پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

ماشین

استخدام نویسنده،نویسنده وردپرس،نویسنده حرفه ای

تبلیغات

چای زردچوبه مسکن دردهای شما

چای زردچوبه مسکن دردهای شما

چای زردچوبه مسکن دردهای شما 

چای زردچوبه هم طعم خوبی دارد و هم می تواند در درمان دردهای شما بعنوان یک مسکن طبیعی عمل کند تا بهبود پیدا کنید. برای همه ما زمان هایی وجود داشته که برای رهایی از سردرد و یا کمر درد به مسکن هایی مثل ایبوپروفن و یا استامینوفن روی آورده ایم .ایبوپروفن خصوصا ، مسکنی قوی برای انواع دردها محسوب می شود ، اما هرگز درد را برای زمان طولانی درمان نمی کند.

 

همچنین با افزایش مصرف این داروهای مسکن ، ممکن است عوارض جانبی مشخص ، مثل فشار خون بالا ، حالت تهوع ، خونریزی دستگاه گوارش ، افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی ، نارسایی کلیه و غیره را تجربه کنید.خوشبختانه ، در طبیعت مسکن هایی وجود دارند که بدون عوارض جانبی به کاهش درددر بدن انسان کمک می کنند و زردچوبه یکی از همین مسکن ها است.

 

در حالی که ایبوپروفن و دیگر مسکن ها موجب بروز التهاب در بدن می شوند ، مصرف زردچوبه با ملایمت بسیار نتیجه ای باورنکردنی در پی خواهد داشت.در زرچوبه ترکیبی بسیار قدرتمند به نام کورکومین وجود دارد که در زمینه ی سلامتی درست مثل یک معجزه عمل می کند. چای زردچوبه یکی از بهترین ، قدیمی ترین و موثرترین راهکارها برای از بین بردن درد و التهاب بشمار می رود.

 

البته توجه داشته باشید برای خانم های باردار و شیرده ، نوشیدن چای زردچوبه اصلا توصیه نمی شود.بهترین مورد مصرف چای زردچوبه در واقع درد مفاصل و ماهیچه ها می باشد. شما می توانید چای زردچوبه را به راحتی در منزل تهیه کنید و برای اثربخشی بیشتر به آن ترکیباتی نظیر زنجبیل را نیز اضافه نمایید .

 

مواد لازم :

۴ فنجان آب ، یک قاشق چایخوری پر زردچوبه آسیاب شده و یا دو قاشق غذاخوری ریشه ی زردچوبه ی تازه و له شده ، لیموی تازه و عسل

 

طرز تهیه :

آب را بجوشانید و در حال جوش زردچوبه را به آن اضافه نمایید. در صورتی که از زرچوبه ی تازه استفاده می کنید ، جوشاندن را به مدت ۲۰ دقیقه ادامه دهید . بعد از آن لیمو و عسل را برای طعم دار کردن چای خود به آن اضافه کنید.

 

 

بازی فوتبال

بازی زولا

بازی زولا

استخدام نویسنده،نویسنده وردپرس،نویسنده حرفه ای

Xبستن تبلیغ
فوتبال
X