پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

این فیلم ها را در کنار خانواده تماشا کنید

مجموعه : اخبار سینما
این فیلم ها را در کنار خانواده تماشا کنید

این فیلم ها را در کنار خانواده تماشا کنید 

فیلم های برتر 2016 که باید آن ها را در کنار خانواده خود ببییند و محفل شادی داشته باشید را در زیر لیست کرده ایم. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از دیدن تصویر علی صادقی و یوسف تیموری روی دکه روزنامه فروشی ها خسته شده باشید و از کلماتی که فرزندتان از این فیلم های خانوادگی درجه جیم در مهمانی ها استفاده می کند،

 

خجالت زده شوید. بعد از خسته شدن از فیلم های رده جیم ایرانی بهترین انتخاب فیلم های درجه الف آمریکایی است جایی که سینمای کودک نمرده است و تمام سینمای کودک آن در نام های مرضیه برومند، ایرج طهماسب، کلاه قرمزی و دم باریک خلاصه نمی شود.

 

آنجا خرگوش ها پلیس می شوند و مشکلات جامعه را حل می کنند و خوک ها خواننده می شوند و پانداهای چاق و تنبل کنگفو یاد می گیرند تا به جنگ آدم بدها بروند. با ما همراه باشید تا در ادامه ۱۱ فیلم از بهترین فیلم های خانوادگی سال ۲۰۱۶ را به شما معرفی کنیم که می تواند کودکانتان را سرگرم کند، برای آنها آموزنده باشد و شما را هم بخنداند.

 

۱ – بهترین فیلم های خانوادگی سال ۲۰۱۶: زوتوپیا
این فیلم ها را در کنار خانواده تماشا کنید

زوتوپیا شهری است پر از انواع حیوانات که در آنجا حیوانات درنده و وحشی در کنار حیوانات اهلی تشکیل جامعه داده‌اند و به خوبی و خوشی مشغول زندگی هستند این فیلم بر خلاف ظاهر شیرین و کمدی های جالب از این که اگر یک روز خرس های تنبل مسئول صدور خلافی شوند

 

چه اتفاقی خواهد افتاد گرفته تا این که فیل ها بستنی فروش شوند، پیغامی بزرگ برای کودکان دارد و آن تحمل سختی ها و غلبه بر غرور است. بدون شک فیلم زوتوپیا گل سرسبد فیلم های خانوادگی است.

 

۲ – بهترین فیلم های خانوادگی سال ۲۰۱۶: در جستجوی دری
این فیلم ها را در کنار خانواده تماشا کنید

ماهی‌ای که حافظه خود را از دست داده به یک ماجرا جویی حماسی برای پیدا کردن پدر و مادرش می رود؛ او در این سفر از “نمو مارلین” و یک هشت پای حیله گر استفاده میکند. این سفر ماجراجویانه، دلگرم کننده و آموزنده است.

 

۳ – بهترین فیلم های خانوادگی سال ۲۰۱۶: موانا
این فیلم ها را در کنار خانواده تماشا کنید

موانا اینگونه تربیت شده که هرگز از جزیره ایمن خود بیرون نرود؛ ولی وقتی خانه او در خطر است او میبایست به سفری آن طرف اقیانوس برود تا بتواند همه مردم جزیره را نجات بدهد. او باید فرشته‌ای نصفه و نیمه و بی میل را (با نقش آفرینی خارق العاده دوین جانسون) قانع کند تا او را در این سفر یاری دهد. فیلم موانا نیز مانند بیشتر فیلم های خانوادگی بسیار عالی، اثر شرکت والت دیزنی است.

 

۴ – بهترین فیلم های خانوادگی سال ۲۰۱۶: کوبو و دو ریسمان
این فیلم ها را در کنار خانواده تماشا کنید

یک پسر یک چشم با کمک یک میمون و یک سوسک اقدام به نجات روستای خود می کند؛ به ما اعتماد کنید این فیلم با تکنیک سه بعدی خیره کننده و با افکت های زیبای حرکت ایستا، ساخته شده است. این فیلم اثر استدیو (Laika) است که قبلا فیلم هایی مثل “کرولاین” و “پارا نورمن” را ساخته بوده است.

