پارس ناز پورتال

تبلیغات

معین زن برادرش را جلوی کودک 3 ساله کشت

معین زن برادرش را جلوی کودک 3 ساله کشت

معین زن برادرش را جلوی کودک 3 ساله کشت 

ماجرا مربوط به جریان یک قتل فجیع می شود که مقتول 15 ضربه چاقو را تحمل کرده است. کودک 3 ساله هم شاهد این ماجرا بوده است. پس از گذشت هفت ماه، کیفر‌‌خواست برای دو متهم پرونده «قتل هولناک در بولوار هدایت مشهد» صادر شد.ساعت حوالی ١٢ ظهر سه‌شنبه ٢۵‌ اسفندماه را نشان می‌داد

 

که گزارشی مبنی‌بر مرگ مشکوک زنی جوان در یکی از بیمارستان‌های مشهد به پلیس اعلام شد و ماموران کلانتری خواجه‌ربیع به همراه بازپرس ویژه قتل، در محل حاضر شدند.متوفی زنی ٢٨ساله بود که آثار جراحات شدید ناشی از ضربه با شیء نوک‌تیز بر روی اندامش هویدا بود. در حالی که با توجه به شواهد موجود،

 

احتمال قتل این زن جوان به دست فرد یا افرادی ناشناس وجود داشت، قاضی احمدی‌نژاد دستور داد جسد را برای بررسی دقیق و علت اصلی مرگ، به پزشکی قانونی منتقل شود.شوهر متوفی که نشانه‌های استرس در چهره‌اش نمایان بود، در حضور مقام قضایی ادعا کرد: حوالی ساعت٩ صبح بود که با خانه تماس گرفتم،

 

اما کسی تلفن را پاسخ نداد تا اینکه بعد از چند مرتبه تماس‌گرفتن، پسر سه‌ساله‌ام گوشی را جواب داد و در حالی که گریه امانش نمی‌داد، گفت: مامان توی آشپزخانه افتاده و دستش خونی شده. با شنیدن این حرف، سریعا خودم را به خانه رساندم که همسرم در آشپزخانه افتاده‌بود و خون زیادی از او رفته‌بود.

 

من که هول شده‌بودم، سریعا موضوع را به اورژانس اعلام کردم، اما به علت شدت جراحت، در بیمارستان جان باخت. شوهر متوفی در پاسخ به سوال قاضی احمدی‌نژاد مبنی‌بر اینکه آیا دشمنی دارد، گفت که هیچ دشمنی ندارد.در حالی که حلقه‌های مفقوده بسیاری در این پرونده وجود داشت، مقام قضایی همان روز به اتفاق کارآگاهان پلیس آگاهی به محل ارتکاب جرم مراجعه کردند.

 

با ورود ماموران به این خانه که در خیابان هدایت مشهد قرار داشت، مشاهده شد که فرش آغشته به خون متوفی توسط شوهرش جمع شده و در حیاط خانه قرار گرفته‌ است. پسربچه سه‌ساله متوفی که در زمان وقوع این حادثه در خانه حضور داشته‌بود و مدام گریه می‌کرد، با دیدن قاضی احمدی‌نژاد گفت: صبح عمو معین به خانه ما آمد. او مادرم را زد. یک چاقوی بزرگ هم داشت. مادرم روی زمین افتاده‌بود.

 

با بیان اظهارات این پسر‌بچه خردسال، پرونده ابعاد تازه‌تری به خود گرفت و این در حالی بود که کارآگاهان پلیس همراه با مقام قضایی به سراغ برادر‌شوهر متوفی که جوانی ٢٣ساله بود و معین نام داشت به منطقه خواجه‌ربیع رفتند.این مرد جوان در مواجهه با سوالات مقام قضایی مبنی‌بر اینکه در زمان وقوع حادثه کجا بوده‌‌است،

 

با خون‌سردی تمام ادعا کرد که برای خرید بستنی از خانه بیرون زده و بعد از گذشت نیم ساعت، برای صرف صبحانه به خانه برگشته‌است، اما همسرش به ماموران گفته‌بود او صبح زود برای خرید نان از خانه خارج شده و بعد از گذشت ۵دقیقه، به خانه برگشته‌است. ضد‌و‌نقیض‌گویی‌های معین و خانواده‌اش احتمال دست‌داشتن او را در این جنایت بیشتر می‌کرد

