پارس ناز پورتال

تبلیغات

مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)

مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)

مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور «245»

آخرین تصاویر بازیگران و چهره هاي ایرانی در اینستاگرام را مي توانید در مجموعه گلچین شده زیر که از بین پرلایک ترین تصویر ها گزینه شده اند دیدن کنید.

 

هستی مهدوی به تبریز سفر کرده هست. این موضوع را به سادگی و با مراجعه به صفحه وی می توان دریافت. در این استوری هم با یکی از دروازه هاي محله بازار تصویر گرفته هست. هستی جان در بازار سر زدن به راسته فرش فروش ها را به هیچ عنوان از دست نده تا مسخ زیبایی و رنگ شوی همین طور کباب تابه اي و دوغ با سنگک داغ را.

مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)پیام صادقیان در آغوش پدرش حسن صادقیان «حسن زیکو» بازیکن خوش تکنیک فوتبال تبریز و خودرو سازی که خیلی زود و در بحبوحه جوانی جهان را ترک کرد و پیام همۀ وقت} در گفت و گو هایش از گرفتن حق پدر از فوتبال سخن گفته و می گوید. اتفاقی که تا این لحظه نیافتاده هست.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)خیلی هم بینظیر شده اي شهرام جان مانند این هست که خدا بیامرز بابِ راس موهایش را اتو کرده باشد. درضمن آب و هوا در گرجستان چطور هست؟ سرد که نیست؟ گرچه سرد هم که باشد چیز هایي هست که گرمتان کند، خیالمان از این بابت راحت هست.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)محمد نوازی ما را یاد اخلاق مفید سانتر هاي بی نقص و شوت هاي رابونایش مي اندازد، حتی اگر با ته ریش سفید باشد.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)مهران رجبی ارژنگ امیرفضلی محمد شیری و مهدی امینی خواه در پشت صحنه یک برنامه تلویزیونی به نام “توشه ماندگار”. مهران خان شکم را حسابی پرورانده اي ها! چیزی از حاجی بازاری ها کم نداری.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)اشکان خطیبی و همسرش در حاشیه جشنواره جهانی فیلم فجر در پردیس چارسو.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)سینا سرلک و سیامک انصاری در راه پله ي یک ساختمان به صورت اتفاقی یکدیگر را دیدند و این تصویر گرفته شد. ساختمانی که به نظر می رسد جشنواره ویژه فروش کلاه هاي هنری در آن برگزار شده بود.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)مریم امیرجلالی با این تصویر قدیمی از بانو حمیده خیرآبادی مادر مهربان سینمای کشور ایران یاد کرد. روح همۀ رفتگان هنر سرزمینمان همۀ وقت} شاد باشد.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)افشین هاشمی، شاد از حضور پدرش در مراسم رونمایی از کتاب جدیدش. واقعا هم حس شیرینی دارد وقتی می بینی پدرت به افتخارآفرینی هاي تو مي بالد و شاد هست.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)سلفی جذاب و خوش حس و حال بابک جهانبخش و پسرش آقا آرتا در یک فضای سرسبز بهاری.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)یک اپلیکیشن جدید که در چند روز جدید ابزاری برای زخم کردن مخاطبان و فالوئر ها شده هست برنامه ایست که تصویر الانتان را می گیرد و تصویر دوران پیری را تحویلتان می دهد. برنامه هنوز فراگیر نشده هست و احتمالا در هفته ي آتی باید آمادگی زخم هاي عمیق تری را داشته باشیم.مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)احمد مهرانقر در کنار بهرام افشاری که در پایتخت 5 قرار هست نقش پسر بهبود را بازی کند و با دقت به قد و قامتی که دارد احتمالا موقعیت هاي خنده دار بسیاری برای سریال ایجاد خواهد کرد.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)آرش برهانی هم که اخیرا از فوتبال فارغ شده و تقریبا بیکار گشته به جان مجموعه دوران کودکی افتاده هست و تصاویر قدیمی را به اشتراک می گذارد. بالاخره باید یک جوری خود را سرگرم کرد.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)بهمن هاشمی و دختر عزیزش صبا خانم در کنار یک گل فروشی. خدا به صبا خانم و سایر اعضای خانواده ي هاشمی صبر بدهد. همین طوری، آرزوی صبر کردن که اشکالی ندارد!
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)مریم خانم حرف از خوشبختی زدید ولی نخستین احساسی که با دیدن عکستان به آدم دست می دهد، حس یأس و غم و بدبختی هست.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)فریبا خانم کوثری در حال گشتن و تفریح در بندر ترکمن میباشند و این تصویر را از بازار زیبای این شهر گرفته اند.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)لوس بازی هاي آتلیه اي ماهچهره خلیلی.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)خوشگل بروفه در حیاط یک کارگاه تخصصی آموزش جوشکاری.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)مراسم هفتم زنده یاد عارف لرستانی با حضور شمار قابل توجهی از همکاران و دوست داران عارف در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد. مهران مدیری در این مراسم حضور داشت و دقایقی در مورد عارف سخن گفت. درمورد حرص و جوش خوردن هایش، بی تفاوت نبودنش به اطراف و دغدغه هاي که او داشت و ما نداشتیم.