 

۵ – بهترین فیلم های خانوادگی سال ۲۰۱۶: اژدهای پیت
این فیلم ها را در کنار خانواده تماشا کنید

هیچ آوازی در این به روز رسانی دیزنی از یک فیلم کلاسیک دهه هفتاد، وجود ندارد؛ فقط بسیاری از صحنه های تکان دهنده و دردناک از زمانی که یک پسر یتیم، به شدت برای بازگشت به اژدهایی که او را بزرگ کرده تلاش می کند، دیده می شود و بی شک یکی از انتخاب های خوب برای بهترین فیلم های خانوداگی خواهد بود.

 

۶ – بهترین فیلم های خانوادگی سال ۲۰۱۶: ملکه کاتوه
این فیلم ها را در کنار خانواده تماشا کنید

تعداد زیادی از فیلمهای «الهام گرفته شده» بر اساس یک داستان واقعی، وجود دارد؛ اما این یکی در مورد یک صدای تند و تیز شطرنج بازی نوجوان از یکی از محله های فقیر نشین روستایی در اوگاندا، شبیه مستندی است که شما را به قلب ماجرا می برد. با تشکر فراوان از ارزش و اجرای زیبا از لوپیتا نیونگو،

 

دیوید اولیوو و بازیگر تازه وارد مدینه نالوانگا، این جواهر کمتر مورد توجه قرار گرفته نیاز به جایی در بالای صف فیلم های هم رده خود دارد.

 

۷ – بهترین فیلم های خانوادگی سال ۲۰۱۶: کتاب جنگل
این فیلم ها را در کنار خانواده تماشا کنید

اگر این فیلم را یک بار در منزل با خانواده نگاه کنید، بچه هایتان عاشق آن خواهند شد. جان فاریو، توانایی خود را در این به روز رسانی فیلم کلاسیک دهه ۶۰ والت دیزنی با رئال جلوه های ویژه و تصاویر کامپیوتری جنگل و حیوانات رقم می زند. اگر تا به حال از کتاب جنگل یا پسر جنگل چیزی نشنیده‌اید،

 

باید بدانید که این سری فیلم های خانوادگی در مورد نوزادی هستند که در جنگل رها می شود و توسط یک ببر آوازه خوان، یک گرگ نجیب، یک خرس تنبل و یک پلنگ شجاع، بزرگ می شود.

 

۸ – بهترین فیلم های خانوادگی سال ۲۰۱۶: جانوران فوق العاده و از کجا پیدا کردن آنها (Fantastic Beasts and Where to Find Them)
این فیلم ها را در کنار خانواده تماشا کنید

در این داستان مشابه هری پاتر، هیچ پسری که به زندگی بازگردد و هیچ هاگوارتزی نیست؛ اما هنوز هم مقدار زیادی از درس های ارزشمند در مورد خوب و بد وجود دارد و البته بسیاری از جانوران فوق العاده نیز در این فیلم دیده می شود.

 

۹ – بهترین فیلم های خانوادگی سال ۲۰۱۶: آواز خواندن
این فیلم ها را در کنار خانواده تماشا کنید

این فیلم مانند مسابقه «تکشو» خودمان است؛ اما با حیوانات قابل ستایش! چه چیزی را در مورد آن دوست نداشته باشیم؟ کدام لحظه‌اش بد بود؟ پیشنهاد می کنم این فیلم را خریداری کرده و هر ماه یک بار با خانواده خود به تماشای آن بنشینید.

 

۱۰ – بهترین فیلم های خانوادگی سال ۲۰۱۶: فیلم The BFG
این فیلم ها را در کنار خانواده تماشا کنید

سوفی عشق کتاب و غول تنهای بزرگ مهربان (صدا گذاری شده توسط مارک رایلنس) برای نجات انگلستان همدست می شوند تا این کشور را از دست یک غول واقعا بی تربیت نجات دهند. این فیلم علمی تخیلی را استیون اسپیلبرگ، بر اساس کتاب رولد دال، بسیار حرفه‌ای کارگردانی کرده است.

 

۱۱ – بهترین فیلم های خانوادگی سال ۲۰۱۶: پاندای کونگ فو کار ۳
این فیلم ها را در کنار خانواده تماشا کنید

سری فیلم های پاندای کنگ فو کار همیشه در صدر فیلم های خانوادگی قرار داشته اند؛ اما از پاندای کونگ فو کار ۳ چه خبر؟ در این قسمت پاندای کونگ فو کار، پو (جک بلک) باید برادران دست و پا چلفتی خود را برای مبارزه با یک تبهکار فوق العاده (J.K سیمونز) آموزش دهد؛ او در این داستان با چالش های آموزنده جدیدی رو به رو است.