پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

نماد شیطان روی لباس های سیاه محرم

نماد شیطان روی لباس های سیاه محرم

نماد شیطان روی لباس های سیاه محرم 

علامت هاي شیطان و شیطان پرستی به وفور در فضای شهری دیده می‌شود, افرادی میباشند که کوشش دارند تا این نمادها را همه ي جا منتشر نمایند. ماجرای سمبل شیطان روی لباسهای مشکی و جزئیات این آن را در پورتال پارس ناز بخوانید.

 

تاییدیه دبیر کارگروه مد و لباس کشور بر حک شدن سمبل شیطان روی بعضی لباسهای مشکی حاکی از این هست که خبرهای منتشر شده در شبکه های مجازی صحت دارد و این نوع لباس ها در بازار وجود دارد.

نماد شیطان روی لباس های سیاه محرم

وی اعلام کرد که این لباس ها وارد بازار شده هست و به فروش میرسد.او گفت ; گرچه این نوع لباس ها بسیار محدود وارد چرخه بازار شده هست.بعضی از منفعت طلبان و سودجویان این نوع لباس را طراحی و ساخت کردندبه بازار عرضه داشتند که همان روزهای اول با انها برخورد شد.

 

وی افزود; ما به طور جدی پیگیر این ماجرا هستیم و نمی‌گذاریم کوچکترین خدشه ایبه اسم دین وارد جامعه شود و به اسم دین جای خود را در بین مردم باز کند.ما از هر گونه تحریف و اهانت به مراسم سالار شهیدان را پیش گیری می کنیماین اعمال از دشمنان دین و عاشورا سرچشمه می‌گیرد.

 

در تصویر روی لباس ها سه علامت شیطان پرستی وجود دارد که ابتدا رز سفید وسط تصویر و دوم دستی که دو شصت دارد و سوم چشم بالای گل رز که این سه علامت هاي شیطان پرستی می‌باشد.به علت شباهت این تصویر با عکس هاي روی لباسهای محرم و عاشورا سود جویان از این شباهت سوء بهره گیری کرده و مفهوم آن را به نفع خودشان تغییر دادند.

 

وی در ادامه افزود; درنمایشگاه مد عاشورایی برترین تولیدات ایرانی و مذهبی متناسب با فرهنگ عاشورایی به معرض فروش و بازدید گذاشته شده بود.

 

 

Xبستن تبلیغ
فوتبال
X
دختر زیبا که بدون اندام تناسلی به دنیا آمد +عکس
دختر زیبا که بدون اندام تناسلی به دنیا آمد +عکس
مشاهده بیشتر