پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

نکات ورزشی برای افرادی که تنبل هستند

نکات ورزشی برای افرادی که تنبل هستند

نکات ورزشی برای افرادی که تنبل هستند 

افراد تنبل نمی‌خواهند ورزش کنند، حرکت و تمرینات ورزشی برای آنان بسیار سخت خواهد بود. اما راه چاره چیست؟ ما به شما می‌گوییم. برخی ها علاقه زیادی به ورزش کردن ندارند و برای انجام اینکار تنبلی میکنند. میتوان با راه‌هایي ساده کمی خود را مجبور به حرکت کردن و فعالیت داشتن کرد.

 

از آن‌جایی که ورزش برای سلامتی لازم و ضروری هست باید در عادت‌هاي زندگی برای داشتن فعالیت بیش‌تر تغییراتی ایجاد کرد.افرادی که در ورزش کردن تنبلی میکنند می توانند از راه‌هاي زیر برای داشتن فعالیت بیش‌تر بهره گیری کنند.

 

۱- به جای آسانسور از پله بهره گیری کنید. حتی اگر تعداد طبقات چندان بود نصف راه را با آسانسور و نصف راه را با پله طی کنید.

 

۲- کارهای منزل را انجام دهید. منزل را تمیز کنید؛ جارو برقی بکشید و سعی کنید که در منزل برای انجام کارهای هرروز فعالیت داشته باشید.

 

۳- به گزارش پارس ناز اتومبیل خود را دورتر از مقصد خود پارک کنید. سعی نکنید که نزدیک‌ترین جا برای پارک کردن اتومبیل را گزینه کنید. کمی از مقصد خود دور شوید تا بیش‌تر پیاده‌روی کنید.

 

۴- هنگامی که با تلفن حرف می زنید ننشینید و کمی راه بروید. حتی میتوانید کنار دیوار بایستید و حرکت اسکات را انجام دهید.

 

۵- بخندید. خندیدن باعث کار کردن عضلات شکم میشود. فیلم‌هاي خنده‌دار مشاهده نمایید.

 

۶- ورزش‌هاي کوتاه مدت و شدید انجام دهید. اگر نمیتوانید در روز۳۰ دقیقه ورزش کنید. در زمان کوتاه‌تر مثلا برای ۵ یا ۶ دقیقه ورزش شدید و کوتاه مدت انجام دهید. برای اینکار یک حرکت ورزشی را با شدت و سرعت چندان برای مدت یک دقیقه انجام دهید. ۳۰ ثانیه استراحت کنید و دوباره اینکار را تکرار کنید.

 

 

مطالب جنجالی سایت

مرد 40 ساله دختر 11 ساله را به حجله برد + عکس و مطالب داغ و جذاب روز
مرد 40 ساله دختر 11 ساله را به حجله برد + عکس و مطالب داغ و جذاب روز
مشاهده بیشتر