پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند 

برخی اوقات قاتل هاي مخوف کودکان میباشند که دست به کارهای بسیار خطرناک و ترسناک می زنند و حتی جان افراد دیگر نیز برای آنان مهم نیست. 

 

۱۵- جان ونابلز و رابرت تامپسون

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند

وقتی که دنیس بوگلر با پسر دو ساله اش جیمز بوگلر برای خرید به فروشگاه می رفت فکر میکند که روز معمولی دیگری مثل هر روز در انتظار وی خواهد بود اما وی دیگر هیچ وقت آن روز در ماه فوریه 1993 را فراموش نخواهد کرد. وقتی که او مشغول خرید در فروشگاه بود پسربچه ي دو ساله اش ربوده شد

 

و این آخرین باری بود که دنیس پسرش را زنده میدید. دو روز بعد پیکر طفل بیچاره روی ریل خط آهن پیدا شد. عکس هاي بدست آمده از دوربین هاي مدار بسته ي فروشگاه نشان می داد که جیمز در حالی‌که دستش را در دستان رابرت تامپسون ده ساله قرار داده بود از فروشگاه خارج شده است.

 

پیکر طفل نشان می داد که او به شدت توسط رابرت تامپسون و جان ونابلز که او نیز ده سال سن داشت شکنجه شده و در نتیجه ي جراحات و ضربات وارده جان خود را از دست داده است. حتی پلیس ادعا کرده بود که ممکن است جیمز تحت آزار جنسی نیز قرار گرفته باشد که این موضوع هیچ گاه مورد بررسی قرار نگرفت.

 

دو آدمکش جوان بی درنگ دستگیر شده و بعنوان جوان ترین قاتلان دوران نوین بریتانیا شناخته شدند. به علت حساسیت موضوع انها تا سن ۱۸ سالگی در حبس نگه داشته شدند و سپس با هویت هایي اخیر از حبس آزاد گردیدند.

 

۱۴- ماری بل

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند

ماری بل در سال ۱۹۶۸ و به جرم خفه کردن دو پسربچه در بریتانیا وارد تیتر اول روزنامه ها شد. نکته ي شوکه کننده در مورد جنایت او این بود که ماری در هنگام ارتکاب قتل تنها ۱۱ سال سن داشت. نخستین قربانی او یک پسربچه ي ۴ ساله به اسم مارتین براون بود. ماری درست یک روز بعد از تولد ۱۱ سالگی اش در یک منزل ي متروکه

 

قربانی اول خود را خفه کرد. او که از این جنایت خود هیچگونه احساس پشیمانی نمی‌کرد همراه با دوستش جویس بل به اجبار وارد یک یتیم منزل شدند و نوشته اي از خود به جای گذاشتند که در آن به ارتکاب قتل توسط ماری اعتراف شده بود. اگر چه این دو دختر بچه اسم هاي خانوادگی مشابهی داشتند اما در واقع هیچ نسبت خانوادگی بین انها وجود نداشت. تنها دو ماه بعد ماری قربانی دوم خود را پیدا کرد.

 

در مورد دوم او همراه با دوستش جویس یک پسربچه ي ۳ ساله به اسم برایان هو را خفه کرد. جنازه ي پسرک بیچاره در یک منطقه ي متروکه رها شد اما هنوز کار ماری تمام نشده بود. مدت کوتاهی از رها کردن پیکر در خرابه نمی گذشت که ماری با یک قیچی سر وقت جنازه ي برایان رفت و روی سینه اش حرف «M» را حک نمود.

 

در ادامه نیز موهای وی را کوتاه و آلت تناسلی وی را برید. بعد از دستگیری، ماری بل در سال ۱۹۶۸ به ۱۲ سال حبس محکوم گردید. در دوران محاکمه پرده از زندگی رقت بار و خشن ماری برداشته شد. مادر او یک زن جوان فاحشه ۱۷ ساله بود که در قبل بارها سعی کرده بود دخترش را بکشد. پدر ماری نیز یک سارق پیشینه دار بود.

 

۱۳- جاسمین ریچاردز

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند

جاسمین ریچاردز ۱۳ ساله بود که با پسری ۲۳ ساله به اسم جرمی استینک آشنا شده و نامزد شدند. وقتی که پدر و مادر جاسمین از ارتباط ي این دو با خبر شدند دیگر به جاسمین اجازه ندادند که به مشاهده جرمی برود. این دو برای حل مشکلشان یک راهکار بیرحمانه و بدفرجام پیدا کردند. در شب ۲۳ آوریل ۲۰۰۶، اجساد پدر و مادر جاسمین در منزل شان توسط کودکی

 

که از پنجره درون منزل ي آن ها را نگاه کرده بود پیدا شد. پلیس با حضور در محل جنایت دریافت که پدر و مادر جاسمین تنها قربانیان این حادثه نیستند. پیکر جیکوب ریچاردز، برادر ۸ ساله ي جاسمین نیز در رختخوابش پیدا شد.

 

پلیس ابتدا فکر می‌کرد که جاسمین توسط قاتلین ربوده شده است اما مدت زمان زیادی طول نکشید که مشخص شد جاسمین خود در این قتل ها دست داشته است. روز بعد از پیدا شدن اجساد، جرمی و جاسمین با هم دستگیر شده و به قتل اعتراف کردند. در سال ۲۰۰۷، در مقابل هیئت منصفه آماده شده و پس از اعتراف به قتل خانواده اش به ۱۰ سال حبس محکوم گردید. نامزدش نیز در سال ۲۰۰۸ محاکمه و به ۲۵ سال حبس محکوم شد.

 

۱۲- چامپینیا

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند

در اکتبر سال ۲۰۰۳، لیانا فریدنباخ ۱۶ ساله همراه با نامزد ۱۹ ساله اش فلیپه کافی برای گردش به خارج از شهر سائوپائولو رفتند. هر دو فکر میکردند که تعطیلات عالی و فراموش نشدنی در انتظار انها خواهد بود اما این زن و شوهر جوان توسط یک گروه ۴ نفره تبهکار ربوده شدند که در میان انها یک نوجوان ۱۶ ساله به اسم چامپینیا حضور داشت

 

که رهبری گروه و طراحی تمام ماجرا را بر عهده گرفته بود. این افراد هیچ گاه با خانواده ي گروگان هاي خود تماس نگرفته و درخواست پول نکردند. هر دوی انها روزها و روزها شکنجه شده و لیانا نیز چندین بار مورد تجاوز قرار گرفت. در ادامه گروه ابتدا فلیپه را به قتل رساند و چند روز بعد از آن نیز لیانا به قتل رسید.

 

چامپینیا بعد از دستگیری اذعان داشت که در ابتدا قصدشان دزدیدن اموال این زوج بوده اما وقتی که متوجه شده اند این دو پول زیادی همراه خود ندارند تصمیم گرفته اند آن ها را با خود ببرند. وقتی که از چامپینیا خواسته شد که انگیزه ي خود را از قتل این دو بیان کند اعلام کرد که هیچ انگیزه ي خاصی نداشته و تنها می خواسته است اینکار را بکند. او هنوز در حبس به سر میبرد و داستان قتل هاي او به یکی از شناخته شده ترین موارد قتل در برزیل تبدیل شد.

 

۱۱- اریک اسمیت

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند

در تابستان سال ۱۹۹۳، اریک اسمیت ۱۳ ساله در حال دوچرخه سواری در یک پارک بود که دریک روبی ۴ ساله را دید که به تنهایی در پارک قدم میزند. اریک به پسربچه ي تنها نزدیک شده و وی را به میان درختان کنار پارک میبرد. سپس با دستانش وی را خفه کرده و با سنگ سر وی را له میکند. سپس پسربچه را لخت کرده

 

و شاخه اي از درخت را در بدن او فرو میکند. جنازه ي دریک بیچاره همان روز پیدا شد. اسمیت به جرم قتل طفل ۴ ساله دستگیر گردیده و تمامی کشور به علت سن آدمکش و میزان سنگدلی او در شوک این جنایت هولناک فرو رفت.در سال ۱۹۹۴ اسمیت به علت قتل پسربچه ي ۴ ساله به دستکم ۹ سال حبس محکوم شد که بعدها نیز امکان افزایش یافتن ان وجود داشت

