پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

فواید به ارگاسم رسیدن و اوج لذت جنسی برای خانم ها

فواید به ارگاسم رسیدن و اوج لذت جنسی برای خانم ها

فواید به ارگاسم رسیدن و اوج لذت جنسی برای خانم ها 

ارگاسم علاوه بر لذت جنسی برای خانمها از نظر سلامتی نیز فوایدی دارد که دراین پست بطور مفصل آن رابه شما توضیح می‌دهیم. آیا می‌دانید یکی از مهم‌ترین نکات در روابط زناشویی به ارگاسم رسیدن است؟ به ارگاسم رسیدن برای زنان در روابط جنسی میتواند فواید و خواص قابل توجهی رابه همراه داشته باشد.

 

بهمین منظور این مطلب را برای شما تهیه کردیم تا بیشتر از همیشه اطلاعاتتان افزایش پیدا کند. گاها از درد ناشی از قاعدگی به خ و د می پیچید و با درد هاي زیرشکمی زیادی دست و پنجه نرم میکنید یا سردردهای زجرآوری آرامش را از شما میگیرد. بعضی از این دردها را می‌توان ناشی از نبود ارگاسم تلقی کرد ارگاسم به تنهایی این عارضه ها را برطرف می کند.

 

رابطه جنسی میتواند در واقع برای بعضی از ما که بیش از حد کار می کنیم یا بیش از حد استرس داریم و یا بطور ناامیدانه نیازمند اندکی خوشگذرانی میباشیم، مانند معجزه عمل کند. اما انجام این عمل میتواند چیزی بیش از آرامش رابه شما بدهد. باور داشته باشید یا نه، اوج لذت جنسی یا ارگاسم میتواند بعضی از درد

 

و رنج هاي نگران کننده که در زندگی روزمره شما را مبتلا می‌کند را مداوا نماید! بنابر این اگر از سردردهای ضعیف کننده یا انقباضات فلج کننده ي قاعدگی به ستوه آمده اید، این مطلب را بخوانید تا یاد بگیرید که تا چه مقدار یک سرخوشی و لذت عصرگاهی میتواند برای شما موثر باشد.

 

به ارگاسم رسیدن چه مزایایی دارد؟

درمان سردرد ها

برای افرادی از شما که مستعد میگرن و سردرد هاي نیمه – بعد از ظهری هستید، شاید دوران آن باشد که در اندکی حیله گری و ترفند زياده روي نمایید و لذت ببرید. رابطه جنسی، اندورفین آزاد می‌کند که میتواند سردردهای مداوم را آرام نماید، بنابر این دفعه بعد که نیاز به اندکی آرامش دارید، رفتن به رخت خواب رابه جای استفاده از قرص هاي سردرد بررسی کنید.

 

به بیخوابی ها پایان دهید

اگر به دنبال راهی برای پایان دادن بیخوابی هاي شبانه هستید، پس دیگر به جلو نگاه نکنید! یک تلاش جدی در روابط جنسی نه تنها از لحاظ فیزیکی شما را خسته می‌کند، بلکه فشار شدید آکسیتوسین بعنوان یک کمک کننده به خواب برای بعضی از ما عمل می‌کند که بنظر می رسد نمی‌توانیم چشم هایمان را ببندیم در حالی که این حق ماست.

 

پایان دادن به سکسکه

مطمئن باشید که، سکسکه ممکن نیست که ناتوان کننده ترین ناخوشی موجود باشد، اما نگه داشتن نفس میتواند واقعا خیلی زود دلسرد کننده شود. ظاهراً، تحریک کردن عصب پاراسمپاتیک مغز «عصب جمجمه اي که به سوی شکم پایین می‌آیند» میتواند پایان دهنده آن سکسکه هاي مداوم باشد . برترین راه برای تحریک آن عصب چیست ؟ درست فهمیدید: رابطه جنسی.

 

انقباضات PMS «قاعدگی »

ما می‌دانیم که روابط جنسی ممکن است آخرین چیز در ذهن شما باشد هنگامیکه شما از فشار انقباضات قاعدگی رنج می‌برید، انجام رابطه جنسی واقعا باعث از بین رفتن درد می‌شود! وقتی ارگاسم می شوید، بعضی از انقباضات ماهیچه هاي تخمدان را شل می کند و مواد شیمیایی در ذهن آزاد می شوند که هر دوی انها بعنوان منابع طبیعی رفع درد عمل میکنند .

 

رهایی از افسردگی

برای بعضی از ما که از افسردگی یا استرس رنج می‌بریم، شاید دوران آن باشد که نگاهی بیرون بطری هاي دارو نمائیم و به دنبال بعضی رفع دردهای طبیعی باشیم. ارگاسم ها مغز را رهنمونی می‌کنند تا اندورفین و آکسیتوسین آزاد کنند، دو ماده شیمیایی که میتواند حال شما را التیام ببخشد و علاقه را افزایش می‌دهد .

 

 

مطالب جنجالی سایت

دختران فراری در کوچه پس کوچه های تهران (+عکس)
دختران فراری در کوچه پس کوچه های تهران (+عکس)
مشاهده بیشتر