پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

پنج دقیقه ای استرس را از خود دور کنید

پنج دقیقه ای استرس را از خود دور کنید

پنج دقیقه ای استرس را از خود دور کنید

 

این ماساژ پنج دقیقه‌ای که خودتان می‌توانید انجام دهید استرس و تنش را رفع می‌کند.

 

تکنیک ۱ (برای رفع تهوع): نقطه‌ای از دست را داخل ساعد مشخص کنید که به اندازه‌ی طول سه انگشت از مچ فاصله دارد. در این نقطه، با چرخاندن نوک شَست برای حدود ۱۲الی ۳ دقیقه مقداری فشار محکم وارد کنید.

 

تکنیک ۲ (برای رفع استرس و تنش): نقطه‌ی بعدی در ناحیه‌ی پرده‌دار دست قرار دارد، بین انگشت شَست و اشاره. در حالی که نفس عمیق می‌کشید، با استفاده از شَست و انگشت اشاره‌ی دست مقابل برای حدود ۲ الی ۳ دقیقه فشار محکمی روی هر دو طرف پرده وارد کنید.

 

تکنیک ۳ (برای انرژی بهتر و تسکین خستگی): در گودی روی شانه، که به آن ناحیه‌ی ذوزنقه‌ای هم می‌گویند، با نیشگون گرفتن فشار محکمی به ناحیه‌ی وسط شانه و پایه‌ی گردن وارد کنید. در طب چینی، اعتقاد بر آن است که ماساژ این ناحیه به بهبود جریان چی (انرژی) کمک می‌کند. این حرکت را برای حدود ۲ دقیقه انجام دهید و بعد سمت دیگر را ماساژ دهید.

 

تکنیک ۴ (برای جریان خون بیش‌تر و آرام‌سازی): در ناحیه‌ای تقریبا به پهنای دو انگشت بالاتر از جایی که دست و سینه بهم می‌رسند ( اطراف ناحیه‌ی عضله‌ی چرخاننده‌ی بازو)، فشار محکمی وارد کنید. این کار به افزایش جریان خون کمک کرده و احساس آرامش را برمی‌انگیزاند.

 

تکنیک ۵ ( برای رفع بی‌خوابی، کوفتگی، و خستگی): ناحیه‌ی آخر به اندازه‌ی پهنای یک انگشت زیر پایه‌ی جمجمه در هردو طرف ستون مهره‌ها قرار دارد. بهترین روش وارد کردن فشار محکم به این ناحیه گره کردن انگشت‌ها در پشت جمجمه و استفاده از شَست‌ها برای فشار آوردن است. در حالی که نفس عمیق می‌کشید و چشمان‌تان را بسته‌اید این ناحیه را تحریک کنید. گفته می‌شود ماساژ دادن این نقطه به رفع خستگی، کوفتگی، و بی‌خوابی کمک می‌کند.

 

 

Loading...
دختر جوان و زیبایی که 10 سال برده جنسی یک مرد بود
دختر جوان و زیبایی که 10 سال برده جنسی یک مرد بود
مشاهده بیشتر