پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

معرفی شامپو سیر خانگی برای توقف ریزش مو

مجموعه : نکات سلامت مو
معرفی شامپو سیر خانگی برای توقف ریزش مو

معرفی شامپو سیر خانگی برای توقف ریزش مو 

میدانیم که سیر برای موها میتوانند مثل یک معجزه عمل کند. شامپو سیر برای کسانی که ریزش مو دارند واقعا خوب و کارساز هست. سیر سرشار از خصوصیات ضدقارچ و ضدباکتری بی نظیر هست. بنابراین، به درمان شمار زیادی از دشواری های بهداشتی و زیبایی کمک میکند. هرچند سیر اغلب در پختن غذا به کار میرود،

 

اما بهره گیری از شامپوی سیر یک روند اخیر در مراقبت از مو هست. به علت ارزش دارویی سیر، پزشکان باستانی از آن برای درمان مریضی هاي پوستی و مریضی هاي سخت بهره گیری میکردند. هرچند سیر بوی بدی دارد، اما می‌تواند برای ناخن، پوست و مو خوب باشد.

 

شامپوی حاوی عصاره سیر میتواند عفونت هاي پوست سر را درمان کرده و به شکل موثری بهداشت مو را تقویت کند. شامپوی سیر میتواند به شکل موثری ریزش مو « به هر دلیلی » را بازرسی کند. به علاوه، این یک شامپوی طبیعی برای شمار زیادی از دشواری های مو مثل شوره و خشکی مو هست.

 

آیا در جستجوی برترین درمان برای ریزش مو بوده اید؟ برترین درمان برای ریزش مو پیدا شده هست. شامپوی سیر به شکل موفقیت آمیزی باعث کاهش ریزش مو می شود. فرمان فرآوری این شامپوی خانگی در این جا ارائه می شود که می‌تواند به طرز شگفت آوری ظاهر مو هاي شما را تغییر دهد.

 

سیرهایی با کیفیت خوب بخرید
برای تهیه این محصول، سیر بنفش ترجیح داده می شود زیرا سرشار از ترکیبات ضد عفونی کننده، ضد التهابی و آنتی اکسیدان هست. اگر یافتن این نوع سیر مشکل هست، می‌توانید از سیر آبدار و تندرست بهره گیری کنید.

 

۱ » یک شامپوی ارگانیک تهیه کنید
شامپوهای ارگانیک به خوبی و به طور یکدست با سیر ترکیب میشوند و شامپوی کارساز و بسیار کارامدی تولید میکنند که باعث درمان و توقف ریزش مو می شود. شامپوهای ارگانیک گران نیستند و شمار زیادی از سولفات ها و الکل که برای رشد مو زیان آور میباشند را در خود ندارند.

 

۲ » یک خمیر یکدست از سیردرست کنید
حدود ۱۰ حبه سیر را با آب تمیز بشویید تا مطمئن شوید که خاک و آلودگی با شامپو مخلوط نمی‌شود. سپس پوست سیر را جدا کرده و آنها را در میکسر آسیاب کنید تا به شکل خمیر درآید. مخلوط را هم بزنید و تدریجی آب اضافه کنید تا خمیر شکل خامه اي پیدا کند. اندکی روغن زیتون بودار یا روغن جوجوبا به آن اضافه کنید تا بوی سیر را بگیرد.

 

همۀ مواد را به خوبی با هم مخلوط کنید تا خمیر یکدست و نرمی به دست آید. شامپوی ارگانیک را با خمیر سیر مخلوط کرده و این ترکیب را به خوبی هم بزنید تا کاملاً یکدست شود. یک شامپوی سیر غلیظ تولید می شود. آن را درون یک بطری هوابندی شده بریزید و سپس آن را در جای خشک و خنک نگه داری کنید.

