پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

با مواد موجود در آشپزخانه پوست خود را زیبا کنید

با مواد موجود در آشپزخانه پوست خود را زیبا کنید

با مواد موجود در آشپزخانه پوست خود را زیبا کنید 

برای شما نکات خوب سلامت پوست را داریم که بوسیله مواد موجود در آشپزخانه کدبانو عملی خواهد شد و در این باره می توانید ادامه مقاله را دنبال کنید. اگر هیچ وقت در کابینت‌ها یا یخچال‌تان به دنبال محصولات مراقبت از پوست خانگی نگشته‌اید، حالا می خواهیم شما را سورپرایز کنیم…

 

عسل

عسل یک ماده‌ي محافظ پوست هست که از زنبور به دست می آید. عسل، یک ضدعفونی کننده‌ي طبیعی هست و رطوبت را به خود جذب می کند یا به زبان ساده، مرطوب کننده هست و به پوست‌هاي مستعد آکنه، کمک میکند.به این صورت عمل کنید کمی عسل روی لکه‌ها بمالید تا زودتر ترمیم شوند.

 

برای لایه برداری ملایم، یک ماسک عسل را با بلغور جو دو سر یا برای درخشان کردن پوست، آن را با دارچین مخلوط کنید. حتی می توانید کمی عسل به نرم کننده‌تان اضافه کنید.

 

سرکه سیب
آیا یک بطری سرکه‌ي سیب خاک گرفته دارید که برای تهیه‎‌ي یک سالاد خریده اید اما هنوز به آن دست نزده‌اید؟ شاد باشید که سرکه سیب دارید. شاید سرکه سیب ،با ارزش‌ترین بطری در انبار مواد زیبایی شما باشد.

 

به این صورت عمل کنید برای تهیه یک تونر که به نظارت چربی کمک کرده و پوست تسکین میدهد، آن را با آب مخلوط کنید. با بهره گیری از یک گوش پاک کن، این مخلوط را مستقیما روی جوش‌ها بزنید. یک بخش سرکه سیب و یک بخش آب را با هم مخلوط کنید و موهایتان را با آن بشویید. این مخلوط مواد جمع شده روی مو را پاک کرده

 

و درخشش مو را افزایش میدهد. هر روز برای کمک به هضم و بهبود کیفیت کلی پوست از دو قاشق غذا خوری سرکه سیب در یک لیوان آب بهره گیری کنید.

 

ماست ساده
ماست، یک ماده معجزه‌گر دیگر برای صورت هست. اسیدهای آلفا هیدروکسی در ماست ساده، پوست خشک را نرم میکند و به پیشگیري از پیری زودرس کمک میکند. همین طور دارای خواص ضد باکتریایی برای کمک به بهبود لکه‌ها می‌باشد. ماست حتی تغییر رنگ پوست را نیز کاهش میدهد که شامل لکه هاي ناشی از خورشید یا جای جوش ها می شود.

 

به این صورت عمل کنید: ماست ساده را روی پوست‌تان اکران کنید و بگذارید خشک شود. بعد از این که صورتتان را آبکشی کردید پوست‌تان نرم‌تر، روشن‌تر و چربی آن تحت بازرسی خواهد بود. همین طور ماست با کاهش درد و قرمزی، آفتاب سوختگی‌هاي جزئی را کاهش میدهد.

 

روغن زیتون
 به گزارش پارس ناز ممکن هست با منطق جور نباشد اما روغن زیتون میتواند بعنوان پاک کننده مورد بهره گیری قرار گیرد. از آن جا که روغن چربی را حل می کند، چربی پوست‌تان را از بین نمی برد و پوست‌تان مجبور نیست با ساخت چربی اکثر آن را جبران کند. صورت‌تان را با روغن زیتون تمیز کنید تا پوست شفاف‌تری داشته باشید.

 

منبع: مجله اینترنتی تناسب اندام

 

 

Loading...
داماد تهرانی فهمید زنش بازیگر فیلم پورن است
داماد تهرانی فهمید زنش بازیگر فیلم پورن است
مشاهده بیشتر