پارس ناز پورتال

تبلیغات

این کارها را انجام دهید تا فرزند پسر باردار شوید

این کارها را انجام دهید تا فرزند پسر باردار شوید

این کارها را انجام دهید تا فرزند پسر باردار شوید 

شما می‌ تواند کارهایی راکه در زیر به شما معرفی کرده ایم انجام دهید و صاحب فرزند پسر شوید. فرزندی که می توان جنسیت آن را گذشته از بارداری تعیین نمود. اگرچه دکتر و کارشناس باروری اعلام میکند که ما نمی توانیم بر پسر یا دختر بودن فرزند تاثیر بگذاریم اما شواهدی تصویر این موضوع وجود دارد.

 

بعضی والدین با بهره گیری از بعضی روشها، تغییر رژیم خوراکی، تغییر حالت دراز کشیدن در تخت و حتی نوشیدن ترکیبات خاص پسردار میشوند. اگرچه پزشکان این روشها را براساس داستان هاي قدیمی می دانند اما امتحان کردن آنها ضرری ندارد.اگر صد در صد می خواهید پسر داشته باشید و هر چیزی را حاضرید امتحان کنید از روشهای زیر بهره مند شوید.

 

رژیم خوراکی پسرانه
کارشناسان معتقدند رژیم خوراکی خاص چند هفته پیش از بارداری احتمال پسر دار شدن را افزایش می دهد. آنها می گویند تغییر رژیم خوراکی، اسیدیته بدن را تغییر داده و باعث تغییر جنسیت جنین می شود.براساس این نظریه، منوی غذای پسرانه شما باید حاوی غذا هاي نمکی، گوشت قرمز، تخم مرغ، نخود، قارچ، لوبیا، نان و ماهی باشد.

 

همین طور پیشنهاد می شود از غذا هاي اسیدی دوری کنید زیرا برای تولد پسر باید محیط بازی باشد تا اسپرم پسرانه دوام بیاورد.همین طور مطالعات اخیر نشان می دهد مقدار بالای گلوکوز در بدن باعث افزایش احتمال پسردار شدن می شود. بنابراین موادغذایی دارای پتاسیم، ویتامین ث، کلسیم، ویتامین اي و ویتامین ب دوازده بخورید. صبحانه نیز بسیار مهم هست و نباید فراموش شود.

 

حالت نزدیکی جنسی
نوع و حالت نزدیکی نیز بر روی پسردار شدن تاثیر می گذارد. در زمان هاي قدیم معتقدند بودند اگر سر خانم به سمت شمال باید یا مادر به پهلوی چپ بخوابد احتمال پسردار شدن افزایش می یابد. مطالعات به نکات پیچیده تری در این باره اشاره می‌کنند. اکنون می دانیم پدر جنسیت فرزند را تعیین می‌ کند. مادر همۀ وقت} کروموزوم ایکس را در تخمک فراهم سازی می‌ کند.

 

پدر هم بر کروموزوم ایکس و هم بر کروموزوم وای تاثیر می گذارد. جنسیت بچه به این بستگی دارد که کدام کروموزوم سریع تر به تخمک نفوذ کند.مطالعات نشان می دهد نفوذ عمیق تر در هنگام نزدیکی جنسی باعث تولد پسر می شود.در واقع واژن خانم ها در نزدیکی ورودی اسیدی هست و اسپرم مردانه نمی تواند در محیط اسیدی دوام بیاورد.

 

بنابراین نفوذ عمیق تر باعث می شود اسپرم نزدیک تر به تخمک قرار بگیرد و فاصله اي که اسپرم باید طی کند تا از محیط اسیدی واژن خارج شود کاهش می یابد. این مسئله باعث می شود اسپرم کروموزموم وای (اسپرم مردانه) سریع تر از اسپرم کروموزوم ایکس (اسپرم زنانه) به طرف تخمک شناور شود. بنابراین افرادی که پسر می خواهند بهتر هست نفوذ عمیقتری داشته باشند.

 

زمان مناسب پسردار شدن
سایر کارشناسان معتقدند اسپرم وای سریع تر از اسپرم ایکس حرکت می‌ کند. اما اسپرم دخترانه اکثر در مجرای تناسلی دوام می آورد تا اسپرم پسرانه.بنابراین اگر می خواهید پسردار شوید بهتر هست چند روز پیش از تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید و نزدیکی نهایی تا حد امکان نزدیک به تخمک گذاری باشد.

 

این مسئله احتمال اینکه اسپرم مردانه بر اسپرم زنانه غلبه کند و به تخمک برسد را افزایش می دهد. برای این مسئله باید به توجه زمانی تخمک گذاری خود را تعیین کنید.

 

گرما یا سرما برای پسردار شدن
اسپرم ها به دلیلی بیرون از بدن ذخیره می‌ شوند. اسپرم نمی تواند دمای بالا را تحمل کند و ساختار مستقل بیضه از اسپرم ها مراقبت می‌ کند. بعضی معتقدند اسپرم هاي وای از اسپرم هاي ایکس تحمل کمتری به گرما دارند. بنابراین اگر می خواهید پسردار شوید از همسر خود بخواهید محیط بیضه را سرد نگه دارد تا اسپرم هاي مردانه زنده بمانند.حمام سرد یا کمپرس یخ نیز به شما کمک می‌کند اما اینکار خیلی مورد علاقه آقایان نیست.

 

نوشیدن قهوه
مطالعات نشان می دهد در صورتی که همسر شما پیش از نزدیکی جنسی قهوه کافئین دار قوی بخورد احتمال پسردار شدن افزایش می یابد. احتمالا قهوه باعث افزایش انرژی می شود.
پیشنهاد می شود خانم ها قهوه هاي بدون کافئین مصرف کنند.

 

شربت سرفه
بعضی معتقدند اگر خانم دو ساعت پیش از نزدیکی جنسی، شربت سرفه مصرف کند احتمال پسردار شدن افزایش می یابد. حامیان این نظریه معتقدند مصرف این دارو باعث نازک شدن مخاط دهانه رحم می شود بنابراین شرایط را برای اسپرم وای راحت تر می‌کند. شربتی که بیشترین تاثیر را دارد حاوی گایافنازین می باشد. بنابراین سعی کنید به دنبال شربتی باشید که این ماده را دارد.

 

سریع انجام دادن
 به گزارش پارس ناز براساس نظر دو مادر که هر یک دارای یک پسر و یک دختر بوده اند برای پسردار شدن باید بدون برنامه عمل کنی و نزدیکی غیر رمانتیکی داشته باشی.

 

لقاح مصنوعی
اگر به طور کامل از پسردار شدن ناامید شده اید می‌تواند از لقاح مصنوعی بهره گیری کنید. در این روش در ابتدا اسپرم و تخمک در آزمایشگاه ملاقات می‌کنند. در این روش به طور قطع جنسیت فرزند را شما گزینه می کنید.بعضی معتقدند این نوع نزدیکی طبیعی نیست و بعضی دکتر ها پیش از لقاح جنسیت نطفه را آزمایش نمی‌ کنند. بعلاوه هزینه اینکار بسیار بالا هست و خیلی زوج ها نمی توانند از پس هزینه برآیند.

 

 

الکسیس تگزاس (Alexis Texas) دستگیر شدن بازیگر مشهور فیلم های پورن
الکسیس تگزاس (Alexis Texas) دستگیر شدن بازیگر مشهور فیلم های پورن
مشاهده بیشتر