پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

لزوم پوشیدن یک نوع لباس در محل کار

لزوم پوشیدن یک نوع لباس در محل کار

لزوم پوشیدن یک نوع لباس در محل کار 

برترین فایده وجود لباس فرم در آلبوم ها و شرکت ها اضافه بر یک دست شدن ظاهر کارمندان در آلبوم، عدم اتلاف وقت هست. آیا تا اکنون به این فکر کرده‌اید که اگر مجبور نباشید هر روز تصمیم بگیرید که چه لباسی باید بپوشید چه حس بهتری خواهید داشت؟ تصور کنید که اینکار چقدر زمان، خلاقیت و سازندگی شما را در کار بالاتر می‌برد و از همه ي مهم تر اینکه همه ي وقت پاسخی برای این سوال دارید: امروز چه لباسی بپوشم؟

 

اگر از نگرانی درمورد اینکه امروز چه لباسی بپوشید خسته شده اید و وقت زیادی برای انتخاب و پوشیدن لباس ها صرف می‌کنید تنها یک راهکار وجود دارد که زندگی را برایتان راحت تر می سازد. در محیط کار یک نوع لباس بپوشید.

 

نحوه لباس پوشیدن در محیط کار

زمان و پول دلایل خوبی برای بهره گیری یک اونیفورم مخصوص کار هست
یکی از دلایل پوشیدن یک نوع لباس در محیط کار این هست که دیگر قرار نیست هر روز تصمیم بگیریم که امروز چه بپوشیم و همین فضای بیشتری را برای خلاقیت در مغز ایجاد میکند. مدت کوتاهی بعد متوجه می‌شوید که همزمان بیشتری در اختیار دارید و هم پول کمتری بابت لباس ها خرج کرده‌اید.

 

چرا انسان هاي پیروز همه ي وقت یک نوع لباس میپوشند
بعنوان مثال باراک اوباما همه ي وقت لباس آبی یا خاکستری می‌پوشد و یا مارک زاکربرگ برنامه نویس و موسس شبکه فیسبوک لباس انتخابی اش در محیط کار تیشرت خاکستری با شلوار جین هست. و موسس کمپانی اپل استیو جابز را همۀ وقت} با لباس مشکی و شلوار جین می‌بینید.

 

همه ي انها تنها یک علت برای این سبک لباس پوشیدنشان دارند: تصمیم گیری. ذهن ما هرروز انرژی زیادی برای صرف کردن دارد پس چرا انها را صرف مسائل مهم و ضروری نکنیم؟

 

روانشناسان به اینکار خستگی از تصمیم میگویند
خستگی تصمیم اشاره به بدتر شدن کیفیت تصمیم گیری ها بعد از یک دوره طولانی تصمیم گیری دارد. اوباما میگوید: همانگونه که میبینید همه ي وقت لباسهای آبی یا خاکستری می‌پوشم. با اینکار تصمیم دارم از شمار تصمیم گیری ها بکاهم. نمیخواهم درمورد اینکه چه چیزی بپوشم یا چه چیزی بخورم تصمیم گیری کنم چون تصمیم هاي مهم تری هم در زندگی برای گرفتن دارم.

 

 به گزارش پارس ناز بنابراین اگر اول صبح ها دغدغه اینکه چه لباسی بپوشید نداشته باشید در ذهن فضای بیشتری برای خلاقیت هاي بهتر خواهید داشت. پس انتخاب یک لباس واحد برای محیط کار شما را به زندگی که برایش آفریده شده اید نزدیک تر میکند. چون دیگر میدانید فردا چه لباسی قرار هست بپوشید و از شب گذشته حاضر بیرون از کمد قرار می‌دهید.

 

 

گیلان چای

Xبستن تبلیغ
فوتبال
X