پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

معرفی ترفند آرایشی برای پرپشت کردن مژه ها

مجموعه : نکات سلامت مو
معرفی ترفند آرایشی برای پرپشت کردن مژه ها

معرفی ترفند آرایشی برای پرپشت کردن مژه ها 

بشما روشی را معرفی میکنیم که منجر به پرپشت شدن مژه هایتان خواهد شد، مژه ها یکی از ملاک هاي زیبایی در خانمها هستند. فکر می کنید داشتن مژه هایي پرپشت و زیبا کار بسیار سختی است و نیاز به مهارت خاصی دارد؟ سخت در اشتباهید، به سادگی با یک ترفند ساده آرایشی می توانید مژه هاي تان را پرپشت کنید.

 

آیا دوست دارید مژه‌ هایي پرپشت ‌تر داشته باشید؟ این روش را امتحان کنید!

فکر میکنید کلید داشتن مژه‌ هایي پرپشت و ضخیم ‌تر پیدا کردن یک ریمل عالی است؟ البته که میتواند اینطور باشد اما شما میتوانید همیشه بدون در نظر گرفتن فرمول ریمل‌ یا نوع برس ریملتان، پرپشتی مژه هایتان را افزایش دهید… یا حالا می توانید.

 

خب، میخواهید بدانید چطور میتوانید بدون آن که نوع ریمل برایتان مهم باشد، مژه‌ هایي پرپشت تر داشته باشید؟ راز آن، کانسیلر شما است. بله، همان محصولی که برای پوشاندن جوش یا حلقه‌هاي سیاه زیر چشمان‌ تان استفاده می کنید می تواند برترین مکمل ریمل موجود در بازار باشد.

 

در حالی‌که این مضمون حائز اهمیت است که کانسیلر شما مصرف غیر داروئی داشته باشد «مسلما دوست ندارید ترکیبات مبارزه کننده با جوش اطراف کاسه‌ي چشم‌ تان باشد!»، هر مدل کانسیلر با هر فرمولی کاربردی است. هرچند هر چه کانسیلرتان پوششی ضخیم ‌تر داشته باشد، مات‌ تر و با قابلیت پوشانندگی بیشتر باشد، چشم گیرترین تأثیر را خواهد داشت.

 

از یک قلم موی تمیز برق لب برای مصرف کانسیلر روی مژه‌ ها استفاده کنید. «آن‌ها به اندازه‌ي کافی کوچک هستند تا مژه‌هاي ریز گوشه‌ي پلک را نیز پوشش دهند. » قبل ازآن که ریمل بزنید، به آرامی قلم مو شامل پودر رابه مژه‌ ها بزنید تا پودر به خوبی روی مژه‌ها بنشیندحالا مژه هاي پر پشت تان را تکان دهید!

 

 

Loading...
گردش دختران مدل اینستاگرام در خیابانهای تهران + تصاویر
گردش دختران مدل اینستاگرام در خیابانهای تهران + تصاویر
مشاهده بیشتر