پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

کارهایی که زنان در رابطه جنسی از مردان می خواهند

کارهایی که زنان در رابطه جنسی از مردان می خواهند

کارهايي که زنان در رابطه جنسي از مردان مي خواهند 

توصيه هاي جنسي هميشه مي تواند بين زن و شوهرها رابطه را بهتر کند. مي دانيم که رابطه جنسي جزء اصلي زندگي مشترک را تشکيل مي دهد. مجله « ماکسيم»، تلاش مداومي را از 22 سال پيش شروع کرد تا بگويد ما مردان بهتر است اين حقيقت را بپذيريم که موقعيت زنان و سطح خواسته و شعور جنسي شان افزايش يافته است. ولي ما با وجود افزايش اطلاعات و دسترسي بيشتر به سکس، در بيشتر مواقع دقيقا نمي دانيم توقعات جنسي زنان چيست؟

 

مجله ماکسيم براي معرفي توقعات جنسي زنان، اين بار به سراغ خود آنها رفته است و توصيه هاي جنسي 10 زن را جمع آوري کرده است:

 

1- اصلا عجله نکنيد

با شيطنت تمام، به همه نقاط بدن ما توجه کنيد. در قدم اول، بگذاريد حس کنيم که مشغول يک ماجراي يکنفره نيستيد. بدن ما را ناز کنيد. ببوسيد و به ما فرصت دهيد داغ شويم.

 

2- مي خواهيم صداي تان را بشنويم

همانطور که شما دوست داريد صداهاي برخواسته از تمناي جنسي ما را بشنويد ما هم مي خواهيم شاهد صحبت کردن شما در اين لحظات باشيم. بيتابي تان و کارهايي که ميخواهيد با ما بکنيد را بر زبان بياوريد. تا حس کنيم که به خاطر ما تحريک شده ايد. با اين کار ما را از بودن در کنارتان ذوق زده مي کنيد. ما زنان اگر کنار شما احساس امنيت و تمنا را تجربه کنيم مثل يک شکوفه زيبا باز مي شويم و همه جذابيت ذاتي مان را نثار شما مي کنيم.

 

3 – دستان تان بيکار نباشد

براي اغلب ما به ارگاسم رسيدن فقط با دخول شايد غيرممکن باشد براي همين با دستان و انگشتان تان به سراغ نقاط حساس ما بيائيد. بهترين حالت تحريک جنسي و نرم و لغزان شدن ما، به کارگيري همزمان تماس انگشتان تان به همراه آلت تان در اطراف و درون عضو جنسي ما است.

 

4- هر شگردي بلديد رو کنيد

هر کدام از ما زنها به شيوه خودمان، داغ مي شود و تمايل پيدا مي کنيم که به نزديکترين شکل ممکن، کنار و درون مان باشيد. بعضي از ما دوست داريم روي باسن ما با کف دست تان، بازيگوشانه و با ظرافت بزنيد. بعضي از ما دوست داريم نجواهاي تحريک کننده و حتي غيرمرسوم در زير گوش مان زمزمه کنيد. شايد هم تصادفا مثلا کشف کنيد اطراف کشاله ران ما، عاشق تماس داشتن با لب هاي شما است.

 

5 – آرام و بدون عجله لباس هاي ما را از تنمان خارج کنيد
دوست داريم مثل يک هديه که کادو پيچي شده است به آرامي لباس مان را در بياوريد. اينطوري حس مي کنيم که قدر ما را مي دانيد و شاهد جزئيات ظريف و کش و قوس هاي بدن ما خواهيد بود. البته بعضي از زنان دوست دارند کاغذ کادوهاي که دور بدن شان را پوشانده است با شتاب و قدرتمندانه، برداشته شود.

 

6 -ذکر و فکرتان، تمام شدن نباشد

شما مردان بايد دير يا زود ياد بگيريد که خودتان را کنترل کنيد و يکه تازي نکنيد. بگذاريد اين مسير را تا مقصدِ لذتبخش، با هم طي کنيم.

 

7. حالت هاي جديد را با هم امتحان کنيم.

همه ما دو سه نوع از حالت آميزش را مدام تکرار مي کنيم و طبعيتا پس از مدتي خسته کننده و بيمزه مي شود. يادتان نرود که هر چند وقت، يک حالت آميزش جديد را معرفي کنيد.

 

8. سرتان را به سمت ناز ما ببريد

نزديک شدن لب تان به زير شکم ما خيلي دوست داشتني است بويژه اگر بلد باشيد چه کارها مي توانيد انجام دهيد. کاش همه مردان پي مي بردند اين کار چقدر بين زنان طرفدار دارد.

 

9. به چشمان ما بنگريد

عمل جنسي خيلي مطبوع تر مي شود اگر وقتي در درون يک زن هستيد و همزمان با بوسه و نوازش و چشم در چشم دوختن ها بر صميميت ماجرا مي افزائيد.

 

10 – عشقبازي يعني همه چيز

براي بعضي زنان، عشقبازي حتي دوست داشتني تر از آميزش است. از عشقبازي، با شتاب عبور نکنيد.

 

 

برچسب‌ها: