پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهان

مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهان

مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهان

وقتی پای مدل مو در میان باشد آن هم برای زنان بازیگر،باید نهایت سلیقه و زیبایی به کار گرفته شود. اما می بینیم که برخی از آن ها مدل موهای واقعا افتضاحی دارند. ستاره های هالیوود مدام به فکر تغییر ظاهرشان هستند تا خودشان را بیشتر در دل طرافداران شان یا حتی پاپاراتزی ها جا کنند و بیشتر بر سر زبان ها باشند.

 

اما گاهی این تغییرات اصلا خوشایند نیست طوری که جوابی برخلاف آنچه آنها انتظار داشتند، نتیجه می دهد. در اینجا تصاویر برخی از عجیب ترین و ناخوشایندترین مدل موی ستاره های هالیوود را برایتان آورده ایم.

مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهان

جاستین بیبر مدل های موی زیادی را امتحان کرده است اما هنگامی که با این مدل مو در مراسم اوارد حاضر شد، تعجب همگان را برانگیخت.

مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهانلیدی گاگا را بیشتر با موهای بلوند می شناسیم، به همین دلیل زمانی که او موهایش را مشکی کرد، برایمان ناآشنا به نظر آمد.

مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهانکریستن استوارت در سال 2014 با موهای مسی در مراسم فشن شو شنل حضور یافت. هنگامی که در مورد موهای دو رنگ اش از او سوال کردند، اعتراف کرد که درست یک ساعت قبل از شروع مراسم موهایش را رنگ کرده است.
مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهان

زمانی که تب و تاب رنگ های فانتزی مو بالا گرفت، کلی آزبورن نیز رنگ بنفش را برای موهایش انتخاب کرد.
مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهانکارن گیلان با کچل کردن موهایش، طرفداران خود را شوکه کرد. البته او برای فیلم برداری یک فیلم مجبور به این کار شد.
مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهاناز آنجا که هیچ چیزی از لیدی گاگا بعید نیست، این مدل مویی هم که در تصویر می بینید، یکی از عجیب ترین مدل موهایی بود که او انتخاب کرد.
مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهانحتما شما هم زمانی که شارلیز ترون را با موهایی از ته کوتاه شده ببینید، شوکه می شوید. البته او مجبور شد برای بازی در «مکس دیوانه» موهای خود را تا این اندازه کوتاه کند.
مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهانجیمی وینستون یکی از ستاره هایی است که سبک خاص خودش را دارد. او مدل موهای متفاوتی را امتحان کرده است اما آنچه در تصویر می بینید، یکی از عجیب ترین ها بوده است.

مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهانکیتی پری با موهای صورتی، یکی از به یاد ماندنی ترین تغییرات هالیوودی را برای ما رقم زده است.
مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهانکلی آزبورن رنگی را برای موهایش انتخاب کرد که نه تنها چشمگیر بود بلکه زیر نور آفتاب نیز تغییر رنگ می داد.
مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهانتا به حال اکستنشن رنگین کمانی دیده بودید؟ موهای رنگین کمانی نیکول ریچی یکی از عحیب ترین مدل موهایی بود که تا به حال دیده ام.
مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهانآیا کلی رولند را با این مدل مو می توانید به عنوان یکی از داوران برنامه تلویزیونی «ایکس فاکتور» تصور کنید؟
مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهانکریستین استوارت با این مدل مو، خواسته سبکی راک را امتحان کند اما بیشتر شبیه پسر بچه ها شده است.
مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهاناگر چه لیلی آلن با رنگ صورتی موهایش خواسته بیشتر توی چشم باشد اما این کار ذره ای بر زیبایی اش نیافزود.
مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهانناتالی پورتمن پس از این که به خاطر بازی در فیلمی مجبور به کوتاهی موهایش شد، با همان مدل مو در مراسم گلدن گلوب شرکت کرد و طرفداران خود را با ظاهر جدیدش متعجب ساخت.
مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهانمدل موی بلوند اگنس دین مدتی زبانزد خاص و عام بود. شاید این مدل مو از نظر خودش جذاب بود اما از نظر ما هیچ زیبایی نداشت.
مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهانونسا هادجنز، پس از بازی در یک فیلم، مجبور شد که موهایش را کوتاه کند اما گویا این مدل مو جذب اش کرد، زیرا تا مدت ها موهایش را به همین مدل نگه داشت.
مدل موهای افتضاح برای ستاره های مشهور جهانکیم کارداشیان به دنبال تنوعی برای موهایش بود اما مدل چتری، آنقدرها هم که او فکرش را می کرد، به چهره اش نمی آمد. البته بعدها در مصاحبه ای اعلام کرد که چتری ش کلاه گیسی بیش نبود.

 

 

Loading...
این مرد با هزاران دختر زیبا رابطه جنسی داشت (موسس مجله پلی بوی)
این مرد با هزاران دختر زیبا رابطه جنسی داشت (موسس مجله پلی بوی)
مشاهده بیشتر