پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

فال عاشقانه و احساسی متولدین 12 ماه

فال عاشقانه و احساسی متولدین 12 ماه

فال عاشقانه و احساسی متولدین 12 ماه

برترین طالع بینی خواندنی عاشقانه این هفته شما را داریم که میتوانید در ادامه بخوانید و ازآن لذت ببرید چراکه رويدادها احساسی زندگی تان را پیشبینی میکند. این هفته مصادف شده با آغاز فصل زیبا و دوست داشتنی زمستان پس امیدوارم طالعتون هم درست مانند این فصل زیبا باشه و ستاره هاي کهکشان رويدادها خوبی رو براتون به ارمغان بیارن.

فال عاشقانه و احساسی متولدین 12 ماه

فروردین
اگر مجرد هستید احتمال این‌که این هفته با فردی ایده آل ملاقاتی غیر منتظره داشته باشید زیاد است. این هفته در کلاس هاي آموزشی زیادی شرکت میکنید ودر همین کلاس ها با فردی ناب آشنا میشوید. البته اگر نیت سفر به بيرون از کشور دارید این آشنایی ممکن است در هواپیما رخداد بیفتد. این آشنایی به یک عشق رمانتیک مبدل می‌شود. هردو تصمیم می‌گیرید باهم به سفری که مدت ها رویایش را در سر داشتید بروید.

فال عاشقانه و احساسی متولدین 12 ماه

اردیبهشت
اگر دریک رابطه هستید هردو احساس می‌کنید تماس بین شما نیروی تازه اي گرفته است و لحظات خیلی خوبی رابا هم سپری می‌کنید. عطارد سیاره حاکم بر بخش عشق نشانه شما در روز جمعه در نشانه شما به حرکت مستقیم خود ادامه می‌دهد و اگر مجرد هستید این میتواند نشانه خوبی برای شما باشد. زیرا بیشتر به زندگی عاشقانه و آن چیزی که میخواهید تمرکز میکنید و معتقدید که اگر ریسک نکنید به پاداشی هم نمی‌رسید.

فال عاشقانه و احساسی متولدین 12 ماه

خرداد
بالاخره این هفته شاهد حرکات سازنده اي در زندگی عاشقانه تان خواهید بود. ماه نو دربخش روابط نشانه شما آغاز تازه اي را برای شما و محبوب ایجاد می‌کند. عطارد نیز درست در همین قسمت از نشانه شما در حرکت است به طوری‌كه احساس می‌کنید اکنون به نقطه اوج رابطه رسیده اید. اگر مجرد هستید روز پنجشنبه سعی کنید بیرون بروید زیرا احتمال این‌که یک ملاقات غیر منتظره داشته باشید خیلی زیاد است.

فال عاشقانه و احساسی متولدین 12 ماه

تیر
این هفته اتفاقی فراموش نشدنی در رابطه شما رخ میدهد. در اواسط هفته برای نخستین بار زحل وارد برج جدی و هفتمین منزل روابط نشانه شما میشود پس آماده یک تغییر اساسی در روابط تان باشید. اگر متاهل هستید سیاره زحل ضعف هاي رابطه شما را محرز می‌کند و شما را وادار می‌کند انها را بررسی کنید. اگر خودتان هم بخواهید میتوانید نیرویی دوباره به رابطه تان بدهید اگر نه عشق و علاقه بین شما ضعیف و ضعیف تر میشود.

فال عاشقانه و احساسی متولدین 12 ماه

مرداد
این هفته در رابطه با مسائل احساسی هفته خیلی خوبی را پیش رو دارید. ماه نو دربخش روابط عاشقانه نشانه این است که قرار است عشق واقعی در مسیر زندگی شما قرار بگیرد. تا دوهفته آینده سعی کنید بیشتر در جمع باشید. در روز جمعه عطارد نیز وارد همان بخش روابط عاشقانه شما می‌شود

 

و بالاخره به نتیجه می‌رسید که آیا به محبوب سابقتان برگردید یا نه. هر تصمیمی که در زندگی عاشقانه تان میگیرد در آخر به شادی و رضایت شما منجر می‌شود.

فال عاشقانه و احساسی متولدین 12 ماه

شهریور
این هفته یک جا به جایی کهکشانی خواهید داشت که تاثیر کارمایی در زندگی عاشقانه و مسائل قلبی شما ایجاد میکند. عطارد وارد بخش عشق نشانه شما میشود و تا دو سال آینده در همان بخش باقی میماند. از نتایج بدی که این سیاره به همراه دارد این است که شما را در مسائل عاشقانه خسته و نا امید می‌کند. البته سرنوشت شما این نیست. پس به خاطر این دو سال بدشانسی کناره گیری نکنید.

 

در عوض به حضور عطارد به نشانه یک مهلت برای عشق دادن و عشق گرفتن نگاه کنید. چنانچه واقع بین باشید در تمامی شرایطی که در مسیر زندگی تان بوجود می‌آید موفق می‌شوید در غیر اینصورت تنها میمانید. البته تنهایی هم درس هاي زیادی در رابطه با عشق بشما می آموزد.

