پارس ناز پورتال

تبلیغات

عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)

عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)

عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)

شما می توانید آخرین عکس های مربوط به بازیگران و ستاره های ایرانی را که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند در مجموعه زیر مشاهده کنید. 

 

حمید جان گودرزی به دور هیاهو و هیجان این مدت، خیلی شیک و آرام در حال اروپاگردی بود و با پست های معدودش ما را از جزئیات سفرش با خبر می کرد. در این جا هم در مقابل یک گل فروشی در وینِ اتریش این عکس تمام قد را گرفته است.
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)سلفی پر از تنهایی و آرامش فرزاد فرزین در ساحل خوش آب و هوای یکی از کشور های دوست و همسایه. فرزاد جان در دوره ی بعدی ات که قرار است برای بدنسازی برداری، حرکات کول و سرشانه را متناسب بزن. طوری نشود که کول هایت هم سایز رونی کولمن باشد و سر شانه ات هم سایزِ محمود شهریاری. باید به هم بیایند! فعلاً همین، امر دیگری نیست. بزن ببینیم چکار میکنی!
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)غزل شاکری و مصطفی زمانی در اتاق گریم پروژه جدید مازیار میری به نام “سارا و آیدا”. جناب میری باید اتفاقی که برای فیلم اخیر عبدالرضا کاهانی افتاد را درس عبرت خویش قرار دهد و هر چه زودتر نام فیلم را عوض کند! 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)پستی که لیلا اوتادی از مجموعه هنرنمایی های طرفدارانش به اشتراک گذاشته است. البته مطمئن نیستم که همه این عزیزان هنرمند، از هواداران لیلا باشند، چون برخی از این آثار طوری اند که آدم احساس میکند با لیلا اوتادی مشکل شخصی داشته اند! 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)وحید هاشمیان و الکساندر نوری عزیز، دو ایرانی افتخار آفرین در فوتبال اروپا. البته دوران درخشش وحید فعلا تمام شده و دور، دورِ الکساندر نوری با درخشش در نیمکت وردربرمن است. منتظر بازگشت وحید در کسوت یک مربیِ با دانش و موفق به این سطح از فوتبالِ دنیا هستیم.
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)کیمیا علیزاده با این پست هنری از عزم جزمش برای کسب طلای المپیک توکیو خبر داد. امیدواریم که همین پست ها و لایک ها و کامنت ها، سنگی بر سر راه کیمیا در این مسیر دشوار نباشد. 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)علی زند وکیلی، مهرناز دبیرزاده و پریسا کاشفی، سه تن از خوب های موسیقی سنتی تلفیقی، در عکسی مربوط به دو سال پیش. 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)خیالت راحت مرد، دعای خیر یک ملت همراهت است. 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)ممنون از خواهرِ محترم نرگس محمدی که افتخار داده و در کنار خواهر و مادرش این عکس یادگاری را گرفته است! 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)عکسی مربوط به نمایش “روز حسین” ساخته محمد رحمانیان و بازی ترانه علیدوستی که حتی به اجرای اول هم نکشید و توقیف و مهر و موم شد.
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)پانته آ بهرام، مهناز افشار و سایر همکاران در اتاق گریم سریال “عاشقانه” ساخته منوچهر هادی که در حال آماده شدن برای پخش از شبکه نمایش خانگی است. قبل تر ها صدا و سیما کمی تلاش برای رقابت با شبکه خانگی و سایر رقبا میکرد، ولی این روز ها کلا بیخیال رقابت شده و کیفیتِ بالای تولیدی های نمایش خانگی

 

