پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

مجرم اسیدپاش به چشم قصاص شد

مجرم اسیدپاش به چشم قصاص شد

مجرم اسیدپاش به چشم قصاص شد 

مردی که چشمان دختر 4 ساله را با پاشیدن آهک از وی گرفته بود بالاخره قصاص شد و چشمان خودش را هم از دست داد. سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: امروز حکم قصاص دو چشم محکومی که اقدام به پاشیدن آهک بر روی چشمان دختر ٤ ساله ای کرده بود اجرا شد.

 

به گفته قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران امروز حکم قصاص دو چشم محکومی که اقدام به پاشیدن آهک بر روی چشمان دختر ٤ساله ای نموده بود اجرا گردید.محکوم علیه «محمد رضا» بود که در سال ١٣٨٨ در شهرستان قروه استان کردستان اقدام به پاشیدن آهک بر روی چشمان دختری به هویت فاطمه ٤ ساله کرده بود و موجب نابینایی وی از دو چشم شده بود.

مجرم اسیدپاش به چشم قصاص شد

پرونده وی در قالب نیابت به دادسرای جنایی تهران جهت اجرای قصاص ارسال شده بود در یوم جاری و با حضور سرپرست دادسرای جنایی تهران و متخصصان مربوطه، قصاص دو چشم اجرا گردید.این دومین اجرای حکم اسید پاشی و ترکیبات شیمیایی (آهک) در کشور از زمان تصویب ماده واحده مجازات اسیدپاشی یا سایر ترکیبات شیمیایی مصوب ١٣٣٧ است.

 

 به گزارش پارس ناز هفدهم تیر سال 1388 دختر چهار ساله‌ای به نام فاطمه همراه والدینش خانه روستایی‌شان در اسدآباد همدان را ترک کرده و برای ملاقات با خانواده عمه‌اش به روستایی در شهرستان قروه سنندج سفر کردند. صبح روز بعد وقتی پدر و مادر فاطمه از خواب بیدار شدند، متوجه غیبت دخترشان شده و به جستجوی خانه پرداختند.

 

پدر سراسیمه به حیاط رفت و با فاطمه در حالی که بسختی نفس می‌کشید و مقداری آهک روی لباسش ریخته بود، روبه‌رو شد.صورت فاطمه به دلیل تماس با آهک سوخته و کبود بود و شوهر عمه‌‌اش که در حیاط خانه بود، ادعا می‌کرد که فاطمه از بلندی، روی آهک‌ها سقوط کرده و به این روز افتاده است.

 

دختر خردسال به درمانگاه انتقال یافت، اما پزشکان نتوانستند کاری برای او انجام دهند و فاطمه از هر دو چشم نابینا شد.

 

 

Loading...
دختر جوان و زیبایی که 10 سال برده جنسی یک مرد بود
دختر جوان و زیبایی که 10 سال برده جنسی یک مرد بود
مشاهده بیشتر