پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

همخوابی مرد تایلندی همزمان با 120 همسرش +عکس

همخوابی مرد تایلندی همزمان با 120 همسرش +عکس

همخوابی مرد تایلندی همزمان با 120 همسرش +عکس 

مرد تایلندی 120 همسر دارد که همگی از وجود هم با خبر میباشند و به خوبی با این مرد در زندگی کنار آمده اند و او را دوست دارند. مرد هوس باز تایلندی که 120 زن را به همسری انتخاب نموده بود و هم زمان با همۀ این زن ها ارتباط جنسی داشت در ادامه تصویر هاي و جزئیات بیشتر ارتباط جنسی هم زمان مرد هوس باز با 120 همسرش را در سایت پارس ناز خواهید دید در کنار ما بمانید.

 

مرد هوس باز چند همسری در تایلند غیرقانونی هست ولی این موضوع باعث نشده تایک مرد تایلندی 120 همسر و 28 فرزند نداشته باشد یکی دیگر از نکات غیر معمول در مورد اواین هست که تمام زنان وی از این موضوع آگاهی داشته و به نظر نمی‌رسد مشکلی با این روند داشته باشند.

 

مرد هوس باز تامبان پراسرت اخیرا پس از آنکه خبرنگاران از یک منبع ناشناس در مورد او با خبر شدند, از روی ناچاری اعتراف کرد مرد هوس باز که به صورت غیرقانونی با بیش از 100 زن ازدواج کرده هست.این مرد هوس باز 58 ساله که رئیس منطقه اي در 90 کیلومتری شهر بانکوک هست و یک تجارت پیروز در اساس تولید و ساز دارد اخیرا از تعدادی خبرنگار در منزل اش پذیرایی کرده و حقایقی از زندگی خانوادگی اش را برای انها افشا کرده هست.

همخوابی مرد تایلندی همزمان با 120 همسرش +عکس

مرد هوس باز با 120 همسرش که به صورت غیر قانونی در تایلند زندگی می‌نماید این مرد هوس باز می‌گوید دوست دارد مجدد ازدواج نماید و زنان بیشتری داشته باشد او 17 سال هست که در حال ازدواج کردن و بر قراری ارتباط جنسی با دختران باکره میباشد.

 

مرد چند زنه تایلندی با 120 همسر

وقتی از او سوال شد که آیا حقیقت دارد وی در سراسر کشور بیشتر از 100 همسر دارد, در جوابگفت ;/من 120 همسر و 28 پسر و دختر دارم./ گرچه این رقم قابل دقت در عرض چند سال قبل حاصل نشده , بلکه وی به خبرنگاران گفت از جوانی و وقتی فقط 17 سال داشت, شروع به ازدواج هاي مجدد کرد.

 

نخستین ازدواج این مرد در 17 سالگی

وقتی نخستین بار 17 تندرست بود, ازدواج کردم. همسر اولم یک یا دو سال کوچکتر از من بود و ماصاحب سه فرزند شدیم. پس از آن من با زنان بیشتری ازدواج کردم. بیشتر انها زنان جوانی بودند که زیر 20 سال سن داشتند, من بزرگتر دوست نداشتم چون بیشتر بحث میکردند./

 

هم چنان که او بزرگسال تر شد و تجارت فرآوری و ساز خود را نخست کرد, عادت غیر معمولی پیدا کرد, او درهرجایی که منزل اي می فرآوری, با یک زن اخیر ازدواج میکرد.

همخوابی مرد تایلندی همزمان با 120 همسرش +عکس

من پیمان کار ساختمانم, هرجا که منزل اي می ساختم, آنجا مجدد ازدواج میکردم. من همه ي آنهارا دوست دارم و آن ها هم مرا دوست دارند./

 

همسران او در نقاط گوناگون کشور تایلند
او پیش از ازدواج با فرد اخیر, همه ي وقت به او می‌گوید که قبلا چندین بار ازدواج کرده و به بقیه نیزمی گوید که تصمیم به ازدواج مجدد دارد. 22 تن از فرزندان او در نزدیکی منزل او زندگی میکنند و بقیه انها در نقاط گوناگون تایلند میباشند.

 

این مرد چند زنه تایلندی می‌گوید; من می‌گویم همسر جدیدی داردم هیچ کس مشکلی ندارد.

 

همه ي انها این اوضاع را قبول کردند و بحثی به وجود نمی‌آید. من به همه ي آن ها احترام می‌گذارم. در هر مورد از والدین آن ها برای ازدواج بر طبق آداب و سنت مرسوم اجازه میگیرم. تمام ازدواج ها دریک مراسم مفید و مناسب صورت گرفته هست./
همخوابی مرد تایلندی همزمان با 120 همسرش +عکس

این مرد تمام ازدواج هاي خود را با همۀ مراسمات سنتی معمول برگزار کرده هست

 

پشتیبانی مالی کامل از همه ي همسرانش
مراقبت از 120 همسر و 28 فرزند برای پراسورت هرگز مشکلی نبوده چرا که برای خانواده هاي متعدد خود تمام احتیاجات را برآورده می‌کند و اگر همسران او از خود منزل اي نداشته باشند,برای آن ها می سازد.دیدنی هست که در تمام طول گفت و گو خبرنگارانِ تایلندی با تامبان پراسرت تازه ترین همسر او اسم فون/ 27 ساله در کنار او نشسته بود و به نظر نمی‌رسید از افشاگری هاي او شوکه شده باشد.

 

مطالب مرتبط :

عاقبت رابطه نامشروع دختر 15 ساله با دو مرد مسن

عاقبت این خانم متاهل که از رابطه نامشروع بچه دار شد

روزی 30 بار به من تجاوز می شد + عکس

حاملگی حرام و نامشروع مادر از پسرش

رابطه جنسی برادر شوهر با عروس خون به پا کرد

 

 

برچسب‌ها:
بچه دار شدن خانم معلم 43 ساله از شاگرد 13 ساله + عکس
بچه دار شدن خانم معلم 43 ساله از شاگرد 13 ساله + عکس
مشاهده بیشتر