را در مقابل جامعه آماری مخاطبینِ خودش، ناچیز میداند. معلوم نیست تا کِی قرار است بر این باور و خیال استوار بماند و به فراری دادن مخاطب های با ارزش خود به سمت شبکه خانگی و شبکه خارجی ادامه دهد.
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)سردار جان بنزِ صفر کیلومتر خریدی، نوش جانت، این که خجالت و از این ایموجی ها ندارد! شما نخری پس چه کسی بخرد؟! 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)عکسی دیدنی که استاد لوریس چکنواریان بمناسبت سالروز تولد 80 سالگی شان به اشتراک گذاشتند. عکسی که ایشان را در سه سالگی و در آغوش پدر خوشتیپشان نشان میدهد. این عکس بدون شک یکی از قدیمی ترین عکس هایی است که تابحال در مجموعه مطالبمان قرار گرفته است. 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)احمد جان الآن داری با بچه ها بازی می کنی یا تنبیهشان می کنی؟ به حال و روزشان که خیلی نمی آید از شرایط ایجاد شده راضی بوده باشند! 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)سلفی خواهر و برادری پژمان جان جمشیدی و خواهر عزیزش، با حضور افتخاری سان روفِ محترم در گوشه تصویر. 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)آیا مخاطب این شعر های جانسوز و پیام های پر از دلتنگیِ نازنین بیاتی این را میداند در همین لحظه که او در حال تبدیل مداوم خودش به یک توده هوای خفیف، بی صدا و بد بو است، هزاران نفر هستند که … چه بگویم … خلاصه خاک بر سر بی لیاقتش! 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)شیطنت یواشکی سحر قریشی و آقا آرمین، پسر عزیز یوسف تیموری. سحر جان کادر را کمی با فاصله می بستی تا ابعاد بیشتری از این شیطنت را مشاهده میکردیم! 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)ابراز خوشحالی اشکان دژاگه از دیداری که با یاسر عزیز داشته است. همانطور که ملاحظه میکنید شلوار های زاپ دار و پاره از مُد افتاده اند و جای خود را به شلوار های جِر خورده و شرحه شرحه شده داده اند! با این روند خیلی دور نیست که باز برگ درختان به عنوان پوشش عزیزان روی بورس بیاید. 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)عکسی مربوط به مراسم ریکاوریِ روحی و تامین نشاطِ فردی ستاره پرسپولیس، پیش از شروع دوباره لیگ. امروز نوبت رامین رضائیان است! مزاحم عزیزان نمیشویم. 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)سلفی سام نوری، امیرحسین رستمی و سایر دوستانِ خندان در یک دورهمی دوستانه.
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)عکسی که روز گذشته صفحه رسمی لیگ قهرمانان اروپا در توئیتر آن را به یاد روزهای خوب بایرن در دهه نود میلادی به اشتراک گذاشت. علی دایی افتخار فوتبال و ورزش ایران در کنار جیوانی البر، مدافع تکرار نشدنی تیم ملی برزیل. 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)عکسی کمتر دیده شده از سام درخشانی در دوران خدمت مقدس سربازی. درجه نظامی سام در دوران خدمت، سرعروسکبان بوده است. 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)دانش لمینیت دندان با عکس های عزیزان کاری کرده که دیگر نیازی به هیچگونه فلاش دوربین در عکس ها دیده نمیشود و یک منبع نورِ پرتابل همراه عزیزان نوجود دارد! 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)مهرداد صدیقیان، آنا نعمتی، همایون ارشادی و همسر جان در حاشیه یک مراسم که احتمالاً افتحایه یک کسب و کارِ خصوصی است. 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)جذبه و پرستیژ چیزی نیست که با گذر زمان و افزایش سن تحلیل رود و تقلیل یابد، حتی شاید هم برعکس این باور اتفاق بیافتد. جمشید خان هاشمپور بهترین مصداق برای این ادعاست. آرزوی سلامتی داریم برای مرد تمام نشدنیِ سینما و همسر محترمشان.
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)مهتاب کرامتی با به اشتراک گذاشتن این عکس متفکر، به بی حکمت نبودن هیچ اتفاقی در زندگانی تاکید کرد. کاملاً با مهتاب موافقم، هیچ اتفاقی در زندگی بی حکمت نیست، حتی برخورد انگشت کوچک پا با پایه مبل هم بی حکمت نیست و برای درآمدن اشک انسان و جلوگیری از خشک شدنِ قرنیه چشم این اتفاق می افتد!
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)عکسِ آفتابیِ یاسمن معاوی، بازیگر جوان و خوش هنرِ سینما و تلویزیون که در “ماهی سیاه کوچولو”ی مجید اسماعیلی، “غیرمجاز” ساخته حسن یکتاپناه، “کلاشینکف” سعید سهیلی و “دختر”ِ رضا میرکریمی خوش درخشیده است و در آینده از او بیشتر خواهیم شنید. (اگر این تعریفِ بنده به او امان بدهد!)
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)سلفی عزیزان در مراسم نذری احسان علیخانی، به صرف باقالی پلو با بغض.تائیدیه رضا توکلی جهت قبول شدنِ نذری هم در کامنت ها صادر شده است، پس دوستان دیگر نگران هیچی نباشند!  
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)سلفی مهراوه شریفی نیا و جوایز و تندیس های متعددش در کنار توضیحاتی درباره بدقولی رامبد جوان و دوستان در خندوانه که موضوعی عادی است! وقتی برنامه ضبط شده با حضور معاون رئیس جمهور و یا وزیر امور خارجه را پخش نمی کنند، دیگر نباید انتظار خاصی از عزیزان داشته باشیم. چون این جور چیز ها دست خودشان نیست.
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)تور یکروزه آلاشتِ سوادکوه، با پرواز مستقیمِ سیدنی – ساری، فقط با یک شومینه ی هیزمی! 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)عکسی که افشین هاشمی از دیدار دو تن از بزرگانِ پرده نقره ای، یعنی بهرام بیضایی و محمد رحمانیان در ینگه دنیا گرفته است. دل آدمی می گیرد وقتی می بیند که بیضایی و بیضایی ها مدت هاست فیلمی نمیسازند و شرایط طوری برایشان رقم خورده که زندگی در آن سر دنیا را به خاک خود ترجیح داده اند.