فال عاشقانه و احساسی متولدین 12 ماه

مهر
این هفته ذهن شما را افکار عاشقانه پر کرده است البته ممکن است احساس خوبی در شما ایجاد نکند اما اکنون برترین دوران برای به اشتراک گذاشتن این افکار با محبوب است زیرا حتی اگر او شوکه شود بازهم در جهت مثبت خواهد بود. در اثر رويدادها کهکشانی این هفته رابطه تان رابه مسیر جدیدی هدایت میکنید. اگر مجرد هستید یکی از اعضای خانواده شما رابا فردی آشنا میکند.

فال عاشقانه و احساسی متولدین 12 ماه

آبان
اهمیت مسائل رابطه اي اینروزها برای شما دو چندان شده است. درست است که قبلا هم نسبت به هیچ چیزی در زندگی قشری نگر نبودید اما از زمانی که عطارد وارد بخش پیام هاي عاشقانه نشانه شما شده است و باعث میشود حال و حوصله زیادی برای صحبت هاي بیهوده نداشته باشید. اگر مجرد هستید مدتی است می‌خواهید فردی را بشناسید و برای شناخت بیشتر سعی میکنید

 

وی را در بحث ها شکست دهید. دوست دارید همه ی چیز درمورد زندگی او بدانید و این‌که چگونه بر مشکلات غلبه کرده است. آن گونه بیشتر وی را می شناسید نه با صحبت کردن درمورد آب و هوا. البته اگر متاهل هم هستید با گفت و گو و بحث کردن درمورد مسائل مختلف رابطه بهتری خواهید داشت.

فال عاشقانه و احساسی متولدین 12 ماه

آذر
آماده یک تغییر مثبت در زندگی باشید. ماه نو در نشانه شما شروعی تازه در رابطه شما ایجاد میکند. این هفته برترین دوران برای درنظر گرفتن حرکاتی است که دوست دارید در زندگی انجام دهید. زحل با ترک نشانه شما باعث میشود احساس کنید بار سنگینی را از دوشتان برداشته اند

 

و دوباره نکات مثبت زندگی را می‌بینید. این رخداد در زندگی عاشقانه شما نیز تاثیر می‌گذارد و باعث می‌شود دوباره به زندگی امیدوار شوید در حالی‌که پیش از این کاملا دلسرد بودید. عطارد در نشانه شما حرکت مستقیم دارد و باعث میشود ذهن شما برای یک تصمیم گیری سازنده در زندگی و عشق آمادگی کامل داشته باشد.

فال عاشقانه و احساسی متولدین 12 ماه

دی
این هفته آغاز یک نقطه عطف در زندگی شماست. اما وقتی وارد آن میشوید احساس می‌کنید هیچ حرکتی نکرده اید و کاملا گیر افتاده اید. زحل سیاره حاکم بر نشانه شما وارد نشانه شما میشود و تا دو سال آینده همانجا باقی می‌ماند.با حضور زحل باید حقیقت ها را بپذیرید.

 

چیزهایی که می‌توانید تغییر دهید و چیزهایی که نمی‌توانید تغییر دهید. اکنون باید نسبت به اهداف و زندگی تان بیشتر از همیشه واقع بین باشید. خبر خوبی که برای شما دارم این است که مسئولیت یک رابطه متعهد و پایدار را می پذیرید.

فال عاشقانه و احساسی متولدین 12 ماه

بهمن
ونوس این هفته دربخش روابط اجتماعی نشانه شما در برترین زاویه نسبت به اورانوس قرار گرفته است که اکنون در سومین منزل روابط نشانه شماست. این موقعیت ستاره ها نشانی از آشنایی شما زمانی که در جمع دوستان هستید دارد. این فرد ضربان قلب شما را بالا میبرد و تجربه عاشقانه بی نظیری رابا او خواهید داشت.

فال عاشقانه و احساسی متولدین 12 ماه

اسفند
با آغاز این هفته خودتان را در انزوای اجتماعی قرار می‌دهید و تا ۲ سال آینده بهمین روند ادامه می‌دهید. تا این‌که سرانجام تلاش میکنید با دیگران وارد بحث و گفت‌وگو شوید. علت این حالات شما حضور زحل در یازدهمین منزل جمع دوستانه نشانه شماست. حضور زحل به معنای نادیده گرفتن عشق نیست بلکه به این معنی است که عشق رابا بغل باز می پذیرید. این یک درس کارمیک در طالع امروز شماست که هرگز نباید آنرا فراموش کنید.

 

 

Loading...

مطالب جنجالی سایت

مرد ترکیه ای آلت تناسلی اش را در اتوبوس به بقیه نشان داد + خبرهای داغ
مرد ترکیه ای آلت تناسلی اش را در اتوبوس به بقیه نشان داد + خبرهای داغ
مشاهده بیشتر