پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

کتک خوردن زن عربستانی به خاطر پیروزی رئال مادرید

کتک خوردن زن عربستانی به خاطر پیروزی رئال مادرید

کتک خوردن زن عربستانی به خاطر پیروزی رئال مادرید 

مرد عربستانی وقتی دید تیم بارسلونا شکست خورده هست همسرش را به باد کتک گرفت و وی را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داد. تعصبات بیجا، یک خانواده عربستانی را از هم پاشید. رسانه هاي محلی گزارش دادند که اخیرا یک زن 20 ساله عربستانی که از جانب همسرش به دلیل پیروزی رئال مادرید در ال کلاسیکو مورد ضرب و شتم قرار گرفته، خواهش طلاق داده هست.

 

ماجرا به ملاقات بارسلونا و رئال مادرید برمی گردد – که احتمالاً بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا بوده – که کهکشانی ها پیروز شدند رقیب دیرینه شان را شکست بدهند. یک زوج عربستانی جوان که اتفاقا خیلی هم فوتبالی بوده اند، در کنار یکدیگر بازی را تماشا میکردند.

 

مرد منزل هوادار بارسلونا بوده و همسرش یک رئال مادریدی دو آتیشه. او پس از پیروزی رئال مادرید، خوشحالی بی حد و حصری انجام میدهد و هر زمان اسم کریستیانو رونالدو را فریاد می‌زند. ماجرا را از زبان دوست این بانو بخوانید:پیروزی رئال مادرید

 

ماجرای دعوای زن و شوهر به دلیل فوتبال

 به گزارش پارس ناز او شروع کرد به بالا و پایین پریدن در جای جای منزل و اسم رونالدو را درست جلوی شوهرش فریاد می زد. او هم این اقدام همسرش را یک توهین به خودش تلقی کرد و در حالی‌که از باخت تیم محبوبش خشمگین بود و نمی توانست رفتار همسرش را بردباری کند، ابتدا به صورت لفظی چندین ناحق به او میگوید و سپس کتکش میزند.

 

به دنبال این رفتار، این بانو به منزل والدینش برمی گردد و فردای همان روز، تقاضای طلاق میدهد. این حکایت خیلی زود در شبکه هاي مجازی دست به دست شد و گرچه تعجب همگان را از رفتار مرد به دنبال داشت.

 

 

Loading...
جنجال شنا کردن مختلط زنان و مردان برهنه در ایران +عکس
جنجال شنا کردن مختلط زنان و مردان برهنه در ایران +عکس
مشاهده بیشتر