پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعی

عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعی

عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعی

این شماره را با عکسی زیبا از فرهاد قائمیان در حال خدمت به زائرین حرم امام رضا (ع) آغاز می‌کنیم.  آقای قائمیان مفتخر به عنوانِ «خادم» در حرم رضوی هستند.
 
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیاحترام نظامی سید مهدی رحمتی به حرم امام رضا (ع)، یکی دیگر از عکس های زیبای هفته گذشته بود.

عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیرضا صادقی فعالیت در صفحه خود را بیخیال شده و این روز ها فقط به جای تیارا و از صفحه او پست می‌گذارد. صفحه ای که نام “پرنسس تیارا صادقی” را برای آن انتخاب کرده است! احتمالاً رضا جان خود را شاه فرض کرده اند که لقب شاهزاده را به تیارا خانم داده اند!

عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیاز هنرنمایی های الهه حصاری می‌توان به «قاعده تصادف» اثر بهنام بهزادی، «انتهای خیابان هشتم» اثر علیرضا امینی، «آزاد راه» اثر عباس رافعی و «زنان ونوسی، مردان مریخی» اثر کاظم راست گفتار اشاره کرد.

عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیلیلا اوتادی این عکس را سر صبح گرفته است! خودش زیر عکس هشتگ زده و این موضوع را بیان کرده است.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیجواد رضویان است و عکس‌های متفاوت اش!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیبهاره کیان افشار در کنار حدیث مدنی و سارا بهار لو، دو بازیگر نوجوان در پشت صحنه فیلم “ع ش ق” یا  همان عین شین قاف. حتماً بازی سارا کوچولو را در فیلم “هیس دخترها فریاد نمی زنند” به یاد دارید.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیسیاوش خیرابی و حسین سلیمانی در تله کابین.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیسلفی زیبای سیروان خسروی و کاوه یغمایی، دو موزیسین موفق در دو سبک متفاوت.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیشهرزاد کمالزاده در روز های اخیر روند صعودی شگفت انگیزی از لحاظ فعالیت و جذب فالوئر در اینستاگرام داشته است. عکس های آتلیه ای، سلفی های خاص و خلاقانه و بعضاً عکس هایی بدون شرح که نمونه ای از آنها را در زیر مشاهده می‌کنید!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیعلیرضا دبیر در حال هرس کردن درختان حیاطشان. این درختی که ما می‌بینیم، علیرضا جان بیشتر ضربه فنی اش کرده تا هرس! خسته نباشی دلاور… خدا قوت پهلوان!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیخدا را شکر اکبر عبدی عزیز از بیمارستان مرخص شده و به آغوش خانواده بازگشته است. امیدواریم هرچه زودتر آقای عبدی را دوباره در پرده سینما یا قاب تلویزیون ببینیم. همان طور که میبینید عمو پورنگ هم به عیادت اکبر عبدی رفته بود.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیعکس آتلیه ای علی لهراسبی با ژستِ « متفکرِ بی حوصله»!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعی

– من و کانگورو، همین الآن، یهویی!

– من، کلی خسته، پس از پاس گل!

– من و داورِ بییییییب که پنالتی نگرفت.

– من و هاشم وقتی داریم فوش می‌خوریم!

و …

عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیچالش عکس با مادر ادامه دارد. کمند امیر سلیمانی این عکس را در کنار مادر محترم گذاشت و در اقدامی عجیب برادرش سپند و برزو ارجمندِ داغدار را به چالش دعوت کرد.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیسپند هم بلافاصله پاسخ خواهرش را داد و این عکس را به اشتراک گذاشت، فقط مادر عزیز در این عکس یک مقدار کلافه به نظر می‌رسد!

عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعی
سلفی تلویزیونی ها، شاهین جمشیدی، محمدرضا احمدی و احسان حق شناس.

عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیباید بگوید این جای سرخاب و سفیدابِ یار است و با سرعت نور مکان را به مقصد «درک اسفل السافلین» برای همیشه ترک کند! چون اگر ترک نکند خودِ «طرفش» زحمت این عزیمت را می‌کشد!

 

در ضمن ما متوجه نشدیم هدف حسام جان از مطرح کردن این سوال چیست!

عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیمازیار فلاحی و رفقا در حال خواباندن درِ گوش آبگوشت، با نان سنگک و ترشی مخلوط و سایر مخلفات.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیغیر ممکن است یکی از چهره های ما به لندن برود و در کنار این باجه تلفن های قرمز عکس یادگاری نگیرد!شهری با این همه جاذبه و مکان دیدنی، چرا گیر داده اید به این زبان بسته ها!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیمحمد علیزاده دارد خود را برای کنسرت هایش آماده می‌کند.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیسلفی وحشت زده نادر سلیمانی و فرزندانش، آقا هومان و بارسین خانم.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیآرامش ساحلیِ علی پهلوان.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیویشکا آسایش و دوستان پس از فتح بلند ترین نقطه ایران. تبریک به ویشکا خانمِ ورزشکار.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیسلفی با بدنه ماشین هم کشف شد، البته نه با هر ماشینی! با پراید هاچ‌بک نقره ای عکس برای کارت ملی هم نمی‌شود گرفت چه برسد سلفی!

