پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

زمانی که یک مرد از نگاه همسرش خوش تیپ است

زمانی که یک مرد از نگاه همسرش خوش تیپ است

زمانی که یک مرد از نگاه همسرش خوش تیپ است 

خوش تیپ بودن مردان در نگاه خانم ها نیازمند دقت به نکات ظریف و دقیقی هست که ما در این مقاله به انها اشاره خواهیم کرد.خيلي‌ها معتقدند رسيدگي به استايل و پوشش آقايان خيلي ساده‌تر از دغدغه‌های خانم‌ها در همين مورد هست. شايد به دليل اينكه آقايان درمورد پوشش، راحت‌تر فكر مي‌كنند و شرايط را ساده‌تر مي‌بينند.

 

با اين حال وقتي پاي سليقه خانم‌ها به ميان مي‌آيد، كار براي آقايان هم سخت مي‌شود. تا به حال پيش آمده همسرتان به شما بگويد چطور خوش‌تيپ‌تر مي‌شويد و چطور از خوش‌تيپي فاصله مي‌گيريد؟ خب، شايد تا به حال به روي‌تان نياورده باشید اما اين را بدانيد كه براي قريب به اتفاق خانم‌ها المان‌های مشتركي از خوش‌تيپي همسرشان وجود دارد

 

كه بد نيست از آنها با خبر شويد. در اين صورت هست كه شما مي‌توانيد بدون اينكه همسرتان نكته‌ای را درمورد ظاهرتان به شما گوشزد كند به يك جنتلمن واقعي تبديل شويد.

 

يك جنتلمن باشيد!

خوش‌سليقگي در كفش
باور كنيد اولين چيزي كه دقت هر كسي را در استايل آقايان به خود جلب مي‌كند كفش آنهاست. دیدنی هست بدانيد كارشناسان استايل مي‌گويند كفشي كه به پا مي‌كنيد گذشته از اينكه خودتان حرفي بزنيد، مي‌تواند خيلي چيزها را درمورد شما روشن كند! شكل و شمايل كفش، رنگ آن، تميز بودنش، ست شدنش با ظاهرتان و همه ي اين عوامل از ميزان اهميت شما به استايل‌تان خبر مي‌دهد.

 

خيلي از خانم‌ها معتقدند وقتي به كفش يك آقا نگاه می‌كنيد مي‌توانيد به ميزان اهميت او به ساير موقعيت‌های زندگي‌اش پي ببريد! عجيب هست اما در اين دنيا تحليل‌های عجيب و غريبی وجود دارد. با اين تفاسير بدانيد كه ممكن هست در نظر همسران‌تان، شخصيت شما نمودي هم در گزینه كفش‌های‌تان داشته باشد. موقعيت‌سنجي در پوشيدن كفش مناسب يكي از مهم‌ترين فاكتورهاي خوش‌پوشي شما محسوب مي‌شود.

 

جوراب! اين فاكتور تعيين‌كننده
اين يكي را دست‌كم نگيريد. ممكن هست نظر همسرتان را كاملا درمورد شما عوض كند؛ بنابراين حتما در اين خصوص جدي باشيد! گذشته از هر چيزي بدانيد كه پوشيدن جوراب با صندل و كفش‌های روباز يك اتفاق نفرت‌انگيز براي خانم‌هاست! بنابراين دور اين يكي را حتما يك خط قرمز بكشيد. نكته دومي كه بايد حسابي به آن دقت كنيد،

 

ست كردن رنگ جوراب با شلواري هست كه به پا مي‌كنيد نه با كفش‌تان. اين بدان معناست كه مثلا اگر شلوار سورمه‌ای به پا مي‌كنيد جوراب‌تان هم بايد حتما سورمه‌ای باشد. اگر شلوار كرم مي‌پوشيد جوراب‌تان بايد از هم‌خانواده همين رنگ باشد. پس اين مساله را هم حسابي جدي بگيريد. شايد در ظاهر، قضيه جدي نباشد اما در عمل خيلي هم مهم هست!

 

كتان‌هايي كه به شما خوش‌تيپي مي‌دهند

نقش شلوارهاي كتان را در استايل‌های مردانه اصلا دست‌كم نگيريد. اول اينكه آنها به تناسب رنگي كه دارند مي‌توانند براي هر موقعيتي قابل بهره گیری باشند؛ حالا چه با استايل‌های رسمي و چه غيررسمي. در همين راستاست كه مي‌توانيد اين شلوار را با كفش‌های رسمي و راحتي ست كنيد. با آنها پيراهن‌های مردانه بپوشيد

 

يا تي‌شرت‌هايي به تن كنيد كه روي شلوار مي‌افتد. موضوع اين هست كه اين كتان‌ها در همۀ حال به استايل شما شخصيت مي‌دهند. سعي كنيد در كمد لباس‌تان از اين شلوارهاي كتان در همۀ رنگ‌ها داشته باشيد اما اگر بنا به گزينش هست بدانيد رنگ‌های آبی نفتي يا سورمه‌ای، ماسه‌ای و سبز زيتوني مي‌توانند بيشترين مورد بهره گیری را براي‌تان داشته باشند.

 

يك قدم جلوتر از تي‌شرت …

به زبان انگليسي به اين لباس Henleys، «هنليز» مي‌گويند. اگر مي‌خواهيد دقيقا بدانيد چيست بايد به شما بگوييم چيزي شبيه يك قدم جلوتر از تي‌شرت و شايد بهتر باشيد بگوييم تي‌شرت‌های مدل جديد؛ يخه گرد و دكمه‌دار، فيت تن و راسته‌مثل. ويژگي چنين تي‌شرتي به خصوص با رنگ سفيد قابليت ست كردن آن را با همه ي رنگ شلواري به خصوص از نوع جين و كتان بالا مي‌برد.