 

زیرا در آن دوران برای قاتلی با این سن بیشترین محکومیت ۹ سال حبس بود. در طول دوران محاکمه وکلای مدافع اسمیت ادعا کرده بودند که وی در دوران مدرسه به شدت توسط همکلاسی هایش مورد آزار و آزار قرار گرفته و همین موضوع وی را به سمت قتل سوق داده است. سال ها بعد اسمیت در عذرخواهی از خانواده ي مقتول نامه اي نوشت

 

و آن را از طریق تلویزیون خواند. با این وجود درخواست بخشش او از سال ۲۰۰۸ تا حالا هشت بار رد شده است. اسمیت میتواند در سال ۲۰۱۸ بار دیگر درخواست بخشش یا تخفیف مجازات کند.

 

۱۰- گراهام یانگ

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند

گراهام یانگ در دوران نوجوانی یک سرگرمی بسیار عجیب داشت: او به شدت به شیمی علاقه داشت و بیش از هر چیزی دوست داشت در مورد تاثیر زهر و زهر بر روی بدن انسان پژوهش کند. او ساعت ها از وقت هرروز ي خود را به مطالعه در کتابخانه در مورد این موضوع میگذارند و وقتی که ۱۴ ساله شد

 

به این نتیجه رسید که باید از مبانی تئوری فراتر رفته و تجربیات و مطالعات خود را به صورت عملی روی افراد آزمون کند. بدین ترتیب کار خود را با مسموم کردن غذای خانواده اش در سال ۱۹۶۱ آغاز کرد. تمامی اعضای خانواده ي او درگیری مشکلاتی مثل تهوع، درد معده و اسهال شدند.

 

بعدها یانگ اعتراف کرد که برخی اوقات تصادفی و به اشتباه خود را نیز مسموم کرده زیرا نمی دانسته زهر را در کدام بشقاب ریخته است. نامادری گراهام در سال ۱۹۶۲ به علت مسموم شدن هاي متوالی جان خود را از دست داد. یکی از معلمان گراهام از علاقه ي او به زهر شناسی باخبر گردیده و به این موضوع مشکوک شد

 

به همین علت وقتی به سراغ میز مدرسه ي او رفت با مقادیر زیادی زهر، نقاشی هایي از افراد مرده و مقالاتی در ستایش قاتلان مواجه شد. در نتیجه وی به سرعت با پلیس تماس گرفته و پس از مشخص شدن ماجرا گراهام به بیمارستان روانی بوردمور فرستاده شد و ۹ سال آینده را در آن جا گذراند. وی بعد از آزاد شدن نیز به کار خود ادامه داد و ۷۰ نفر دیگر را مسموم کرد تا در نهایت بار دیگر به حبس بازگردانده شد.

 

۹- جوردن براون

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند

در ۲۰ فوریه سال ۲۰۰۹، جوردن براون ۱۱ ساله مثل روزهای قبل از منزل خارج شده، سوار اتوبوس مدرسه شد و به مدرسه رفت. آن روز و در حالی‌که هنوز جوردن در مدرسه بود پلیس به مدرسه مراجعه کرد زیرا جنازه ي نامادری جوردن در منزل پیدا شده بود. نامادری او که هشت ماهه باردار بوده و کنزی هوک اسم داشت در رختخوابش با شلیک گلوله به قتل رسیده بود.

 

دختر چهار ساله ي هوک جنازه ي مادرش را پیدا کرده و از تعدادی کارگر که در خیابان کار میکردند درخواست کمک کرده بود.
جوردن در ابتدا گفت که قبل از رفتن به مدرسه یک وانت سیاه مشکوک را نزدیک منزل دیده است اما خواهر ناتنی او ادعا میکرد که یک تفنگ شکاری را در دست جوردن دیده و مدت کوتاهی بعد از آن یک صدای مهیب را شنیده است.

