پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

لخت کردن زنان ایرانی در گرجستان هنوز تایید نشده

لخت کردن زنان ایرانی در گرجستان هنوز تایید نشده

لخت کردن زنان ایرانی در گرجستان هنوز تایید نشده 

چندی گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر برهنه کردن دختران و زنان ایرانی در فردوگاه تفلیس گرجستان که توسط مسئولین این کشور به کلی رد شد. معاون پارلمانی وزارت خارجه گفت که هیچ گزارش و اطلاعاتی درخصوص بی‌احترامی به زنان گردشگر ایرانی در فرودگاه تفلیس به سفارت ایران در گرجستان ارائه نشده هست.

 

حسن قشقاوی در خصوص آخرین اقدامات و پیگیری‌هاي صورت گرفته به منظور بررسی موضوع برخورد نامناسب با بانوان گردشگر ایرانی در فرودگاه تفلیس گرجستان توسط وزارت امور خارجه کشورمون، اظهار کرد از آقای داداشی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی برای پیگیری دقیق‌تر موضوع درخواست کردیم که اگر مدارکی در دست دارند ارائه کنند که تا این لحظه مدرکی از سوی وی دریافت نکرده‌ایم.

 

معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امورخارجه خاطرنشان کرد: طی تماسی که با سفیر کشورمون در گرجستان انجام شده، وی اذعان کرده که تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر چنین اتفاقی رخ داده باشد به سفارتمان ارائه نشده هست.

 

ولی دادشی در نشست علنی 29 فروردین‌ماه سال جاری مجلس شورای اسلامی با استناد به اصل صدو پنجاه ودو قانون اساسی در اخطاری عنوان کرد که اتفاق ناگواری در فرودگاه تفلیس گرجستان برای هموطنان ما رخ داده که بسیار ناگوار هست و متاسفانه زنان ایرانی را به بهانه کنترل در ملاء عام لخت کرده اند که شاهدان عینی در این باره وجود دارد.

 

 

loading...
Xبستن تبلیغ
فوتبال
X
تصاویر توریست های مست لخت و برهنه در سوپرمارکت
تصاویر توریست های مست لخت و برهنه در سوپرمارکت
مشاهده بیشتر