پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

در این موارد نباید از سرکه استفاده کنید

در این موارد نباید از سرکه استفاده کنید

در این موارد نباید از سرکه استفاده کنید 

بهره گیری از سرکه در منازل بسیار پرکاربرد هست، اما باید دقت داشت که در هر کاری نیز نباید سرکه را به کار گرفت چون بعضی اوقات نتیجه تصویر خواهد داد. سرکه یکی از محبوب‌ترین مواد خوراکی مورد بهره گیری همه ي خانم‌ها می‌باشد. سرکه یک لکه بر خیلی پرکاربرد هست. به علاوه سرکه طبیعی و نسبتا ارزان هست. گرچه می دانید که سرکه خاصیت اسیدی هم دارد و به همین علت بعضی جاها نمیتوانید از آن بهره گیری کنید.

 

۱- گرانیت و سنگ مرمر
گذشته از هر چیز بایدها و نبایدهای شستشوی سطوح را می دانید؟ اسید موجود در سرکه می تواند موجب سیاه شدن سنگ هاي طبیعی شود. برای تمیز کردن سنگ هاي طبیعی می توانید از مایع ظرفشویی و آب گرم بهره گیری کنید.

 

۲- لکه تخم مرغ روی لباس یا زمین
اگر کمی از صبحانه لذیذتان روی لباس یا روی میز ریخته، برای پاک کردن این یک قلم اصلا به سرکه فکر نکنید. سرکه پاک کردن لکه تخم مرغ را مشکل تر میکند. شما می توانید با مرکبات برترین شوینده را درست کنید! و گرچه بی خطر.

 

۳- اتو
شما می دانید چطور می توانید وسایل استیل را برق بیندازید. سرکه میتواند به قطعات داخلی اتو صدمه بزند. بنابراین برای تمیز کردن جرم اتو بخار از سرکه بهره گیری نکنید. برترین راه محافظت از اتو بخار این هست که پس از هر زمان مصرف آب اضافی آن را تخلیه کنید و برای تمیز کردن از دستورالعمل سازنده اتو کمک بگیرید.

 

۴- پارکت هاي طبیعی
یکی از رازهای منزل‌داری برای داشتن منزل اي تمیز این هست که بدانیم چطور از مواد شوینده بهره ببریم. درمورد این موضوع که آیا می توان از سرکه برای تمیز کردن پارکت بهره گیری کرد یا نه هنوز هم اختلاف وجود دارد. ولی نکته قابل دقت این هست که بیشتر افراد صاحب نظر در این حوزه این موضوع را پیشنهاد نمی‌کنند.

 

به نظر بهتر هست برای اینکار از تمیزکننده هاي مخصوص پارکت بهره گیری کنید. ولی اگر به هر دلیلی تصمیم گرفتید از سرکه روی پارکت بهره گیری کنید حتما آنرا با آب رقیق کنید و ابتدا روی قسمتی از زمین که چندان جلوی دید نیست امتحان کنید.

 

۵- لکه هاي سر سخت
 به گزارش پارس ناز بعضی از لکه‌ها را نمی توان با پاک کننده هاي اسیدی مانند سرکه تمیز کرد. از جمله لکه جوهر، بستنی و خون را نمی توان با سرکه تمیز کرد.

 

 

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش
همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش
مشاهده بیشتر