 

بدین ترتیتب نوجوان ۱۱ ساله به جرم قتل نامادری و نوزاد پسری که در شکم داشت بازداشت شد. به قول ي رفقا و آشنایان، جوردن و نامادری اش ارتباط ي خوبی با هم نداشتند و شاید حسادت وی را به سمت کشتن نامادری اش سوق داده است. براون در سال ۲۰۱۴ از حبس آزاد شد.

 

۸- جسی پومروی

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند

جسی پومروی وقتی که به سن ۱۱ سالگی رسید قربانی هاي زیادی را آزار داده بود. او در سال ۱۸۷۲ به جرم ربودن و شکنجه ي سه طفل بیچاره ي دیگر به مرکز بازپروری فرستاده شد. اگر چه وی هیچ کدام از طعمه هاي خود را به قتل نرسانده بود اما همه ي ي ي انها را با طناب بست و سپس انها را لخت کرده و شکنجه میکرد.

 

وی تنها یک سال و نیم بعد از دستگیری به علت رفتار مفید از مرکز بازپروری آزاد شده و به نزد مادرش برگشت. در سال ۱۸۷۴ جنازه ي یک دختر ۱۰ ساله به اسم کتی کوران در زیرزمین مغازه ي لباس فروشی مادر جسی پیدا شد. بدین ترتیب جسی به جرم قتل دخترک مستضعف دستگیر شده و به حبس ابد محکوم گردید.

 

او اکثر سال هاي عمر خود را در حبس و در سلول انفرادی گذراند و در نهایت در سن ۷۲ سالگی در حبس و به علت مریضی درگذشت. هم‌چنین پومروی را در پرونده ي قتل یک پسربچه ي ۴ ساله که تکه تکه شده و در آب رها شده بود دخیل می‌دانستند. اما مدارک کافی وجود نداشت که این قتل را نیز به پومروی نسبت دهد.

 

۷- ادموند کمپر

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند

در سال ۱۹۶۳، ادموند کمپر همراه با پدربزرگ و مادر بزرگش زندگی میکرد اما پس از یک مشاجره با مادر بزرگ خود با یک اسلحه ي شکاری وی را مورد هدف قرار داده و با چاقو چندین ضربه نیز به او وارد کرد. وقتی که پدربزرگش به منزل بازگشته بود، ادموند وی را نیز با اسلحه مورد هدف قرار داد. در ان زمان ادموند کمپر تنها ۱۴ سال سن داشت.

 

ادموند در تماسی با مادرش موضوع را به وی آگاهی داد و مادر او نیز ماجرا را با پلیس در میان گذاشت و در نهایت ادموند دستگیر شد. وقتی که از او پرسیده شد انگیزه اش از قتل پدربزرگ و مادر بزرگش چه بوده گفت فقط می خواسته بداند که قتل مادر بزرگ چه حسی دارد و پدربزرگش را نیز برای این که جنازه ي مادربزرگش را نبیند کشته است.

 

ادموند محاکمه شد و چند سالی را در حبس گذراند و در سن ۲۱ سالگی علی رغم مخالفت هاي روان درمانگران با فرجام خواهی و بخشش او موافقت شد. ادموند نزد مادرش بازگشت که ارتباط ي خوبی بین این دو وجود نداشت. او سه سال بعد مادرش و نزدیک ترین دوست وی را نیز به قتل رساند.

 

وی در این مدت جان چندین نفر دیگر را نیز گرفته بود و گرایش هاي مرده خواهی در او دیده شد. حتی یکبار قسمتی از گوشت بدن یکی از قربانیان خود که یک زن بود را نیز خورده بود. در نهایت ادموند به حبس ابد محکوم شد.

 

۶- جوزف فیلیپس

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند

در سال ۱۹۹۸، ملیسا فیلیپس در حال تمیز کردن اتاق پسربچه ي ۱۴ ساله اش بود که متوجه خیس بودن تشک او شد و در نهایت با جستجوی اکثر یک جنازه ي غرق در خون را در زیر تشک تخت او پیدا کرد. جنازه ي مقتول متعلق به دختر ۸ ساله ي همسایه به اسم مدی کلیفتون بود که از یک هفته قبل خانواده اش خبری از وی نداشتند

 

و فکر میکردند گم شده است. بدین ترتیب ملیسا با پلیس تماس گرفته و انها جاش را در مدرسه دستگیر کردند. جاش گفته بود که یک هفته قبل در حال بازی بیسبال با مدی کلیفتون بوده است که ناگهان توپ به چشم مدی برخورد میکند.در نتیجه ي گریه هاي دختر بچه، جاش وی را به منزل میبرد اما دخترک دست از گریه و جیغ زدن برنمی دارد.

