاي خودش روز دختر را به همه ي تبریک گفت تا پست آخر مقاله امروز ما هم تبریک روز دختر باشد. خوشحالیم از همراهی با ارزشتان، تا فردا، یا حق.
عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (298)

 

مطالب مرتبط :

عکس های بازیگران سری جدید «297»

داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور «296»

عکس های بازیگران و هنرمندان ایران زمین «295»

عکس های بازیگران و حواشی این هفته هنرمندان «294»

عکسهای بازیگران و هنرمندان و خبرهای جالب «293»