پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

چیزهایی که درمورد ترامپ نمی‌ دانید (طنز جالب)

مجموعه : مطالب طنز
چیزهایی که درمورد ترامپ نمی‌ دانید (طنز جالب)

چیزهایی که درمورد ترامپ نمی‌ دانید (طنز جالب)

ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد و همه معادله های سیاسی کل دنیا بهم ریخت. الان همه منتظر هستن تا ببینن چه سرنوشتی برای آمریکا رقم خواهد خورد. پوریا عالمی در روزنامه شرق نوشت:

 

نتایج انتخابات آمريكا منتشر شد. خوشبختانه در انتخابات آمريكا آرای باطله رأی درخور‌توجهی نداشتند چراکه کلینتون و ترامپ اعلام کرده بودند رقیب اصلی هردو آنان آرای باطله است.

 

آقای محمود احمدی‌نژاد با اشاره به احتمال تقلب یا تخلف در انتخابات آمريكا اعلام کرد که آمريكا بار دیگر ثابت کرد به رأی مردم بی‌توجه است چون جای من، ترامپ را به‌عنوان رئيس‌جمهور اعلام کرد.

 

البته این مهم نیست چون در سفرهای انتخاباتی‌ای که من هشت سال به آمريكا داشتم، از نزدیک دیدم که مردم می‌گفتند: «محمود، وقتشه تو بیای جمع کنی این بساط رو».

 

احمدی‌نژاد خطاب به مردم آمريكا اعلام کرد: مهم قلب شماست که جای من است وگرنه توی کاخ سفید که هر کسی رأی بیاورد می‌تواند برود.

 

احمدی‌نژاد اعلام کرد سفرهای اخیر او به کرمانشاه، کرج، اسلامشهر، نارمک و دیگر شهرهای ایران عملا دست‌گرمی بوده تا او پتانسیل خودش را برای انتخابات آمريكا بسنجد که در کل گویا پتانسیلش خوب بوده.

 

آقای احمدی‌نژاد گفت برخلاف تصور عموم، او برای ریاست‌جمهوری آمريكا ثبت‌نام کرده بود که متأسفانه فيلتر نظارتي آمريكا او را ردصلاحیت کرده. وی خاطرنشان کرد حالا خودش را برای کنکور ریاست سازمان ملل آماده می‌کند. آقای احمدی‌نژاد گفت اگر سازمان ملل هم نشد، در نهایت اداره پست توی نارمک راه می‌اندازم.

 

آقای ترامپ نیز اعلام کرد من به دلیل موهای زردم خیلی شبیه شیر هستم و از امروز یک شیر رئيس‌جمهور آمريكاست. آقای احمدی‌نژاد نیز عکسی از خود منتشر کرد و گفت کاش زمان من رئيس‌جمهور شده بودی که جهان شیرتو‌شیر شود.

 

جواد ظریف، مسئول راست‌وریس‌کردن مسائل خارجی ایران که حین مذاکرات با جان کری و کلینتون و… کمردرد گرفته بود و زیر پتو مذاکره می‌کرد، با روی‌کارآمدن آقای دونالد ترامپ رسما تقاضای برانکارد کرد.

 

وی خطاب به رسانه‌های مخالف خود در ایران گفت: این‌قدر نذاشتید باهاشون درست توافق کنم تا اون گنده‌لات محلشون اومد. ظریف درحالی‌که گولی اشک توی چشمش حلقه بسته بود، توی تويیتر خود نوشت: حالا چی‌کار کنم؟

 

يك روزنامه داخلي اما با افشای نام برنده انتخابات آمريكا (د.ت) اعلام کرد که سوروس توی انتخابات آمريكا دست داشته و آثار کودتا را در آمريكا کاملا می‌توان ‌رؤیت کرد. اين روزنامه با اعلام اینکه در آمريكا رسما کودتا اتفاق افتاده، اما اینها هنوز خودشان خبر ندارند، موهای ترامپ را بزرگ‌ترین نشانه کودتا در آمريكا برشمرد.

 

همچنین یک سفینه فضایی که با ارتشی کاملا مسلح و مجهز به سمت سیاره زمین حرکت می‌کرد و قصد ازبین‌بردن زمینی‌ها را داشت، سر سفینه را کج کرد و به سمت کهکشان خود بازگشت. رئيس این سفینه جنگی به خبرنگار اجتماعی روزنامه «شرق»، گفت: ما می‌خواستیم بزنیم زمین رو بپوکونیم که احمدی‌نژاد شد رئيس‌جمهور شما و ما هم دست نگه داشتیم.

 

حالا که ترامپ اومد، باز منتظر می‌مونیم ببینیم چی میشه. بابای سوفیا که من میدون دوم عاشق دخترش، سوفیا هستم، اما معتقد است: ترامپ تاجر است و تجار بلدند با پنبه سر ببرند.

 

بابای سوفیا از من می‌پرسد: تبعات ریاست ترامپ را برای جهان، خاورمیانه، ایران و قیمت دلار چه می‌دانی؟ من می‌گویم: ببخشید من فکر می‌کنم خانم هیلاری کلینتون رئيس‌جمهور آمريكا شده.

 

بابای سوفیا می‌گوید: پسر، خود ترامپ دیروز اعلام کرد. من می‌گویم: خب اعلام کنه، ولی بیشتر رسانه‌های ایران دیروز یه‌طوری تیتر زده بودند که کلینتون رئيس‌جمهور شده. شما که توقع نداری من با قبول‌کردن ریاست‌جمهوری ترامپ، به رسانه‌های خودمان خیانت کنم؟

 

منبع:روزنامه شرق