پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)

با تونل زمان می توانیم به زمان قدیم سفر کنیم تا روایتی از گذشتگان را ببینیم. همیشه مرور خاطرات گذشته برای ما لذت بخش بوده است. 

 

نورول رابرتز، اولین پلیس سیاه پوست در بریتانیا، هدایت ترافیک خیابانها را در اختیار داشت در سال 1968 میلادی.

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)

پناه گرفتن کودکان برای درامان ماندن از بمباران انگلستان در سال ۱۹۴۱ میلادی.

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)کتابخانه سیار در خیابانها در لندن حدود ۱۹۳۰ میلادی.

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)گای ویلیامز(بازیگر) ، والت دیزنی (تهیه کننده) و نورمن فاستر (کارگردان قسمتهایی از سریال زورو).

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)دوچرخه آبی خاکی، قادر به راه رفتن بر روی زمین و دریا، هلند در سال ۱۹۳۲ میلادی.

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)نایب السلطنه هند جرج کرزن با همسرش مری کرزن، و فیل “لاکشمن پراساد” در دهلی نو، ۱۹۰۲ میلادی.

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)تصویری از اولین تلفن های عمومی در سال ۱۹۳۰ میلادی.

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)تکدی گری کهنه سرباز جنگ جهانی اول به علت کمبود مادی در خیابان های برلین، 1923 میلادی.

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)امپراطوری روسیه اسرای جنگی خود را به اینجا آورده و زندانیان مسلمان در این کمپ هر روز در سرمای فضای بیرون کمپ مشغول عبادت می شدند و نوع عبادت آنها برای سایر زندانیان غیر مسلمان آنقدر جالب به نظر می رسیده است که هنگام نماز خواندن آنها را از درون کلبه های گرم نظاره می کردند.

 

در جنگ جهانی اول این کمپ تنها مختص به اسرای روس بوده که بعدا اسرای کشورهای دیگر نیز مانند استرالیا به این کمپ انتقال داده می شدند.

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)برف و کولاک شدید نیویورک در سال ۱۹۴۷ میلادی.

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)مشتریان با دقت در حال گوش دادن به یک ربات “بلندگو” در فروشگاهی در لندن، سال 1934 میلادی.

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)سربازان زن و مرد فرانسوی در حال بازی هاکی روی چمن.

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)امدادگر زن صلیب سرخ برای دودکردن یک سیگار به سرباز مجروح در جبهه فرانسه کمک می‌کند. سال 1918

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)برخورد و واژگونی دو دستگاه ماشین در طول مسابقه بازی چوگان در فلوریدا، سال ۱۹۲۸ میلادی.

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)هلن استنلی هنر پیشه و رقاص در استودیو والت دیزنی به عنوان مدل انیمیشن برای فیلم سیندرلا در سال ۱۹۵۰ میلادی.

عکس دیدنی سفر به دوران قدیم با تونل زمان تصویری (18)