پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

لوازم آرایشی

تبلیغات

معرفی بهترین و جدیدترین فیلم های سینمایی خارجی

مجموعه : اخبار سینما
معرفی بهترین و جدیدترین فیلم های سینمایی خارجی

معرفی بهترین و جدیدترین فیلم های سینمایی خارجی 

برترین و جدید ترین فیلم های روز سینمای جهان را به شما معرفی می‌کنیم تا در اوقات فراغت خود به تماشای انها بنشینید. خیلی از افراد دوست دارند فیلمهای اخیر هالیوود را بشناسند و در طول هفته با این فیلم ها خود را سرگرم نمایندبرخی از طرفداران بازیگران هالیوودی به دنبال فیلمهای اخیر و زیبای ستاره هاي می باشند

 

ما دراین بخش به معرفی برترین فیلمهای سینمای اخیر هالیوودی خواهیم پرداخت شما میتوانید این فیلم ها را دانلود کرده و یا از شبکه هاي که این فیلم ها را پخش مینمایند بهره گیری نمایید در ادامه تصویر هاي و جزئیات اکثر لیست جدید ترین فیلمهای سینمایی جهان را در سایت پارس ناز خواهید دید.

 

کیث کیمبل، از وبسایت متاکریتیک هر هفته آخرین اخبار، آپدیت ها، تریلرها و مطالب مربوط به فیلمهای سینمایی که قرار هست در طول ماه هاي آینده روی پرده سینماهای جهان بروند را گردآوری و منتشر می‌کند. متاکریتیک وبسایتی تجاری هست که نقدهای منتقدین در خصوص فیلمهای سینمایی، بازی ها، مجموعه هاي موسیقی،

 

سریال ها، دی وی دی ها و اخیراً کتاب ها را جمع آوری می نماید. بنابراین می‌توانید موثق ترین اخبار در مورد فیلمهای مورد علاقه خود و ستاره هایي که قرار هست در این فیلم ها بازی کنند را در این جا بخوانید.همانگونه که انتظار می رفت، نخستین تریلر فیلم سینمایی “جنگ ستارگان: آخرین جدای” «Star Wars: The Last Jedi» جمعه قبل در جشن جنگ ستارگان عرضه شد؛

 

این تریلر با ارائۀ شمه اي از آن چه قرار هست اتفاق بیفتد گرچه بدون فاش کردن نکات داستان، منعکس کنندۀ نخستین تیزر “جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد” بود. بحث برانگیز ترین لحظۀ این تریلر در پایان آن هست، زمانی که لوک می‌گوید: «من تنها یک حقیقت را می‌دانم. و آن این هست که زمان آن رسیده که جدای … به اتمام برسد.» گمانه زنی هاي بی زمینه

 

طرفداران پایان نداشت. در پخش 15 دسامبر، دوباره دیزی ریدلی، جان بویگا، مارک همیل، آدام درایور، اسکار آیزاک، لوپیتا نیونگو، دامنل گلیسون، آنتونی دنیلز و گوئندولین کریستی به علاوۀ کری فیشر در آخرین هنرنمایی سینمایی اش را خواهیم دید. BB-8 به مسحور کردن تماشاگران و فروختن اسباب بازی ها ادامه می‌دهد و بنیسیو دل تورو،

 

لورا درن و کلی مری تران به بازیگران ملحق می‌شوند. رایان جانسون، نویسنده و کارگردان فیلم اعلام کرد که تران بلند ترین نقش اخیر «بعنوان یکی از اعضای مقاومت» را در فیلم خواهد داشت.

معرفی بهترین و جدیدترین فیلم های سینمایی خارجی

در “قاتل آمریکایی” «American Assassin»، دیلان اُبرایان در نقش تازه سرباز عملیات سرّي سازمان سیا بازی می‌کند که با مربی خود «مایکل کیتون» همراه میشود تا عاملی مرموز، با بازی تیلور کیچ، را به دام بیندازند. سنا لثن نقش نمایندۀ سیا و فرماندۀ عملیات آنها را بازی می‌کند و شیوا نگار مأمور خطرناک ترکی هست که با سیا کار می‌کند. این فیلم که در 15 سپتامبر پخش میشود توسط مایکل کوئستا کارگردانی شده هست.

معرفی بهترین و جدیدترین فیلم های سینمایی خارجی

نخستین فیلم سوفیا کوپولا بعد از فیلم “حلقۀ بلینگ” در سال 2013، فیلم باز خلق شده اي از فیلم دان سیگل در 1971 هست که در آن کلینت اسیتوود نقش سربازی زخمی را بازی می‌کند که در مدرسۀ شبانه روزی دخترانه اي در لوئیزیانا پناه می‌گیرد و سپس در آنجا آشوب به پا میکند. در این نسخه،

 

برگرفته از رمان تامس کالینان، کالین فارل نقش سرباز و نیکول کیدمن، کرستن دانست، اِل فنینگ، انگوری رایس و اونا لورنس به ترتیب نقش مدیر، معلم و دانش آموزان را بازی می‌کنند. “فریب خورده” «The Beguiled» قبل از پخش در 23 ژوئن، در بخش اصلی مسابقۀ فستیوال کن برای بار اولیه روی پرده خواهد رفت.

معرفی بهترین و جدیدترین فیلم های سینمایی خارجی

ساعت هاي کوچک” «The Little Hours» با گزینش بازیگران فوق العاده «آلیسون بری، دیو فرانکو، کیت میکوچی، اوبری پلازا، جان سی رایلی، مولی شنون، نیک اوفرمن، جمیما کرک، آدام پالی و پل رایزر» و بازخورد هاي خوبی که از نخستین پخش در جشنوارۀ ساندنس گرفت، می‌تواند کمدی برتر تابستان امسال باشد.

 

سومین فیلم جف بینا، کارگردان و نویسنده، پس از «زندگی بعد از بث»، و «جاشی»، داستان ماجراجویی همراه با هرزگی سه کوتوله با بازی بری، پلازا و میکوچی را برای برقراری رابطه با مستخدم اخیر صومعه «فرانکو» بازگو میکند.

معرفی بهترین و جدیدترین فیلم های سینمایی خارجی

جاشوآ زی واینستین با تولید نخستین فیلم روایی خود بعد از چند مستند، مخاطبان را به جامعۀ بنیادگرای افراطی نیویورک میبرد تا داستان منشه، بیوه مردی را تعریف کند که به دلیل سنت هاي جامعه از بزرگ کردن فرزند پسرش به تنهایی منع شد. این فیلم ییدیش زبان که تولید آن نزدیک به دو سال طول کشید، در جشنوارۀ ساندنس نقدهای بسیار خوبی دریافت کرد. “منشه” «Menashe» را از 28 ژوئیه در سالن هاي منتخب دنبال نمایید.

معرفی بهترین و جدیدترین فیلم های سینمایی خارجی

سم الیوت در فیلم “قهرمان” «The Hero» نقش بازیگر سالخوردۀ وسترنی را بازی میکند که با مرگ خود روبرو میشود. این فیلم با نویسندگی مشترک مارک بَش و برت هالی و کارگردانی هالی «کارگردان “تو را در خواب هایم خواهم دید”» در نخستین نمایش خود در ساندنس نقد هاي مثبتی دریافت کرد. در پخش روز 9 ژوئن شاهد

 

بازی نیک اوفرمن در نقش دوست گلدان فروش الیوت، کاترین راس در نقش همسر سابق او، کریستن ریتر در نقش دختر او و لورا پریپون در نقش زن مورد علاقه اش خواهیم بود.

معرفی بهترین و جدیدترین فیلم های سینمایی خارجی

برایان کرنستون در “ویکفیلد” «Wakefield» بر زمینه داستان کوتاه اي ال دکتروف، نقش وکیل موفقی را بازی میکند که تصمیم میگیرد همسر «جنیفر گارنر» و دخترانش را ترک کند و در اتاق زیر شیروانی گاراژ خود مخفی شود تا برخورد خانواده اش را با ناپدید شدن خود ببیند. این فیلم با نویسندگی و کارگردانی رابین سوییکورد که در 19 مه به نمایش در خواهد آمد، پیشاپیش نقد هاي متفاوتی دریافت کرده هست.

معرفی بهترین و جدیدترین فیلم های سینمایی خارجی

“آخرین مردان در حلب” «Last Men in Aleppo» به کارگردانی فراس فیاض، داستان خالد، صبحی و محمد، بانیان سازمان کلاه سفید ها را بازگو میکند که برای نجات جان جنگ زده ها به حلب سوریه می شتابند. این فیلم که در 3 مه پخش خواهد شد، در فستیوال فیلم ساندنس امسال برندۀ جایزۀ برترین مستند هیأت داوران شد و نقد هاي زودرس بسیار خوبی دریافت کرد.

معرفی بهترین و جدیدترین فیلم های سینمایی خارجی

اخبار و یادداشت هاي کوتاه درمورد فیلمهایی که قرار هست ساخته شوند:

 

• آنا بودن و رایان فلک قرار هست کارگردانان فیلم “کاپیتان مارول” «Captain Marvel» با بازی بری لارسون باشند. «منبع: Variety»

 

• جیمز گان برای فیلم سینمایی “نگهبانان کهکشان بخش 3” «Guardians of the Galaxy Vol. 3» بعنوان نویسنده و کارگردان بازخواهد گشت. «منبع: Variety»

 

• ویل اسمیت در حال مذاکره برای بازی در نقش غول چراغ جادوی فیلم سینمایی اکشن زنده «علاء الدین» «Aladdin» ساخته گای ریچی هست. «منبع: Deadline»

 

• فیلم بعدی کلینت ایستوود اقتباسی از داستانی حقیقی هست که ماجرای آن با عنوان «15:17 تا پاریس: داستان حقیقی یک تروریست، یک قطار و سه قهرمان آمریکایی» منتشر شده هست. «منبع: THR»

 

• ایمی شومر قرار هست در کمدی “احساس زیبایی میکنم” «I Feel Pretty» که نخستین فیلم بلند ابی کوهن و مارک سیلوراستاین هست، نقش آفرینی نماید. «منبع: Variety»

 

• متیو هاینمن فیلمی زندگی نامه اي درمورد گزارشگر جنگ، ماری کالوین، با بازی رزاموند پایک، را کارگردانی خواهد کرد. «منبع: Variety»

 

• جیسون کلارک به متیو مک‌کانهی و آن هاتاوی پیوست تا در فیلم نوآر “آرامش” «Serenity» ساخته استیون نایت نقش آفرینی کند. «منبع: Variety»

 

• ریض احمد به خواکین فینیکس، جیک جیلنهال و جان سی. ریلی در فیلم «خواهران برادران» «The Sisters Brothers» ساخته ژاک اودیار پیوست. «منبع: Variety»

 

 

لوازم آرایشی