پارس ناز پورتال

تبلیغات

چهره بازیگر زن زیبای هالیوود قبل و بعد از سرطان

مجموعه : اخبار سینما
چهره بازیگر زن زیبای هالیوود قبل و بعد از سرطان

چهره بازیگر زن زیبای هالیوود قبل و بعد از سرطان 

سرطان خیلی ها را به کام مرگ می کشاند اما بسیاری هم این بیماری را شکست می دهند و از ورطه آن نجات پیدا می کنند. هنرپیشه امریکایی، شانن دوروتی، معتقد است بعد از سرطان انسان بهتری شده و آنهایی که دوست واقعی نبودند دیگر کنارش نیستند.

 

 این هنرپیشه 45 ساله تجربیات بیماریش را به صورت نوشته در اختیار رسانه ها گذاشته و عکس خود را که موهای سرش را تراشیده منتشر ساخته است.این هنرپیشه که از سوی انجمن سرطان امریکا در لس آنجلس جایزه دریافت کرد اعلام کرد که دوره رادیوگرافی خود را بعد از اتمام شیمی درمان شروع خواهد کرد.

 

دوروتی در این باره گفته است: من بسیار خوشبخت و شاکرم زیرا سرطان زندگی من را به مسیر بهتر هدایت کرد و همه موانع را از سر راه من کنار زد دروغ از زندگی من بیرون رفت و فقط کسانی که واقعاً دوستم دارند در کنارم هستند.او از مادر و همسرش کورت ایزوارینکو و دوست هنرپیشه اش (Sarah Michelle Geller) سارا مایکله گلر بسیار قدردانی کرد.

 

سارا مایکله گلر در مراسم دریافت جایزه دوروتی گفت او پر از امید است و به یک زن نظامی تبدیل شده است، در روزگاری که کسی بدون آرایش از خانه بیرون نمی آید ، او با سر تراشیده ظاهر شد تا همه بدانند چیزی که برای او اتفاق افتاده ممکن است برای هر کس دیگری نیز اتفاق بیفتد.

 

دوروتی در 2015 هنگامی که در یک درام فانتزی مشغول کار بود متوجه سرطانش شد و تا کنون نیز مجبور به برداشتن بخشی از سینه خود شده است.
چهره بازیگر زن زیبای هالیوود قبل و بعد از سرطانشانن دوروتی قبل از سرطان
چهره بازیگر زن زیبای هالیوود قبل و بعد از سرطانبازیگر مشهور بعد از سرطان