 

و به همین دلیل، برای روشن‌شدن دقیق ماجرا، قاضی ویژه قتل دستور بازداشت این جوان ٢٣ساله را صادر کرد.معین که جوانی بیکار و دارای شرایط اقتصادی نامطلوبی بود، بعد از گذشت چند ساعت، لب به اعتراف گشود و پرده از راز این جنایت هولناک برداشت. او به قاضی احمدی‌نژاد گفت: هیچ‌وقت نمی‌خواستم مرتکب قتل زن برادرم شوم، اما با اصرار برادرم دست به این اقدام زدم.

 

این جوان ٢٣ساله افزود: برادرم با وعده خرید یک خودروی پراید و پرداخت مقداری پول، از من خواست همسرش را به قتل برسانم. صبح زود به خانه آنان رفتم و زن برادرم برای پذیرایی از من به آشپزخانه رفت تا برایم چای بیاورد. در حالی که پسر سه‌ساله‌اش در اتاق مشغول بازی بود، با چاقویی که برادرم از قبل خریداری کرده‌بود،

 

به زن برادرم حمله کردم و چند ضربه به او زدم. در آن لحظه، فرزندش شاهد این صحنه بود و مدام گریه می‌کرد. من نیز هول شده‌بودم و سریعا محل را ترک کردم.در حالی که تحقیقات در‌‌خصوص این پرونده ادامه داشت، نظر پزشکی قانونی صادر شد و مشخص شد که مقتول مورد اصابت ١۵ضربه چاقو که بیشتر آن در ناحیه قفسه سینه بوده، قرار گرفته‌‌ است.

 

علاوه‌بر این، آثار جرح بر روی دو دست مقتول وجود داشت که مقاومت او در‌ برابر حمله این مرد جوان را نشان می‌داد.با اعلام نظر پزشکی قانونی و اعتراف معین، به دستور قاضی احمدی‌نژاد، مجید، شوهر مقتول، دستگیر شد. او که مردی ٣٠ساله است در بازجویی‌های پلیسی گفت: چند سالی بود که با همسرم مشکل داشتم.

 

او همیشه به رفت‌و‌‌آمدم گیر می‌داد. با هر دختر و زن فامیل حرف می‌زدم، به من شک می‌کرد و می‌گفت که با آنان رابطه دارم. شرایط زندگی برایم خسته‌کننده بود تا اینکه تصمیم به قتلش گرفتم و موضوع را به برادرم گفتم و چون معین شرایط اقتصادی خوبی نداشت، با خرید یک خودرو و مقداری پول، او را متقاعد کردم.

 

پس از انجام مراحل قانونی و تکمیل تحقیقات و نظر به اینکه متهمان به جرم خود اعتراف کردند، پرونده پس صدور قرار جلب دادرسی برای هر دو متهم به شعبه اظهارنظر دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارسال شد که پس از موافقت قاضی صادق صفری با قرار صادره و تنظیم کیفرخواست برای هر دو متهم، پرونده برای صدورحکم مقتضی به محاکم کیفری یک مشهد مقدس ارسال شد.

 

قاضی صفری در این باره گفت: متهم ردیف اول پرونده به نام معین به اتهام ارتکاب یک فقره قتل عمدی زن مسلمان(همسر برادرش) و حسب تقاضای اولیای دم به قصاص نفس با رد تفاضل دیه محکوم خواهد شد.وی ادامه داد: همچنین متهم ردیف دوم (همسر مقتول)

 

به اتهام معاونت در ارتکاب یک فقره قتل عمدی زن مسلمان از طریق ترغیب و تطمیع(وعده دادن خودرو در ازای ارتکاب قتل) و تسهیل ارتکاب قتل(خرید چاقو) برای متهم ردیف دوم، طبق ماده ١٢٧ قانون مجازات اسلامی، به ١٠ تا ٢۵ سال حبس محکوم خواهد شد.

 

 

لخت شدن دختر جوان در چین وسط خیابان جلوی مردم
لخت شدن دختر جوان در چین وسط خیابان جلوی مردم
مشاهده بیشتر