پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیر

عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیر

عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیر

در هنر نقاشی می توانیم برخی اثرهای واقعی را به تماشا بنشینیم. برخی از نقاشان چیره دست به مانند واقعیت نقاشی می کنند. برخی از هنرمندان قابلیت هایی دارند که حد و مرزهای تمام ممکن ها را در ذهن ما می شکنند. آن ها چه با رنگ روغن یا اکرلیک، زغال، خودکار یا حتی فقط یک مداد می توانند

 

تصاویر زنده ای خلق کنند که حتی با عکاسی هم گرفتن این تصاویر غیرممکن است. این هنرمندان با استعدادی که دارند می توانند آثاری خلق کنند که تاثیری فراتر از یک فتوکپی ساده دارند. این آثار پنجره ای حقیقی هستند به سوی جهانی جایگزین که از نگاه یک هنرمند شکل گرفته اند.در این جا چندین نمونه از آثار این هنرمندان آورده ام که شاید با دیدن آن ها به چشم هایتان اعتماد نکنید.

 

اندرو تالبوت
عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیرهنرمند بریتانیایی معروف اندرو تالبوت از سال ۲۰۰۲ ستاره هنر دنیا به شمار می آید. رنگ های رئالیسم و جذاب خیره کننده ای که در آثارش به کار می برد نقاشی هایش را به معروف ترین نقاشی ها مبدل ساخته است.

 

تانر جیلان
عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیراین هنرمند معروف ترکیه ای نیز درست مثل بقیه هنرمندانی که تا کنون معرفی کرده ام نقاشی های فراواقعی خلق کرده است. او در آثارش از رنگ آکرلیک استفاده می کند.

 

ایگال اوزری
عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیرایگال اوزری استعدادی باورنکردنی در به تصویر کشیدن بازی نور و تاریکی و تشعشعات آفتاب دارد. او با مهارت تمام حس یک عکس واقعی را در آثارش ایجاد می کند.

 

برایان دروری
عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیربرایان دروری هنرمند آمریکایی در آکادمی هنر آمریکا در سال ۲۰۰۷ هنر آموخت. دروری که جوایز معتبری در اروپا و آمریکا گرفته است با بیشتر تمرکزش روی پوست و در نقاشی هایش ویژگی هایی که انسان ها سعی در مخفی کردنش دارند را برملا می کند.

 

توماس آروید
عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیرتوماس آروید نیز هیچ نوع آموزش هنری ندیده است. او با روش خودش استعدادش را به حد عالی رسانده است. سوژه نقاشی های او شراب و تمام متعلقات آن چون بطری، در باز کن، جام و درب بطری ها با تمام جزئیاتشان است.

 

متیو کرنل
عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیردر نقاشی های کرنل حتی یک انسان هم وجود ندارد زیرا از دیدگاه او تنها قانون طبیعت است که بر دنیا حکم رانی می کند.

 

پاول کادن
عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیربه نظر می رسد که برای کشیدن چین و چروک، خطوط صورت و احساسی که روی چهره یک انسان واقعی هست از ابزارهای زیادی باید استفاده کرد اما کادن تنها از مداد گرافیکی استفاده می کند.

 

کامالکی لارانو
عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیرکامالکی هنرمند معروف استرالیایی زاده دومینیکن است. او از تکنیک نقاشی خاص خود با رنگ اکرلیک بر روی بوم استفاده می کند. برای لارانو نقاشی فقط کپی یک عکس نیست بلکه انعکاس زندگی است.

 

وینسنت فانتازو (Vincent Fantauzzo)
عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیرآثار این هنرمند استرالیایی معروف در تمام دنیا زبانزد است. پرتره هیث لجر چند هفته قبل از مرگش توسط این هنرمند کشیده شده است.

 

گاتفرید هلن وین
عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیرگاتفرید در نقاشی هایش از آبرنگ استفاده می کند. استعدادهای این هنرمند حد و مرز ندارد. گاتفرید علاوه بر نقاشی هنر عکاسی و مجسمه سازی هم می داند.

 

رابین الی
عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیراین هنرمند لندنی نقاشی های بزرگ واقعی با رنگ روغن می کشد.او اغلب در نقاشی هایش کمبود لباس مدل ها را با پلاستیک می پوشاند.

 

روبرتو برناردی
عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیرخیلی سخت می توان باور کرد که نقاشی های اشیاء بی جان روبرتو واقعیت نیست. دقتی که در جزئیات تک تک آثار او شده است شما را به وجد خواهد آورد.

 

روث تایسون
عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیرروث تایسون هنرمند بریتانیایی در واقع هیچ پیش زمینه یا تحصیلات رسمی هنری ندارد. او استعداد منحصر به فردی در کشیدن این آثار نزدیک به واقعیت دارد و تنها از مدادهای گرافیکی برای آن ها استفاده می کند.

 

گرگوری تیلکر
عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیرگرگوری تیلکر نقاشی های بارانی اش را با استفاده از رنگ روغن و آبرنگ خلق می کند. آثار او شما را به یاد سفر با ماشین در روزهای بارانی می اندازد.

 

دیگو فازیو
عکس های دیدنی از تابلوهای نقاشی بی نظیردیگو همانند یک پرینتر جوهر افشان عمل می کند، از یک طرف کاغذ شروع می کند و به طور پیوسته سرتاسر صفحه را پر می کند. او آثارش را با یک مداد ساده و زغال خلق می کند و هر کدام از آثارش حدود ۲۰۰ ساعت به طول می انجامد.

 

 

Xبستن تبلیغ
فوتبال
X
خوش اندام ترین دختر قد بلند آمریکایی مدل شد +عکس
خوش اندام ترین دختر قد بلند آمریکایی مدل شد +عکس
مشاهده بیشتر