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)علی مصفا بازیگر مفید و با اخلاق سینما و تئاتر در حاشیه جشنواره جهانی فیلم فجر. علی مانند همه ي وقت با ظاهری کلاسیک و ساده در مراسم حضور پیدا کرده بود.مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)بهنوش خانم طباطبایی هم وارد دنیای مادلینگ شدند. ایشان مدل یک برند محصولات چرمی شده هست.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)کل تصویر یک طرف نگاه بیراههِ علی صادقی یک طرفمجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)افسانه پاکرو که کلاس خود را از سینمای کشور ایران فراتر می داند و سابقه چند سلفی با زنده یاد کیارستمی دارد، هیچگاه وقت خود را برای جشنواره فیلمهای داخلی فجر تلف نکرد، ولی برای بخش جهانی و بین المللی آن وقت گذاشته هست.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)محمود کلاری و غزل شاکری هم در پردیس چارسو دیده شدند.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)پویا امینی به یک سالن ورزشی رفته بود تا با بچه ها فوتسال بزند که علی منصوری بازیگر قدیمی و هم بازی اش در سریال خط قرمز را آنجا دید و این تصویر یادگاری را در کنار هم گرفتند.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)ملیکا زارعی با این تصویر آتلیه اي به استقبال سی و دومین بهار زندگی اش رفت. تولد ملیکای مهربان را به او و تمامی کودکانی که خاله شادونه را دوست دارند، تبریک عرض می کنیم.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)به مقاله خود وزن و هویت میبخشیم با این تصویر از اساتید بی تکرار آواز ایران یعنی استاد ایرج و استاد گلپا در سال هاي جوانی شان که برای هر دو استاد آرزوی سلامتی و طول عمر داریم.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)مهرداد خوشتیپیان.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)خاطره بازی علیرضا شجاع نوری بازیگر متشخص سینمای کشور ایران با این تصویر قدیمی مربوط به نخستین سفر سینمایی عباس کیارستمی به زوریخِ سوییس.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)خاطره اسدی در مراسم پخش خصوصی فیلم نقطه کور اثر مهدی گلستانه که روز قبل در پردیس ملت برگزار شد. فیلمی که دو سال پیش ساخته شده هست و محمدرضا فروتن بازیگر نقش اول آن هست.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)مریم معصومی یکی از کم سهم ترین افراد از سینمای کشور ایران هست که بیشترین سهم را در حضور در مراسم سینمایی دارد. روشی که وی را در سینما و جامعه سینمایی زنده نگاه میدارد!
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)هانیه توسلی یکی دیگر از بازیگران این فیلم در حاشیه مراسم پخش خصوصی آن.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)سلفی چپکی مونا برزویی که با آن سعی در رفتن به قربان صدای عشق و دو گیسوی بداقبال یار داشته هست.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)الناز شاکردوست هم مانند ما هنوز باورش نشده که فروردین بالاخره به پایان رسیده و وارد اردیبهشت شده ایم.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)پس از رضا عنایتی، هادی عقیلی مدافع مستحکم و گلزن سال هاي متمادی تیم ملی و باشگاه سپاهان و سایپا در سکوت خبری کفش ها را آویخت و به فوتبال خود پایان داد. برای هادی عزیز هم در این دوران جدید از زندگی اش آرزوی موفقیت داریم. مسعود شجاعی برای این دو عزیز آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون داشته هست.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)مهراوه شریفی نیا که مفید پیانو می نوازد، فیلمی کوتاه از اجرای جدیدش به اشتراک گذاشته بود با این پیام که کاملِ این اجرا به زودی منتشر خواهد شد. با انتشار این پست، ارکستر سمفونیک شهر تهران فعلاً به صورت تعلیق درآمد تا پس از تماشای اجرای کاملِ مهراوه، شاید رهبر ارکستر بخواهد تغییر کند و مهراوه جای رهبر ارکستر فعلی را بگیرد.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)عذرخواهی سعید عزت اللهی از میلاد محمدی بخاطر این که در بازی شب قبل در لیگ روسیه انها را شکست داده بودند! همین که سعید در این سلفی روی سر خودش و میلاد گوش و پوزه ي سگ و گرگ نگذاشته هست باید شکرگذار باشیم.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)پناه و دیار کوچولوهای نازنین شاهرخ استخری و امیرِ دلاوری به تماشای یک نمایش کودک رفته بودند که این تصویر را در کنار هم گرفتند.مقاله کم سوژه ي امروز را به پایان مي بریم. تا مقاله بعدی خداوند یار و نگهدارتان.
مجله خبری داغ از بازیگران و هنرمندان مشهور (245)

 

مطالب مرتبط :

اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی «244»

عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام «243»

اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام «242»

عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی «241»

عکس های بازیگران در سوگ عارف لرستانی «240»

خبرهای داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایران «239»

 

 

رابطه جنسی این دختر با حیوانات وحشی + عکس و مطالب داغ روز
رابطه جنسی این دختر با حیوانات وحشی + عکس و مطالب داغ روز
مشاهده بیشتر