 

چاره ای نیست، این کم لطفی و طرد کردن بزرگان سینما و هنر موضوع جدیدی نیست و به آن عادت کرده ایم، یعنی چاره ای جز عادت کردن به آن نداریم.
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)واکنش طنز و جالب همایون اسعدیان به مجوز گرفتنِ نمایش جدیدش :)) 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)تا زمانی که خودروهایی با آینه بغل تولید میشود، نباید انتظار برچیده شدن بساط این سلفی های فوق تکراری را داشته باشیم. 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)پدر و پسر از هم عکس گرفته‌اند. احتمالا آخرین عکسی است عباس کیارستمی گرفته است. مشخصا کیارستمیِ پدر، «عکاس»تر است.

(از صفحه فیسبوک احمد کیارستمی)

عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)سلفی امیر جدیدی در کنار یک فسقلیِ خوردنی. امیدوارم پاسخ دیرهنگام ما به درخواست شما بابت گذاشتن عکس از امیر جدیدی را به بزرگی خودتان ببخشید. ما گناهی نداریم، امیر هیچ جوره تن به عکسِ جدید نمیدهد!
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)سلفی عشقولانه امیر کاظمی و همسرش که مثل همیشه همسر جان پشت فرمان نشسته اند تا امیر برای گرفتن سلفی های مختلف آزادی عمل داشته باشد. (حالا بحث دست فرمان و هنر رانندگی را پیش نمی کشیم!).
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)سلفی جنگلیِ امیر محمد زند در کنار امین حیایی و پسرش آقا دارا و طبیعتاً روزبه معینی که نقش سرجهازیِ امین حیایی را ایفا میکند و امین هر روز یک پروژه ی پیچیده برای پیچاندنِ او دارد که در اکثر مواقع در به ثمر رساندن پروژه موفق نمیشود! 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)بیژن امکانیان، ستاره سال های دور سینما و مانکن این روزهای برند پوشاک آدیداس، کلاه پولو، ساعت رولکس و جورابِ تولیدی برادران یزدچی. در ضمن از این به بعد شیشه مربا و ترشی هایی که استفاده کرده اید را دور نیاندازید، میشود آن ها را با قیمت مناسب به کافه های تهران فروخت!

عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)سلفی پنجره ای گلناز خالصی. همان عزیزی که نقش همسرِ شهید مدافع حرم (سیدجواد هاشمی) در سریال “علمدار” را برعهده داشتند. 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)اینکه ایام عزاداری سالار شهیدان و دهه اول ماه محرم به اتمام رسیده، نباید این توقع را داشته باشیم که عکس های عزیزان در عزاداری هم به اتمام برسد. شاید عکاس عکس ها را دیر به دستشان رسانده باشد، یا شاید چند روزی به اینترنت دسترسی نداشته اند! خلاصه نباید چنین انتظاری داشت. 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)امین زندگانی و سالار عقیلی در یک مراسم افتتاحیه. در کنار دو عزیزی که نقش تیر دروازه برای عکاس های گلزن را بر عهده دارند! 
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)الهه حصاری، پس از اینکه جهت دادن غذای نذری به خانه همسایه مورد نظر رفته بود، ولی شخصِ غیر مورد نظر در را باز کرد و کاسه کوزه ها را به هم ریخت. (عکس مربوط به سریال “هشت و نیم دقیقه” ساخته شهرام شاه حسینی است).هر شروعی را لاجرم یک پایان است، به پایان شروعِ خود رسیدیم. تا فردا، یا علی.
عکس جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (129)

 

برترین ها

 

 

لخت شدن دختر جوان در چین وسط خیابان جلوی مردم
لخت شدن دختر جوان در چین وسط خیابان جلوی مردم
مشاهده بیشتر