پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

این پسر به خاطر شوخی دوست دخترش خودکشی کرد

این پسر به خاطر شوخی دوست دخترش خودکشی کرد

این پسر به خاطر شوخی دوست دخترش خودکشی کرد 

پسری که شاهد شوخی دوست دخترش از طریق اینترنت بود،مشاهده کرد که دختر خودش را کشت و پسر هم بلافاصله خودش را خلاص کرد. تظاهر دوست دختر وی به خودکشی باعث شد اینِ پسر مرگ دوست دخترش را باور کند و دستِ به خودکشی بزند..

این پسر به خاطر شوخی دوست دخترش خودکشی کرد

تایسون 11 ساله وقتی در یکی از شبکه های مجازی عکس دختر موردعلاقه اش را دید کهِ دست به خودکشی زدهِ است تصمیم گرفت به زندگی خود پایان بدهد.او اما خبر نداشت که این تصویر یک شوخی اینترنتی بیش نیست.حدود 20 روز پیش بود که مادرِ تایسون وقتی وارد اتاق پسرش شد با پیکر حلق‌آویز شده او رو به رو شد.انها در شهرِ مارکت ایالت میشیگان کشور کشور آمریکا زندگی می کردند و زنِ جوان به محض مشاهده این صحنه به کمک پسرشِ شتافت و ماجرا را به اورژانس خبر داد.

 

آنِ روز تایسون 11ساله به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت اما در نهایت تلاش پزشکان برای نجات جانش بی‌فایده ماند و نوجوان 11ساله جانش را از دست داد.

 

پس از این حادثه بود که دلیل مرگ پسرنوجوان جنجال بزرگی در رسانه‌های کشور ایالات امریکا به‌پا کرد. به گفته مادر تایسون پسرنوجوان او از مدتی قبل به دختری 13ساله علاقه‌مند شده و از طریق شبکه‌های اجتماعی با او در ارتباط بود. روز حادثه اما، تایسون تصویری از دخترموردعلاقه‌اش دریافت کرد که نشان می‌داد او دست به‌خودکشی زده است.

 

پسر نوجوان پس از مشاهده این تصویر چنان متاثر و ناراحت شد که تصمیم گرفت به زندگی خود پایان بدهد و به همین دلیل با استفاده از طناب خودش را در اتاقش حلق‌آویز کرد اما پس از این حادثه مشخص شد تصویری که دختر نوجوان برایش ارسال کرده بودِ جعلی بوده و او قصد داشته با تایسون شوخی کند.

 

 به گزارش پارس ناز به نقل از آسوشیتدپرس مادر تایسون می‌گوید زندگی پسرم از زمانی تغییر کرد که او مخفیانه از یکی از دوستانش یک موبایل تلفن همراه خرید و دور از چشم ما به عضویت شبکه‌های اجتماعی درآمد و با یکی از دخترانی که در مدرسه انها درس میخواند دوست شد.

 

من هرگز این دختر را ندیدم اما هربار که پسرم را به مدرسه می‌بردم وی مرا میدید. با این حال اصلا متوجه نشدم که بین انها رابطه دوستی وجود دارد و هنوز از این ماجرا گیج و عصبانی هستم. من از آن دختر شکایت کرده‌ام به‌خاطر اینکه شوخی اینترنتی او جان پسرم را گرفت و دلم می خواهد به سزای عملش برسد.

 

براساس این گزارش تحقیقات پلیس نیز نشان می دهد که تایسون دقایقی پس از مشاهده تصویر جعلی که دختر موردعلاقه‌ اش برای او ارسال کرده بود دست به‌خودکشی زده و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

 

 

Loading...
ماجراهای جالب عشق بازی عروس و داماد در شب زفاف +عکس و کلیپ
ماجراهای جالب عشق بازی عروس و داماد در شب زفاف +عکس و کلیپ
مشاهده بیشتر