پارس ناز پورتال

تبلیغات

ماجرای عجیب سحر قریشی و کتک زن پسر جوان

مجموعه : اخبار سینما
ماجرای عجیب سحر قریشی و کتک زن پسر جوان

ماجرای عجیب سحر قریشی و کتک زن پسر جوان 

سحر قریشی بازیگر سرشناس سینمای کشور ایران خاطره اي بسیار دیدنی از دوران قدیم خود دارد, وی پسر جوانی را به خاطر مزاحمت کتک زده هست. سحر قریشی بازیگر جوانی که با سریال دلنوازان در تلویزیون به شهرت رسید در یک صحبت خاطره جالبی از دوران مدرسه اش تعریف کرد و هنر رزمی کار بودن را به هنر بازیگری اش اضافه کرد.سحر قریشی پسری را بخاطر ایجاد مزاحمت برای دوستش کتک زد.

 

مزاحمت این پسر و کتک خوردنش از سحر قریشی

بازیگر سریال دلنوازان ماجرا را آن گونه شرح داد ;یک آقایی در دوران مدرسه مزاحمت ایجاد کرد برای یکی از بچه هاي مدرسمون , از آنجایی که من با پسر بزرگ شدم جلو رفتم و یک ضربه به او زدم و خورد به فکش .مغازه دارهای اطراف که من و پدرم را میشناختند , آن پسر را گرفتند و پیش پدر من بردند

 

و گفتند این پسر برای دختر شما مزاحمت ایجاد کرده , پدرم گفت ;مفید چرا این بنده خدا را زده اید؟ که آقایی که آنجا بود گفت ما نزدیم که آقای قریشی دختر شما ایشون رو زده .

ماجرای عجیب سحر قریشی و کتک زن پسر جوان

به گزارش پارس ناز سحر قریشی ادامه داد اون نخستین و آخرین بارم بودم که یک نفر را کتک زدم.در سال 1388 با بازی در فیلم لج و لجبازی به تهیه کنندگی آقای زبر دست و کارگردانی سید مهدی برقعی وارد عرصه سینما شد. سحر قریشی توسطِ سارا خوئینی ها برای بازی در این فیلم انتخاب شد که سرآغاز ورود سحر قریشی به سینما و تلویزیون شد و در سال 1388 با بازی در سریالِ دلنوازان به شهرت رسید.

ماجرای عجیب سحر قریشی و کتک زن پسر جوان

 

مطالب مرتبط :

همسر قبلی سحر قریشی از علت طلاق می گوید

سحر قریشی و پیشنهاد جنسی کارگردان معروف به وی در خانه خالی

عکسهای جدید سحر قریشی

حرف‌ های جالب سحر قریشی درباره همه شایعات

 

 

برچسب‌ها: