پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

طرز تهیه بهترین پاک کننده آرایش صورت در خانه

طرز تهیه بهترین پاک کننده آرایش صورت در خانه

طرز تهیه بهترین پاک کننده آرایش صورت در خانه 

برای پاک کردن آرایشی که در طول روز روی صورتتان بوده هست می توانید از پیشنهاد هاي زیر بهره گیری نمایید که واقعا کاربردی هست.دیگر لازم نیست آن همه ي پول برای خرید پاک‌ کننده‌ هاي آرایش خرج کنید. خودتان در منزل پاک‌کننده آرایشی درست کنید که در مدت زمانی کوتاه پوستتان را ابریشمی می کند.

 

وقتی می توانید خودتان در منزل برترین پاک‌ کننده آرایشی را درست کنید, احمقانه‌هست که بخواهید هر چند وقت یک‌بار برای خرید آن خرج کنید. برحسب وسایلی که در منزل موجود دارید, دستورات برای تصحیح کردن برترین پاک‌کننده آرایش وجود دارد. هر دو این دستورها را میتوانید آزمون کنید تا مشاهده نمایید کدامیک برای پوست شما سازگارتر هست.

 

حکم اول برای تهیه پاک کننده آرایش صورت
* یک قاشق غذاخوری شامپو بچه و یک قاشق غذاخوری روغن زیتون را با نصف لیوان آب به خوبی مخلوط کنید. «میتوانید مواد لازم را دو یا حتی سه برابر کنید»

 

*یک ظرف شیشه‌اي دربدار را با پنبه یا پَدهای آرایشی پر کنید و این مخلوط را روی آن بریزید. در ظرف را ببندید. آن را می توانید تا یک ماه نگه داری کنید.

 

* همین طور میتوانید مخلوط پاک‌کننده را در یک ظرف بریزید و پنبه یا پَد را در زمان مصرف به آن آغشته کنید.

 

حکم دوم برای تهیه پاک کننده آرایش صورت
* دو لیوان آب را با ۱-۳ قاشق غذاخوری روغن‌زیتون, یک قاشق غذاخوری عصاره‌ي فندق افسون‌گر «witch hazel», چند قطره روغن مورد علاقه خودتان «مانند روغن اسطوخودوس یا روغن مرکبات» برای خوشبو کردن, با هم مخلوط کنید.

 

* درست مانند حکم قبلی, این مخلوط را هم می توانید در ظرفی شیشه‌اي روی پنبه‌ها بریزید یا در زمان مصرف پنبه را به آن آغشته کنید.

 

نکته 1 : توجه کنید که هر دو مخلوط را گذشته از مصرف مفید لزرش دهید.

 

نکته 2 : در مورد این دستورات هم درست مانند هر محصول آرایشی دیگر, ابتدا آن را روی یک قسمت از صورتتان آزمون کنید تا مطمئن شوید به آن حساسیت ندارید

 

 

Loading...
زنی که با 5 شوهر زندگی می کند و مردی که 24 همسر دارد + عکس
زنی که با 5 شوهر زندگی می کند و مردی که 24 همسر دارد + عکس
مشاهده بیشتر