 

اين لباس اما قطعا مناسب وقت‌هايي هست كه قرار هست تيپ اسپرت و راحت بزنيد. شايد براي هر مردي بد نباشد چنين تي‌شرتي در كمد لباسش داشته باشد. این تی شرت براي عصرهايي كه مي‌خواهيد با همسرتان به پاساژگردي برويد مناسب‌ترين گزينه هست؛ آن هم بدون توصيه همسر درمورد نوع پوشش. بيشتر خانم‌ها چنين استايلي را مقبول مي‌دانند

 

اكسسوارهاي مكمل

اكسسوري‌ها در شكل و شمايل و گرچه مقدار مناسب مي‌توانند مكمل خوش‌استايلي يك آقا باشند. اما در همين ارتباط نكات ظريفي وجود دارد كه بايد به آنها دقت ويژه كرد. يك ساعت شيك و مناسب با تيپ رسمي يا غيررسمي مي‌تواند هميشه به ظاهر يك آقا، وقار و جذابيت بيشتري بدهد. بهره گیری از اكسسوارهای بجا و موقعيت مناسب نشان مي‌دهد

 

شما بعنوان يك مرد چقدر به جزئيات ظاهر خود اهميت مي‌دهيد كه اين به خودي خود يك حسن محسوب مي‌شود. اما بايد حواس‌تان باشد در بهره گیری از اكسسوارها به خصوص دستبند و انگشتر زياده روي نكنيد. شايد يك دستبند چرمي يا يك حلقه رينگي براي متاهل‌ها خيلي زیبا و مناسب باشد اما زياده‌روي در تعداد دستبند يا انگشتر مي‌تواند به همان نسبت سليقه شما را زير سوال ببرد.

 

يخه هفت‌های دوست‌داشتني

وقتي يك آقا لباس يخه‌هفت مي‌پوشد يعني اينكه حسابي به استايل و ظاهر خود اهميت مي‌دهد و از خوش‌لباسي‌اش محافظت مي‌كند. بايد اين نكته را بدانيد كه بلوزهاي يخه‌هفت استايلي بين رسمي و غيررسمي هست. شايد چنين لباسي بيشتر براي كار مناسب باشد؛ گرچه مشروط بر اينكه قرار نباشد در يك جلسه تمام‌رسمي حاضر شويد.

 

شما مي‌توانيد انواع سوشرت‌های يخه‌هفت را در رنگ‌ها و طرح‌های گوناگون داشته باشيد اما باز هم اگر بنا به گزینش باشد همان رنگ‌های سبز زيتوني، آبي نفتي يا سورمه‌ای و رنگ ماسه‌ای بهترين گزينه‌ها خواهند بود.

 

و حالا، جين به علاوه تي‌شرت سفيد

ظاهر ماجرا خيلي ساده به نظر مي‌رسد. اما واقعيت اين هست كه در نتيجه يك تحقيق مشخص شده بيشتر خانم‌ها چنين استايلي را براي همسر خود بسيار مي‌پسندند. نكته كليدي در چنين استايلي به تي‌شرت برمي‌گردد. تي‌شرت سفيد نبايد خيلي آزاد و گشاد باشد و نه خيلي تنگ و فيت. همين ويژگي هست

 

كه چنين استايلي را خوشگل مي‌كند. شلوار جين اما بايد فيت باشد نه تنگ. به اين ترتيب شما يك تيپ راحت و ساده زده‌ايد كه مي‌تواند نشان دهد در عين سادگي مي‌توان خوش‌تيپ هم بود.

 

كت و شلوار فيت

 به گزارش پارس ناز آيا مي‌دانستيد آقاياني كه كت و شلوارهاي فيت به تن مي‌كنند و كاملا آراسته هر جا كه مي‌روند رد عطرشان را به جا مي‌گذارند، به لحاظ رواني بيشتر مورد اعتماد ديگران قرار دارند؟ خب حالا كه اين نكته را دريافتيد بهتر هست اگر بناي خريدن و پوشيدن كت و شلوار را گذاشته‌ايد مستقيم برويد سراغ انواع فيت آنها.

 

با پوشيدن كت و شلوارهاي گشاد به نوعي در ظاهر خود اغراق مي‌كنيد، چاق‌تر و سن‌دارتر به نظر مي‌رسيد و نوعي بي‌قوارگي در استايل‌تان مشهود مي‌شود اما وقتي كت و شلوار فيت به تن مي‌كنيد طبيعي هست كه لاغرتر، كشيده‌تر و گرچه كم‌سن و سال‌تر هم به چشم بياييد. نكته ديگر درمورد كت و شلوار موقعيت‌سنجي براي پوشيدن آن هست.

 

شايد كت و شلوار براي اولين روز كاري شما گزينه مناسبي باشد اما براي اولين ديدار با خانمي كه قرار هست زن زندگي‌تان شود زيادي رسمي و خشك هست. كت و شلوار اگر بنا به موقعيت، صحيح پوشيده شود قطعا شما را فردي با اعتماد به نفس و قدرتمند نشان خواهد داد.

 

 

loading...
Xبستن تبلیغ
فوتبال
X
بنزین رایگان برای دختران برهنه در این پمپ بنزین +عکس
بنزین رایگان برای دختران برهنه در این پمپ بنزین +عکس
مشاهده بیشتر