پارس ناز پورتال

تبلیغات

عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)

عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)

عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)

آخرین تصاویر بازیگران و ستاره هاي ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام را مي توانید در آلبوم عکس زیر دیدن کنید که از میان پرلایک ترین عکس ها گزینه شده اند.

 

پیش از این با تصاویر مثلا حواسم نیست آشنایی پیدا کرده اید ولی اشکان خارق العاده عمل کرده و عصر جدیدی در این سبک از سلفی رقم زده هست. از خود سلفی می‌گیرم در حالیکه حواسم نیست و همین طور محو در طبیعتِ هم هستم..عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)آرش مجیدی بازیگر مفید سینما و تلویزیون چند وقتی می‌شود که از منزل بیرون رفته و در تپه هاي سرتاسر ایران در حال پریدن با پاراگلایدر هست. یکی دو تپه دیگر مانده. از آنها هم بپرد ایشالا به منزل باز خواهد گشت.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)مهراوه شریفی نیا و کادوی تولد چند میلیونی اش آیفون قرمز. این که چه کسی انقدر بخاطر مهراوه به خرج افتاده سوالی هست که جوابش را نمی‌دانیم!
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)عارف لرستانی طبق وصیت اش در بالای یک کوه در سرزمین پدری اش و احتمالا در کنار پدر بزرگ عزیزش به خاک سپرده شد و برای همه ي وقت آرام گرفت. روحش خوشحال و یادش گرامی.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)با این بودجه این طوری که شما می خواهید سخت پیدا مي شود. باید اکثر بگردی نازنین خانمِ.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)احتمالا در پاسخ به استوری یکی از دوستانش با متن کجا موندی پس کجایی؟ آپلود شده هست.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)عکس هاي تولد یاسمینا باهر پس از یک ماه به دستش رسیده هست که به اتفاق شاهد انها هستیم. در پشت صحنه سریال دیوار به دیوار.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)آشا جان یعنی پیش از این کتاب هایي با عناوینی غیر از نویسنده از شما چاپ شده بود؟

نام کتاب آشا شوکا هست. نامی که اگر شهر تهران را مفید بگردی حداقل یازده کافه و چهار فست فود با این نام پیدا می‌کنی.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)عکس زیبای رویا میرعلمی و پسر عزیزش آقا کارن.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)سوژه ي خنده دار چون به سر آید عکس عمو حسن و زهیر خوش آید.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)خب کمند جان من هم دلم باقالی پلو با گردنِ گوسفندی می‌خواهد حتما باید در اینستاگرام اعلام کنم؟
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)هر با که امیدوار می‌شویم دوران عکس هاي آتلیه اي به اتمام رسیده و منقرض شده هست یک نفر پیدا مي شود و با دوربین بای بای می‌کند!
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)محمد خان بحرانی در حال گشت و گذار در کیش و در حال ثبت یکی از مجوز هاي خروج از این جزیره، یعنی عکس با کشتی یونانی. عکس را با خود به فرودگاه نبری نمی گذراند بروی.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)بهنام تشکر روز ارتش را به برادر عزیزش تبریک گفت. ما نیز این روز را به تمامی پاسداران و ناظمان کشور عزیزمان تبریک می گوییم. ارنش را دوست داریم چون هیچگاه از مردم جدا نبوده و همه ي وقت دلمان به این شیرمردان گرم بودهِ هست.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)شولِکسِیشن حقیقی به روایت عکس.

