پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)

عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)

عکس های بازیگران و هنرمدان معروف «367»

آخرین تصاویر دیدنی اینستاگرام بازیگران و چهره هاي سرشناس ایرانی برای شما که علاقه خاصی به اینستاگرام در فضای مجازی دارید.

 

جواد خیابانی چهره تلویزیونی محبوب در اینروزها درکنار سیداحمد خمینی و مهدی رحمتی و سایر عزیزان, به همراه شهربانو منصوریان به تماشای فیلم /از صفر تا سکو/ نشستند. فیلمی که راوی زندگی خواهران قهرمان منصوریان هست. «خوشبختانه با علیرضا منصوریان نسبتی ندارند»

عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)پویا امینی و همسر جان به سر کوه هم دوربین و عکاس برده اند. آفرین به همتشان.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)جناب اشرف زاده الآن شما با اینکار واقعاً غافلگیر شدي؟ دایورت که از چهره مبارک می بارد.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)سلفی عماد طالبزاده درکنار مهدی رحمتی در باشگاه ورزشی شان. 
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)سینا حجازی و فرزاد مؤتمن در آخرین روز فیلم برداری فیلم /سراسر شب/ که نخستین سنجیدن سینمای سینا را رقم زد. چشم براه توزيع اینکار خواهیم ماند.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)سلفی عوامل فیلم /آیینه آغوش/ به کارگردانی منوچهر هادی که بزودی توزيع عمومی خواهد شد. نازنین بیاتی و جواد عزتی در تصویر قابل تشخیص میباشند.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)بازهم قاسم هاي دوست داشتنی و یک تصویر دیگر با یک حکايت دیگر.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)مجید بودم, وقتی مجید بودن مد نبود*
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)طناز هاي دوست داشتنی در لباس و گریم کار جدیدشان. حمید لولایی, رضا شفیعی جم و کمیاب سلیمانی. / عکس های بازیگران
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)عکسی معمولی از آرش میراحمدی درکنار یکی از رفقای قدیمی و معمولی اش.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)اي بابا, از شما دیگر قبل نفیسه بانو. حیف این همه ی هواپیما سواریِ مفتی نیست؟*
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)گریم عجیب مهناز افشار در فیلم جدیدش. جزئیاتی از اینکار توزیع نشده هست, یا اگر شده, من چیزی ندیده ام.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)بهرام رادان چون خیلی به خارج رفته هست, بر زمینه سال نوی خارجی ها ودر نوامبر و دسامبر منزل تکانی می‌کند. این تصویر ها را هم در منزل تکانی پیدا کرده.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)پانته آ بهرام و یک عزیز فسقلی در شالیزار هاي رشت. / تصاویر بازیگران
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)وقتی در میهن خبری از پاییز نیست, تصاویر پاییزی آن قدر اهمیت دارند که برای ثبتشان وادار به سفر خارجی شوند.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)حتماً علتی داشته که اینجور ژست گرفته مهتاب بانو. اصلا به ما چه*
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)#مجید_آزاری_را_متوقف_کنید
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)هر کی زودتر برسه آیفون مال خودشه.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)اشکان دژاگه و علیرضا واقعی در خیابان هاي بارانی کشور آلمان این تصویر یادگاری را درکنار هم گرفتند.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)

