پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

ورزش برای مادرانی که سرشان شلوغ است

ورزش برای مادرانی که سرشان شلوغ است

ورزش برای مادرانی که سرشان شلوغ است 

مادرانی که سرشان شلوغ هست می توانند به ورزش کردن فکر کنند بدون اینکه زمان زیادی را از انها بگیرد و در سرحال شدنشان نیز کمک کند. اکثر مادرانی که به تازگی بچه دار شده‌اند یا کودکان کوچک در منزل دارند زمان کافی برای ورزش کردن پیدا نمیکنند و یا توجهی به سلامتی خود ندارند. این افراد میتوانند به روشهای خاصی ورزش را به برنامه هرروز خود اضافه کنند.

 

افرادی که به تازگی بچه دار شده‌اند باید به نکات زیر دقت کنند:
1. به بدن خود دقت کنید
افرادی که بچه دار شده‌اند معمولا احساس خستگی زیادی میکنند و منتظر فرصت میباشند تا بخوابند. بعد از سه ماه معمولا این مادران علاقه دارند تا ورزش را شروع کنند و به حالت ایده آل خود باز گردند. این افراد باید به بدن خود دقت کنند و هر چند کم در طول روز فعالیت هایي مثل پیاده روی داشته باشند. میتوانید اینکار را در منزل نیز انجام دهید. برای مثال 30 ‌دقیقه برای انجام چند حرکت یوگا وقت بگذارید.

 

2. سعی کنید به همراه خانواده‌ ورزش کنید و آمادگی جسمانی را افزایش دهید
مادران زمانی برای انجام ورزش حرفه‌اي ندارند. می توانید به همراه کودک و خانواده‌ خود ورزش کنید. انجام حرکات ورزشی در منزل و همراه خانواده‌ انتخاب مناسبی برای مادران هست. کودک خود را برای پیاده روی بیرون ببرید.

 

3. صبور باشید
صبر به شما کمک میکند تا به اهداف کوتاه مدت خود برسید. اهداف یک شبه به دست نمی‌آیند. واقع بین باشید و برای افزایش میزان ورزش و افزایش آمادگی جسمانی صبر داشته باشیم.

 

4. اجتماعی باشیم
نباید فکر کنید که بچه دار بودن باعث میشود که شما نتوانید با دیگران رابطه برقرار کنید یا در کلاس‌هاي ورزشی و گروه‌هاي ورزشی شرکت کنید. نیازی نیست که حتما ساعات زیادی از روز را صرف اینکار کنید می توانید در روز نیم ساعت برای رابطه برقرار کردن با دیگران و ورزش کردن با آنها زمان بگذارید.
 

 

Loading...
عکسهای خفن الکسیس | بلدل بازیگر خانم آمریکایی با همسرش
عکسهای خفن الکسیس | بلدل بازیگر خانم آمریکایی با همسرش
مشاهده بیشتر