پارس ناز پورتال

نماد شیطان روی لباس های سیاه محرم

نماد شیطان روی لباس های سیاه محرم

نماد شیطان روی لباس های سیاه محرم 

علامت هاي شیطان و شیطان پرستی به وفور در فضای شهری دیده می‌شود, افرادی میباشند که کوشش دارند تا این نمادها را همه ي جا منتشر نمایند. ماجرای سمبل شیطان روی لباسهای مشکی و جزئیات این آن را در پورتال پارس ناز بخوانید.

 

تاییدیه دبیر کارگروه مد و لباس کشور بر حک شدن سمبل شیطان روی بعضی لباسهای مشکی حاکی از این هست که خبرهای منتشر شده در شبکه های مجازی صحت دارد و این نوع لباس ها در بازار وجود دارد.

نماد شیطان روی لباس های سیاه محرم

وی اعلام کرد که این لباس ها وارد بازار شده هست و به فروش میرسد.او گفت ; گرچه این نوع لباس ها بسیار محدود وارد چرخه بازار شده هست.بعضی از منفعت طلبان و سودجویان این نوع لباس را طراحی و ساخت کردندبه بازار عرضه داشتند که همان روزهای اول با انها برخورد شد.

 

وی افزود; ما به طور جدی پیگیر این ماجرا هستیم و نمی‌گذاریم کوچکترین خدشه ایبه اسم دین وارد جامعه شود و به اسم دین جای خود را در بین مردم باز کند.ما از هر گونه تحریف و اهانت به مراسم سالار شهیدان را پیش گیری می کنیماین اعمال از دشمنان دین و عاشورا سرچشمه می‌گیرد.

 

در تصویر روی لباس ها سه علامت شیطان پرستی وجود دارد که ابتدا رز سفید وسط تصویر و دوم دستی که دو شصت دارد و سوم چشم بالای گل رز که این سه علامت هاي شیطان پرستی می‌باشد.به علت شباهت این تصویر با عکس هاي روی لباسهای محرم و عاشورا سود جویان از این شباهت سوء بهره گیری کرده و مفهوم آن را به نفع خودشان تغییر دادند.

 

وی در ادامه افزود; درنمایشگاه مد عاشورایی برترین تولیدات ایرانی و مذهبی متناسب با فرهنگ عاشورایی به معرض فروش و بازدید گذاشته شده بود.