پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

ماشین

استخدام نویسنده،نویسنده وردپرس،نویسنده حرفه ای

تبلیغات

نکات کاربردی و مهم درباره پوشیدن لباس جین

مجموعه : مدل لباس جدید
نکات کاربردی و مهم درباره پوشیدن لباس جین

نکات کاربردی و مهم درباره پوشیدن لباس جین 

افرادی که جین پوش هستید با ما باشید چون نکات مهمی درمورد پوشیدن لباس های جین یا لي برای شما داریم که واقعا خوب میباشند.

 

کتان و جین؛ ترکیب رویایی
• بی شک یکی از برترین گزینش ها برای همراهی با شلوار هاي جین، بلوز مردانه اما از جنس کتان با طرح اسپرت هست. در دوخت این نوع پیراهن ها از پارچه کتان چهار فصله بهره گیری می‌شود که در تمام فصول و حتی گرم ترین روزهای سال قابل بهره گیری می باشد.

 

• درز روی جیب و یقه این بلوز ها با نخ قهوه اي مخصوص جین دور دوزی می‌شود و به همین علت فرمی اسپرت تر پیدا کرده و هماهنگی بیشتری با شلوار جین دارد. این پیراهن هاي اسپرت بر خلاف پیراهن هاي مردانه کلاسیک، تنگ هست و به آقایونی که اندامی ورزشی و متناسب دارند پیشنهاد میشود.

 

شلوار جین آبی تیره، انتخابی کلاسیک و شیک برای آقایان شیک پوش هست. آقایانی که اندامی ورزیده دارند میتوانند از شلوار جین جذب تر از مشابه هاي کلاسیک و راسته بهره گیری کنند. ترکیب رنگ روشن پیراهن و رنگ تیره جین، یکی از جذابیت هاي این ست هست که به چشمگیر بودن آن کمک میکند.

 

از هر کفش اسپرتی برای کامل کردن این ست مى توان بهره گیری کرد. کالج، کفش هاي نیمه اسپرت راحتی، پوتین و … همگی با این ست هماهنگی دارند که بهتر هست به تناسب فصل با این ست همراه شوند. شلوارهاى سنگ شور و کهنه نما این روزها بازار گرمی در لباسهای اسپرت دارند.

 

اسپرت کلاسیک
• برای کلاسیک بودن لازم نیست سراغ پیراهن و شلوارهای مردانه بروید؛ میتوانید به سبک مردان دهه ۸۰ میلادی از یک ست جین بهره گیری کنید. گزینه پیراهن جین با رنگ کلاسیک جین، هر چند ساده ولی نشان دهنده هوش و ذکاوت مردان شیک پوش در متفاوت و خاص بودن هست. با چنین انتخابی انها هم برازنده میباشند و هم تیپی متفاوت از جریان عمومی جامعه دارند.

 

• بهره گیری از یک تی شرت سفید در زیر پیراهن جین، بخشی از گزینش کلاسیک هست که در نگاه اول کاملا جنبه تزئینی دارد ولی در روزهایی با هوای متغیر، انتخابی مناسب برای هماهنگی با روزهای سرد و گرم هست. اگر به جای تی شرت سفید ساده از تی شرت هاي رنگی بهره گیری شود، بی شک از میزان کلاسیک و خاص بودن ست کاسته شده و جنبه اسپرت آن پر رنگ تر میشود.

 

• برای هر مردی در هر رده سنی لازم هست که یک شلوار جین آبی با رنگ کلاسیک در کمد خود داشته باشد.

 

شلوار جین را با کفش براق مردانه نپوشید: خیلی از آقایان این اشتباه را هنگام لباس پوشیدن انجام می‌دهند. در حالی‌که شلوار جین اصلا با کفش هاي ورنی براق مردانه جور در نمی‌آید.

 

• به جای آن اگر میخواهید شلوار جین تان را بپوشید بهتر هست یک کفش کتانی یا حتی کفش هاي مردانه اسپرت را با آن ست کنید.

 

 

بازی فوتبال

مطالب جنجالی سایت

بازی زولا

بازی زولا

استخدام نویسنده،نویسنده وردپرس،نویسنده حرفه ای

Xبستن تبلیغ
فوتبال
X