پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

پردرآمدترین بازیگران زن جهان به انتخاب مجله فوربس

مجموعه : اخبار سینما
پردرآمدترین بازیگران زن جهان به انتخاب مجله فوربس

پردرآمدترین بازیگران زن جهان به انتخاب مجله فوربس 

فوربس پردرآمدترین بازیگران زن دنیا را در سال 2017 انتخاب کرده هست که اسم چهره هاي بسیار سرشناس و پرکاری در بین آنها هست. فوربس جدیداً لیست پردرآمدترین هنرپیشه هاي زن دنیا در 2017 را منتشر کرده هست. در این مطلب مختصر و خوب همراه ما باشید تا مشاهده نمایید آیا حدسیات شما درمورد این ستاره هاي سینما که هرچند وقت یک‌بار فیلم منحصر به فردی از آنان روی پرده سینما می رود درست بوده یا نه!

 

به نظر می رسد اما استون به لطف موفقیت لالالند و با 160 درصد افزایش دستمزدش طی 12 ماه قبل, برای نخستین بار در صدر این لیست قرار گرفته هست. استون در سال قبل ۲۶ میلیون دلار درآمد داشته هست.

 

استون صدر لیست پردرآمدترین هنرپیشه هاي زن دنیا در 2017 را از جنیفر لارنس ربوده هست که با 24 میلیون دلار درآمد در رتبه سوم قرار گرفته هست. جنیفر آنیستون با ۲۵.۵ میلیون دلار درآمد طی 12 ماه قبل, که بیش‌تر به دلیل تبلیغات و قراردادهای تجاری بوده هست, رتبه دوم را کسب کرده و لارنس را کنار زده هست.

 

در بین ۵ نفر برتر, اسم ملیسا مک‌کارتی و میلا کونیس هم به چشم می خورد که بالاتر از اما استون, پردرآمدترین هنرپیشه بریتانیایی, قرار گرفته هست.در بین رتبه‌هاي بعدی