ستاره اسکندری و نگار عابدی به همراه دختر عزیزش اما بانو هاشمی و رفقا ارجمند, در افتتاحیه یک کافه که بر خلاف پروتکل کافه هاي تهران از لامپ پر نور بهرهگیری کرده هست و متاسفانه فضا روشن و ذل باز هست. اتحادیه کافه داران اگر این صحنه را ببیند یقیناً این کافه را پلمپ خواهد کرد.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)اگر روزی دیدی که در یکی از کوچه هاي شمال شهر ترافیک غیر منتظره اي بوجود آمده, احتمال بدهید که کار الناز هست و حتماً دری تخته اي چیزی به چشمش خورده هست.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)سلفی دیدنی بابک جهانبخش و آرتای دوست داشتنی. امیدواریم همه ی کودکان سرزمین همه ی وقت سلامت و خندان باشند.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)مفید شد گفتی حمید جان, کم مانده بود از غصه ي سفید شدن مو هاي زیبایتان سر به کوه و فلک بگذاریم.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)حسن فتحی, گلاره عباسی و شهاب حسینی در نمایی از پشت صحنه شهرزاد 3 که این روز ها در دست فیلم برداری هست. اي کاش حسن فتحی یک هفته به بازیگران و عوامل استراحت میداد و بعد فصل 3 را آغاز می کرد.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)ساره جان گویا حال شما بدون ایشان خیلی هم بد نیست. پس بهش خبر می‌دهیم که بازنگردد.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)این بلا دیر و زود دارد و همه ی باید یک روزی راهی شوند. هوتن شکیبا هم بالاخره اعزام شد.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)یاسر جان ما خیلی دوستت داریم, لطفا به شخصیت مورد علاقه مان توهین نکن*
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)مبارک ها باشد اقای ضابطیان. همه ی وقت خوشحال و سرحال باشی و برای ما برنامه هاي مفید بسازی.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)سلفی رنگاوارنگ کیمیا علیزاده در حال کوهنوردی.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)وقتی پس از آخر فیلم باخبر می‌شوی که قرار نیست نامت در تیتراژ اول از همه ی باشد و دومین هست.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)پستی فوق العاده برای تبلیغ مثبت و مبارزه با عرب ستیزیِ بعضی هموطنان که متاسفانه تعدادشان کم هم نیست. آرزوی سلامتی و شادی داریم برای همه ی هموطنان عرب زبان عزیز.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)قطعا خیلی وقت بود کسی با این اشتیاق درکنار میناوند تصویر یادگاری نگرفته بود. خب اشکان اشتیاق هست و کارش اشتیاق هست.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)اگر روزی بیاید که شهرزاد کمالزاده عکسی ازآن طرف صورتش بگذارد, قول می‌دهم اینستاگرام را برای همه ی وقت ترک کنم. آدم نگران می‌شود که نکند شهرزاد هم مانند شخصیت /دوچهره/ فیلم بتمن باشد و آنرا رو نمی‌کند. 
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)به این می‌گویند یک نقد تند و تیز, ولی مودبانه. دلنوشته حمیدرضا آذرنگ برای رئیس جمهورش. مطمئناً کسی هم نرفته دم درشان تا برای چندی از توضیحات بازخواستش کند.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)تو دیگر افسرده نشو عمو پورنگ جان* از خوشی هاي کودکانه نسل دهه هفتاد و هشتاد فقط تو زنده مانده اي* «البته اگر عمو قناد را فاکتور بگیریم»
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)سلفی احسان لشگری با پوریا پوررخ. بهمین سادگی, بهمین بی علتی.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)سمیرا حسینی با عکسی از متین ستوده, مزون لباس متین را تبلیغ کرد. متین دیگر هزینه اضافی نکرده و خودش نقش مدل را برای لباسهای مزون اش بر عهده گرفته هست.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)این پرنده مردنی نیست. با این حال ارزو داریم شرایط طوری بشود که دیگر شاهد خودکشی پرنده هایمان نبایم. آن هم انقدر تحقیر آمیز.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)پست سردار در مورد اهمیت بوسیدن مادر در دمای زیر صفر.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)تصویر اخیر لیلا اوتادی. ازآن تصویر هایي هست که قابلیت چاپ شدن روی پوستر و چسبیدن روی درب و صندلی کامیون هاي جاده اي را دارد.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)سلفی آسانسوری حمیرا ریاضی آخرین پست مطلب امروزمان هست. ممنون از این که امروز هم با ما همراه شدید. یا حق.
عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (367)

 

مطالب مربوط :

عکس های بازیگران و ستاره های مشهور «366»

عکس های بازیگران زنان و مردان مشهور «365»

عکس های بازیگران در آخر هفته «364»

عکس های بازیگران و چهره های محبوب «363»

 

 

دختر دانشجو به خاطر تجاوز جنسی رختخوابش را با خود حمل می کند
دختر دانشجو به خاطر تجاوز جنسی رختخوابش را با خود حمل می کند
مشاهده بیشتر