ممنون از فریدون زندی که ما را با این مفهوم آشنا کرد و باعث شد بفهمیم تا بحال اشتباه میزدیم.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)عکس جذاب و هنری سولماز غنی و همسرش در شهر اصفهان.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)میرزا رامبد الدین جوان الدوله ي لوس السلطنه ي جلف الممالک.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)علی جان خودت خوشت مي آید موقع خواب و استراحت یک نفر بیاید کنارت بنشیند و عکس بگیرد؟ چرا به حقوق سایرین احترام نمی‌گذاری؟
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)وقت آن رسیده حسن اسدی از دنیای بازیگری خداحافظی کند.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)سیل بیاید و تو بمانی؟ بخدا قسم صدای نخستین آسمان قرومبه ي پیش از سیل راکه بشنوی با سرعتی نزدیک به اوسین بولت به نخستین سرپناه فرار می کني.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)یغما گلرویی در کنار مجسمه الهه ي اسهال شدم یونان باستان.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)اگر می‌خواهید در کمترین زمان بیشترین کاهش وزن را داشته باشید، این پست ملیکا شریفی نیا به مناسبت تولد خواهرش را بخوانید تا هر چه گوشت به تنتان هست، بریزد.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)احترام خانمِ برومند و لیلی جان رشیدی در حال گشت و گذار در رشت جذاب.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)سیروان عکس کنار دریا چندان داشته ولی فکر کنم این نخستین بار هست که در کنار دریای خزر عکس گرفته! معمولا در کنار دریاچه هاي آب سرد اسکاندیناوی یا برکه هاي سبز سوئیس و اتریش ایشان را دیده ایم!
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)امیر دلاوری در نمایی از فیلم جاده فرعی که پندار اکبری آن را کارگردانی کرده هست.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)لطفا هنگام پست گذاشتن مراقب کلمات و جملات خود باشید!
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)عکسی قدیمی از علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی و پرسپولیس دقایقی پس از پیاده شدن از اتوبوس.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)همۀ وقت} در این تصاویر آتلیه اي که با حضور یک اسب گرفته می شود دلم برای اسب بیچاره میسوزد که ساعت ها بخاطر عکس عزیزان گرفتار نور و صدای عکاسی هست و دیده ام که چگونه عصبی شان می کند. نکنید اینکار را..
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)سلفی مسعود جان شجاعی در حال گشت و گذار در مادرید. مسعود به احتمال چندان نخستین ایرانی فوتبال خواهد بود که در سه جام جهانی حضور پیدا کرده هست.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)لیلا رجبی آن گونه همسرش را سورپرایز کرد و برای او جشن تولد گرفت.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)آرش میراحمدی نصرالله رادش و نادر سلیمانی، حدود 24 سال پیش. از مو هاي آرش که بگذریم، اوضاع دمایی و آب و هوایی آن لحظه که عکس گرفته شده اصلا قابل تشخیص نیست!
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)سلفی آرمین در کنار خشایار اعتمادی و یاسر داودیان در کنار خیابان. لمینیت دندان برای آرمین یک تیر و دو نشان محسوب می‌شود، چون هم هنگام خنده دیده مي شوند، هم هنگام اخم کردن!
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)مغز زنده ي کی بودی تو؟!
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)سلفی نیما فلاح و رفیقش با لباس غواصی در یک ساحل که به آن اشاره نشده هست.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)عکس یادگاری امیر خان قلعه نویی در کنار جعفر خان پناهی کارگردان کاردرست سینما در فرودگاه تبریز.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)آزاده صمدی در خندوانه. برای حضور در برنامه چنان خود را تغییر داده گویا تابحال به اینستاگرامش نرفته ایم!
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)گویا یک سریال خنده دار اخیر در حال تولید هست. با حضور مریم امیرجلالی، بهنوش بختیاری، خشایار راد، ابراهیم حامدی، مهران غفوریان و نیوشا ضیغمی.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)ترانه علیدوستی شب قبل برای تماشای یک نمایش به تماشاخانه ایرانشهر رفته بود که این عکس مربوط به آن هست.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)با این عکس که مربوط به آرشا سواری آقا چارلی هست مقاله امروز را به اتمام می رسانیم. با آرزوی لحظاتی خوش برای همۀ در آخر هفته. تا مقاله بعدی مراقب خودتان باشید.
عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (243)

 

مطالب مرتبط :

اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام (242)

عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)

عکس های بازیگران در سوگ عارف لرستانی (240)

خبرهای داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایران (239)

عکسهای بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (238)

عکسهای داغ بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (237)

 

 

شب زفاف دختر کره ای با 200 مرد طی دو سال +عکس (ماجرای عجیب شب حجله)
شب زفاف دختر کره ای با 200 مرد طی دو سال +عکس (ماجرای عجیب شب حجله)
مشاهده بیشتر