پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

همخوابی این مرد با دختر 32 ساله پولدار تهرانی و کلاه برداری

همخوابی این مرد با دختر 32 ساله پولدار تهرانی و کلاه برداری

همخوابی این مرد با دختر 32 ساله پولدار تهرانی و کلاه برداری 

دختر 32 ساله ثروتمند گول حرف های جوانی را خورده بود که ادعا می کرد از کشور سوئد آمده است و عاشق وی شده است. جوانی که می گفت مقیم سوئد است دختر پولدار تهرانی را فریب داد و در دام نقشه شوم خود کشاند.

 

 مهناز، زمانی که از فریبرز شنید مقیم سوئد است و می توانند با هم از ایران بروند بیشتر آشنا شد و تحت تاثیر وعده های وی قرار گرفت برای اثبات علاقه اش به فریبرز از انجام هیچ کاری برای وی دریغ نکرد. فریبرز جوان 23 ساله ای بود که اصرار داشت اقامت سوئد را دارد، این در حالی بود که فریبرز یک سال بیشتر در آن کشور حضور نداشته است.

 

مهناز نیز دختر 32 ساله ای بود که دلباخته فریبرز شده بود و همین مسئله موجب این شد تا فریبرز به هر بهانه ای از وی پول دریافت کند و از مهناز خواسته های عجیبی داشته باشد. فریبرز حتی مهناز را به خانه خود برد و او را در دام شومش انداخت.

 

در یک روز که مهناز به همراه فریبرز برای دریافت پول به بانک رفتند، مهناز پولی از بانک دریافت کرد و آن را به فریبرز داد تا برای هزینه های اخذ اقامت در سوئد خرج کند اما فریبرز پس از دریافت پول هیچ گاه پاسخ تلفن های مهناز را نداد.

 

مهناز تازه متوجه شد که چه کلاهی بر سرش گذاشته شده و چوب اعتماد بی جا به فریبرز نه تنها باعث شد پولش را از دست بدهد بلکه فریب شیطانی وی را هم بخورد.مهناز با مراجعه به دادسرای ناحیه دو تهران ماجرا را به بازپرس شاهنگیان از شعبه چهاردهم بازپرسی این دادسرا شرح داد و ماموران آگاهی نیز پس از بررسی دوربین های بانک موفق به شناسایی فریبرز شدند.

 

پس از دستگیری فریبرز، وی در ابتدا منکر آشنایی با مهناز شد اما زمانی که متوجه شد با توجه به فیلم های ضبط شده توسط دوربین های بانک چاره ای جز گفتن حقیقت ندارد اتهام خود را قبول کرد و با بازگرداندن پولی که از مهناز با کلاهبرداری و فریب گرفته بود رضایت او را جلب کرد و به این ترتیب این پرونده خاتمه پیدا کرد. 

 

مطالب مرتبط :

همخوابی زن شوهردار و راننده تاکسی و رسوایی

مردی که زنش را در اختیار دیگران می گذاشت

حمام کردن دختر دانشجو و ورود مرد لخت همسایه

مردی که از هیجان هنگام همخوابی با زن فاحشه مرد

زایمان دختر بدکاره در اتاقش و عاقبت نوزادش

تجاوز به زن زیبا و جذاب آمریکایی داخل لیموزین

تجاوز همزمان دو پسر به دختر تهرانی در خانه خالی

 

 

برچسب‌ها: