پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

فواید رابطه جنسی از روی علاقه و عشق

فواید رابطه جنسی از روی علاقه و عشق

فواید رابطه جنسی از روی علاقه و عشق 

وقتی محبت و صمیمیت و عشق بین زن و مرد زیاد باشد در رابطه جنسی آن ها بیشترین لذت را از هم می برند. این بهترین نوع رابطه جنسی در جهان است. رابطه جنسی که از سر علاقه باشد، ترشح هورمون هایی را به دنبال دارد که وضعیت فیزیکی و روحی انسان را بهبود می دهد. البته رابطه جنسی که از سر علاقه باشد، فواید دیگری نیز دارد.

 

دوست دارید بدنتان آماده و قوی باشد، پوست بهتری داشته باشید، خلقتان باز باشد؟ فقط رابطه جنسی بیشتری داشته باشید.

 

بهبود وضعیت فیزیکی و روحی

طبق بررسی جدیدی که دانشمندان در دانشگاه کورتن استرالیا انجام داده اند، رابطه جنسی که از سر علاقه باشد، ترشح هورمون هایی را به دنبال دارد که وضعیت فیزیکی و روحی انسان را بهبود می دهد. پرفسور مت تیلی از دانشگاه کورتن در این باره گفت: وقتی به عملکرد این هورمون ها نگاه می کنیم، می بینیم که در کاهش استرس موثرند و به خصوص اندورفین مثل یک داروی ضدافسردگی طبیعی کار می کند.

 

خاصیت مفید رابطه جنسی برای پوست
احساس عشق و محبت سبب انتشار دو چیز می شود: اندورفین ها (پیک عصبی) و سروتونین (هورمون). هر دو هم برای پوست عالی هستند. اندورفین به رشد سلول های جدید پوستی و کلاژن کمک می کند و چروک و آکنه پوست را به حداقل می رساند. هم چنین باعث آزاد شدن یک پادتن به نام ایمونوگلوبین آ می شود که با جوش های سر سفید، اگزمای شدید، پسوریازیس و آکنه مبارزه می کند.

 

هم چنین عرق کردن بعد حمام رفتن، راه فوق العاده ای برای پاک کردن تمام باکتری هایی است که روی پوست صورت جمع شده اند.