 با تشکر از مریم خانم معصومی.

عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیمعلوم است علیرضا مبلغ گزافی را برای اجاره این استخر پرداخته است که انقدر دلش پر است!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیشیرین کاری بهاره رهنما با مجسمه ای در یکی از بازار های ترکیه.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعینفیسه روشن و ببر بنگال، همین الان، یهویی!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیلاله صبوری با این عکس و متن، یکی از دغدغه های مهم زندگی اش را مطرح کرد. این که پاریس بهتر است یا استامبول؟! و پس از کلی بحث، خودش و ما را همچنان بلاتکلیف گذاشت که پاریس خوب است یا استامبول؟!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیاحتمالاً محسن افشانی با این عکس و قانون شکنی اش خیلی حال کرده است، یا شاید خواسته سرعت و قدرت خودوی لوکس اش را به رخ بکشد! هر چه باشد، نه خود این اقدام، نه عکس اش و نه به اشتراک گذاشتنش قابل قبول نیست، مخصوصاً از شخصی که لقب هنرمند را به دوش می‌کشد.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیعکس آتلیه ای نیلوفر پارسا.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیعکس نسبتاً قدیمی خانم های بازیگر، مربوط به فیلم توقیف شده سپید و سیاه در 4 سال پیش که بالاخره مجوز اکرانش صادر شد. مهشید افشار زاده، آزاده مهدیزاده، فریبا طالبی، شهرزاد کمالزاده، فریبا نادری، نگین معتضدی و حنانه شهشهانی در عکس دیده می‌شوند.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیلیلا بلوکات در حال اسکی در پیست دربندسر.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیعکس یادگاری علی آقا کریمی و جناب زرافه که برای اینکه بهتر در عکس بیافتد، نیمرخ شده است!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیتبریک کریسمس به سبک پولاد کیمیایی!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیوقتی همه در کنار مادرشان عکس می‌گذارند، چرا امیر تتلو نگذارد؟!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیخانم زاهدی اگر اشتباه نکنیم همین اینستاگرامی که هر روز در آن عکس می‌گذارید هم اپپلیکیشنی برای موبایل است!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیعکس بدون شرح نیوشا ضیغمی و عروسک دوران بچگی اش!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیاین هم عکس جدید نگاه خانمِ یگانه همراه با قربان صدقه های بابا در زیر عکس.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیبالاخره آقا ساتیارِ ما از خواب بیدار شد!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیاین هفته دو تن از والیبالیست های تیم ملی، شهرام محمودی و آرمین تشکری به خانه بخت رفتند. شبکه های اجتماعی هم پر شده بود

 
 
 
از عکس های لو رفته از این جشن‌های عروسی . بخاطر این که نمی‌توانیم خود عکس ها را بگذاریم، به گذاشتن عکس کارت عروسی آرمین تشکری بسنده می‌کنیم!

عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعی


مصطفی پاشایی که پس از مرگ برادرش به خوبی از فضای ایجاد شده استفاده کرده و خود را پرزنت کرده بود، با خوانندگی و بیرون دادن آهنگ با صدای معمولی اش، روند صعودی خود را به اوج رساند. مصطفی پاشایی صرفاً مشهور است، ان هم زیر سایه برادرش. به هیچ وجه محبوب نیست. این نتیجه گیری را میتوانید از نظرات و کامنت های هواداران برادرش در زیر عکس ها دریابید.

عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیعکس عجیب و غریب الناز شاکردوست. باور کنید که خودِ الناز این عکس را به اشتراک گذاشته بود، ما دستکاری نکردیم!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیاحسان خواجه امیری و دوستش در توچال.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیآرش برهانی علاقه ای به حضور در عکس های خود ندارد و در بیشتر عکس هایش کلاً 10 پیکسل هم اشغال نکرده! در این عکس هم ما کلی گشتیم تا آرش را پیدا کنیم!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیافسانه پاکرو.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیسلفی نیکی کریمی در کنار بابک کریمی، مینا سلیمی، مروارید کاشیان، علی افشین راد و سایر عوامل فیلم «مرگ ماهی».
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیسلفی امین حیایی و آرش پولادخان، همسر نیوشا ضیغمی. آرش خان تاجر و کارشناس جواهرات هستند.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیسیما خضر آبادی پشت رُل نشسته و منتظر است پیست کارتینگ آماده شود. نام خودش را هم هشتگ زده که اگر کسی نامش را جستجو کرد، این عکس بالا بیاید!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیبحث های عرفانی – فلسفی سمیرا حسینی به عقل ما معمولی ها قد نمی‌دهد. روشن فکر ها بخوانند و تفسیر کنند. ما که رفتیم!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیسلفی مژده لواسانی و فلامک جنیدی در فرودگاه شیراز.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیعکس بامزه ارشان، پسر توپولوی احسان خواجه امیری که پدر را در خرید همراهی می‌کند!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیسلفی یهویی صدف طاهریان و دوستش.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعینیوشا ضیغمی با این عکس کریسمس را به هموطنان مسیحی عزیز تبریک گفت.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیفقط امیدواریم جشن تولد نیما فلاح به خیر بگذرد و نیازی به آمدن آتش نشانی نباشد! احتمالاً سحر ولد بیگی همسرش را هنگام ورود با کوکتل مولوتف سورپرایز کرده است!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیپگاه آهنگرانی با گریم جدیدش، منتظر و خیره به آن سوی پنجره.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیآن قدر که چهره های ما کریسمس را پوشش داده و تبریک گفتند، عید نوروز را تبریک نگفته اند! این هم تبریک فلور نظری.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیبهنوش طباطبایی در ساحل یکی از جزایر خلیج فارس.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیخُب به سلامتی ارسلان قاسمی هم در کابین خلبان عکس گرفت.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیهفته گذشته تولد سحر قریشی بود که سیل پست های تبریک را به سوی خود روانه کرد. سحر هم این عکس را به بهانه تشکر از پیام تبریک ها به اشتراک گذاشت.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیعکس پرشی زهرا عاملی و دوستان. ژست پرشی یکی از قدیمی ترین و جالب ترین ژست های عکس، مخصوصاً در عکس های همگانی در تمام ملت ها است. این هم از اطلاعات عمومی امروزمان!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیخاطره اسدی در خواب خوش در هواپیما. البته بیشتر به نظر می‌رسد فشارش افتاده باشد!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیجشن تولدِ “نیل”، دختر نیما کرمی در کنار سید جواد یحیوی و محمد سلوکی. چهره های ما در انتخاب نام های عجیب و غریب برای فرزندانشان رقابت تنگاتنگی دارند!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیعکس یادگاری نادر سلیمانی، مرجانه گلچین و شراره رخام در یک قنادی!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیرضا عنایتی، مهاجم کهنه کار لیگ برتر در کنار پسرانش. اخیراً هم آقا رضا به آرزوی دیرینه اش رسیده و به استقلال بازگشته است. ماشاالله رضا عنایتی و پسرانش خودشان یک تیم هستند!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیسلفی دو یار غار و جدا نشدنی، عادل غلامی و مهدی مهدوی و دختر زیبای مهدی، گل‌بو خانم.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیسلفی مهتاب کرامتی، مهناز افشار و دوستان در یک کافه.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیفرهاد مجیدی این روز ها سخت درگیر درس و مشق است تا امتحان مرحله 3 مربیگری را با موفقیت پاس کند. می‌بینید که معلم خصوصی هم به خانه آورده است!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیمریم طوسی، سریع ترین دختر ایرانی در لباس سنتی بانوان کره ای.
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیمهراوه شریفی نیا در پاسخ به چالش «عکس با مادر» عکسی از دوران کودکی خودش در آغوش مادرش، آزیتا حاجیان به اشتراک گذاشت که نکته جالب تر از خود عکس؛ نظرات زیر آن بود که میبینید:

 

مژده لواسانی که با اینستاگرام قراردادِ حضور همیشگی امضا کرده است، ابراز احساسات و دعای خیرش را در یک کامنت آورده است. نفر بعدی نوبت رستاکِ حلاج، خواننده نیمه مجاز کشورمان بود که ابراز احساسات کند.

 

در انتها از شما عاجزانه درخواست دارم که این کامنت ملیکا شریفی نیا را برای ما به زبان فارسی ترجمه کنید: “فشششششم فششششششششم جوشگل من :* :* :* خوذسیییییییییییییی”!!!!!

با تشکر!!
عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیچهره ها در حاشیه اکران خصوصی فیلم «چند متر مکعب عشق». علی شادمان، فرزاد حسنی، نیلوفر پارسا، نازنین پیرکاری و فاطیما بهارمست در عکس حضور دارند.

عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعیو در پایان سلفی خلاقانه هستی مهدوی فر و گریمورش.به علت تعدد کاندیدا، انتخاب برنده جایزه «بدون شرح ترین» عکس این شماره را به شما عزیزان واگذار می‌کنیم.

با سپاس بی پایان از همراهی تان

عکس چهره های جنجالی در شبکه‌ های اجتماعی

 
 
 
 
 
 
Loading...
a
همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش
همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش
مشاهده بیشتر