 

نحوۀ بهره گیری از شامپوی سیر
بهره گیری از شامپوی سیر خیلی راحت هست. موهایتان را روزی یک بار ترجیحا هنگام صبح، با این شامپو بشویید. در هنگام شستشو، پوست سرتان را به خوبی ماساژ دهید. سپس، موهایتان را بشویید و با بهره گیری از یک شانه، خرده هاي سیر را از موها جدا کنید. با این حال، اگر این شامپو به خوبی مخلوط و فراوری شده باشد، نباید خرده هاي سیر در آن عمده عمده باشد.

 

مزایای بهداشتی شامپوی سیر
شامپوی سیر فواید بی شماری دارد. این شامپو می‌تواند دشواری های و مریضی هاي مو را درمان کند.

 

درمان و توقف ریزش مو
بهره گیری از شامپوی سیر باعث تحریک رشد مو هاي اخیر در کسانی می شود که دچار ریزش مو میباشند. سیر مواد مغذی مورد نیاز برای فولیکول هاي مو را فراهم سازی می‌کند و باعث می شود که مو هاي اخیر قوی تر باشند. در مواردی که ریزش مو و کچلی در نتیجۀ عفونت باکتریایی باشد، این شامپو حاوی آنتی بیوتیک هایي هست که از این مریضی ها جلوگیري کرده و کلفتی مو را افزایش می‌دهد.

 

سلامت مو و پوست سر
شامپوی سیر مو هاي صدمه دیده ناشی از رنگ و هاي لایت را تقویت کرده و آن را درخشان می‌کند. بهره گیری مستمر از این شامپو برای کسانی که دچار خارش پوست سر و خشکی مو میباشند نیز خوب هست. شامپوی سیر از طریق کاهش یا برطرف کردن کامل این علایم به شما کمک میکند. اگر شامپو به خوبی روی پوست سر بهره گیری شود میتواند به سلامت و قوی شدن موها کمک کند.

 

درمان مو هاي صدمه دیده
 به گزارش پارس ناز بهره گیری مستمر از سشوار می‌تواند صدمه هاي زیادی به مو هاي شما وارد کند. بهره گیری از حالت دهنده هاي شیمیایی نیز میتواند به موها صدمه بزند. شامپوی سیر میتواند کمک بزرگی به ترمیم و سلامت موها بکند. خصوصیت هاي طبیعی و اساسی سیر میتواند شکستگی هاي مو،

 

ناشی از بهره گیری از حالت دهنده هاي شیمیایی و سشوار را متوقف کند. این شامپوها هم‌چنین گردش خون را افزایش داده و باعث دفع سمومی می شود که به ریشه موها صدمه می‌زنند.

 

مزایای دیگر
در هنگام ماساژ شامپوی سیر روی پوست سر، بهتر هست که بگذارید شامپو چند دقیقه بماند. اینکار باعث می شود که مواد مغذی سیر جذب پوست شود. سیر اضافه بر درمان دشواری های مو، مواد مغذی فراوانی نیز دارد. سیر می‌تواند به شکستن کلسترول درون سرخرگ ها کمک کرده و فشار خون را پایین بیاورد. این مواد مغذی همین طور برای درمان ذات الریه و سیاه سرفه هم کارساز میباشند.

 

نتیجه گیری
شامپوی سیر به خصوص برای عفونت ها و دشواری های مو کاربردها و فواید زیادی دارد. بهره گیری از آن کارساز بوده و ساختن آن در منزل راحت هست. اگر مشکلی در رابطه با موهایتان دارید، در بهره گیری از شامپوی سیر تردید نکنید. اما اگر با بهره گیری از این شامپو خانگی دچار خارش،یا قرمزی پوست شدید بهره گیری از شامپوی سیر را متوقف کنید. ممکن هست شما جزو معدود کسانی باشید که به سیر حساسیت دارند.

 

 

قانون عجیب رابطه جنسی بین دختران روس و مردان خارجی +عکس
قانون عجیب رابطه جنسی بین دختران روس و مردان خارجی +عکس
مشاهده بیشتر