پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

ماشین

تبلیغات

چند نکته مهم شیک پوشی و خوش تیپ بودن

مجموعه : مدل لباس جدید
چند نکته مهم شیک پوشی و خوش تیپ بودن

چند نکته مهم شیک پوشی و خوش تیپ بودن 

برای شما نکات مهمی داریم،درمورد خوش پوش بودن و شیک پوشی که می‌توانید در زیر مطالعه کنید و از آنها در استایل خود بهره گیری کنید. ممکن هست شما هم افرادی را دیده باشید که بسیار شیک پوش میباشند و تمایل دارید بدانید که رازهای شیک پوشی این افراد چیست. با ما همراه شوید تا شما را با رازهای شیک پوشی آشنا کنیم.

 

این نکته ها به شما کمک می کند شیک پوش شوید
در موقعیت‌هاي گوناگون اجتماعی به برخی‌ها که نگاه می کنید ناخودآگاه در دل ده‌ها ایراد از طرز لباس پوشیدن شان میگیرید. خانمی که چاق هست پیراهنی پوشیده که وی را دو سایز چاق تر نشان می دهد یا آقایی که قدکوتاه هست بلوز و شلواری به تن کرده که وی را به مراتب کوتاه‌تر جلوه میدهد. در عوض سلیقه یک عده دیگر شاهکار هست.

 

مهم نیست چاق باشند یا لاغر، کوتاه یا بلند. آنها به خوبی میدانند چه اندامی دارند و چه نوع پوشش مناسب ظاهرشان هست. آنها میدانند چه رنگ‌هایي پوستشان را شاداب‌تر و زیباتر نشان میدهد و معمولا در همان اساس‌ها گزینه میکنند. احتمالا شما هم دوست دارید جزو گروه دوم باشید.

 

اگر پاسختان آری هست همراه ما باشید تا مطالبی خوب را به شما ارائه کنیم.

 

• اگر دوست دارید قدبلندتر جلوه کنید به این نکات دقت داشته باشید

برای قد بلند به نظر رسیدن بلوز راه‌ راه بپوشید
راه راه ها معجزه می کنند. آنها می‌توانند شما را لاغر و بلند یا برعکس، کوتاه و چاق جلوه دهند. می پرسید چگونه؟! اگر لباس راه راهی بپوشید که خطوط عمودی دارد شما بلندتر و باریک تر به نظر خواهید رسید، اما امان از خطوط افقی. آنها شما را کوتاه و کپل می کنند. لذا کسانی که میخواهند لاغر به نظر برسند به هیچ عنوان نباید سراغ خطوط افقی بروند.

 

برای قد بلند به نظر رسیدن تک‌ رنگ بپوشید
اگر بلوز و شلوارتان همرنگ باشد شما قدبلندتر به نظر خواهید رسید. بلوز و شلوار در رنگ‌هاي گوناگون بدن شما را به قسمت‌هاي کوچک‌تر تقسیم می کند، اما یک رنگ برای کل بدن به شما ظاهری یکدست بخشیده و ظاهرتان را همچون خطی کشیده از بالا به پایین بلندتر از انچه هست نشان خواهد داد.

 

برای قد بلند به نظر رسیدن لباس هایي نقش و نگار ریز بپوشید
لباسی که تصویری بزرگ دارد شما را کوتاه و چاق نشان می دهد چون ناگهان نظر بیننده را جلب می کند، اما نقش و نگار ریز این طور نیست. اگر دوست دارید باریک و بلند جلوه کنید لباس‌هایتان را با نقوش ریزتر گزینه کنید.

 

• اگر دوست دارید لاغر به نظر برسید این نکات را به کار ببندید
برای لاغر به نظر رسیدن لباس را قالب تن تان گزینه کنید
لباس را تقریبا قالب تن گزینه کنید تا لاغرتر به نظر بیایید. اگر لباستان گشاد باشد به اندازه سایز گشاد لباس جلوه می کنید. از طرف دیگر اگر لباس چسبان به تن کنید چربی بدنتان از زیر لباس بیرون می‌افتد و ظاهری نامناسب به شما می‌بخشد. پس لباسی تقریبا قالب تن و نه چسبان بپوشید تا خوش‌هیکل دیده شوید.

 

برای لاغر به نظر رسیدن گن را فراموش نکنید
گن بدن را جمع کرده و اندام را مناسب‌تر نشان میدهد. همین طور پوشیدن آنها در درازمدت به لاغری کمک خواهد کرد. گنی مناسب تهیه کنید و خودتان را به پوشیدنش عادت دهید.

 

همگی از معجزه رنگ هاي تیره برای لاغر نشان دادن بدن آگاهید
پس اگر دوست دارید لاغرتر به نظر بیایید سراغ رنگ‌هاي تیره بروید. گرچه منظور فقط مشکی نیست. انواع رنگ‌هاي تیره را بهره گیری کنید تا متنوع‌تر دیده شوید. سرمه‌اي، بنفش، قهوه‌اي و طوسی رنگ‌هاي تیره‌اي میباشند که به لاغر جلوه کردن شما کمک میکنند.

 

ژست
برای لاغر دیده شدن روی ژستتان هم تمرکز کنید. همۀ وقت} شانه‌ها را عقب بدهید و سینه را جلو. سرتان را بالا بگیرید و از فرورفتن در خود اجتناب کنید.

 

• شاید جزو افراد لاغرید و دوست دارید کمی درشت تر از انچه هستید به نظر بیایید. برای شما هم راه حل هست
برای چاق تر به نظر رسیدن لباس گشاد را فراموش نکنید
لباس گشادتر از سایز خود به تن کنید. هر کس لباس گشاد به تن شما ببیند تصور میکند اندازه اندام شما همان هست. برای درشت دیده شدن سراغ لباس‌هاي گشاد بروید.

 

برای چاق تر به نظر رسیدن لباسهای رنگ روشن، طرح درشت بپوشید
 به گزارش پارس ناز دقیقا برعکس آن چه برای لاغر جلوه کردن لازم هست. خاصیت لباس رنگ روشن دارای طرح درشت این هست که شما را بمراتب درشت‌تر از آن چه هستید نشان می دهد.

 

برای چاق تر به نظر رسیدن لباس پفدار بپوشید
لباس آستین پفی برای خانم‌ها یا در روزهای سرد کاپشن پفدار چند سایز بر اندازه بدن خواهد افزود. لباس‌هایي که شنلی کوچک دارند یا دامن‌هاي چین‌دار هم به درشت جلوه دادن شما کمک می کنند.

 

 

گیلان چای

Xبستن تبلیغ
فوتبال
X