 

بدین ترتیب جاش که ترسیده بود و از واکنش پدرش به این موضوع وحشت داشت با سیم تلفن مدی را خفه میکند و در ادامه با چوب بیسبال ضرباتی را به سر او وارد کرده و در نهایت با چاقو ضرباتی را نیز به بدن او وارد میکند. جاش به علت این که در زمان محاکمه شدن ۱۶ سال داشت توانست از مجازات مرگ فرار کند اما به حبس ابد بدون اجازه ي درخواست عفو یا تخفیف مجازات محکوم شد.

 

۵- کریستین فرناندز

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند

در مارس ۲۰۱۱، والدین کریستین فرناندز ۱۳ ساله از او خواستند که مراقب برادر دو ساله اش دیوید گالاراگا باشد. وی چندین ماه قبل با برادرش بازی شبیه کشتی گرفتن انجام داده بود که در نهایت به شکستن پای پسربچه ي دو ساله منجر شد. این بار نیز وی با برادر کوچکترش با خشونت رفتار کرد و دو بار سر برادرش را به قفسه ي کتاب کوبید.

 

در اثر این حادثه دیوید بیهوش شد و وقتی مادر به منزل بازگشت کریستین موضوع را به او آگاهی داد. اما او تنها صورت دیوید را شست و لباس هایش را عوض کرد. مادر انها که بیانلا سوزان اسم داشت ۴ ساعت بعد از مراکز درمانی درخواست کمک کرد و پسربچه ي مستضعف دو روز بعد از جهان رفت.

 

مادر و فرزند به جرم قتل پسربچه ي دو ساله دستگیر شدند. سوزان به علت مرگ دیوید گناهکار شناخته شد اما کریستین نیز به جرم قتل غیر عمد و ضرب و شتم شدید برادر خود زندانی شد. وی سال آینده که به سن ۱۹ سالگی برسد از حبس آزاد میگردد.

 

۴- اندرو گولدن و میچل جانسون

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند

اندرو گولدن و میچل جانسون به ترتیب ۱۱ و ۱۲ ساله بودند که قتلی را برنامه ریزی کردند که در نهایت جهان را در شوک و حیرت فرو برد. در سال ۱۹۹۸ جانسون ماشین ون پدرش را برداشته و منزل ي پدربزرگ و مادربزرگ اندرو گولدن رفت. انها سلاح هاي پدربزرگشان که معمولا در قفسه ي مخصوصشان قرار داشته

 

و در انها قفل بود را برداشته و در ماشین گذاشتند و به سمت مدرسه به راه افتادند. این دو در هنگام ناهار زنگ خطر آتش سوزی را به صدا درآورده و در حالی‌که دانش آموزان و معلمان در حال خروج از مدرسه بودند انها را به رگبار بستند. در نهایت ۴ نفر کشته و ۱۰ نفر مجروح شدند.

 

هر دو پسر بچه ي آدمکش نیز بازداشت و در دادگاه به اتهامات آن ها رسیدگی گردید. در دادگاه یکی از همکلاسی هاي انها اعتراف کرد که جانسون روز قبل از حادثه در مورد تیراندازی که روز بعد انجام گرفت گفتگو هایي کرده است. او گفته بود باید افراد زیادی را بکشد و همه ي ي روز سه شنبه خواهند فهمید

 

که سرنوشت انها مرگ یا زندگی است. این دو محکوم شده و پس از چند سال از حبس آزاد شدند. انها تنها کسانی میباشند که در ایالات متحده به دانش آموزان شلیک کرده و در حبس به سر نمی برند.

 

۳- الکس و درک کینگ

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند

در 11 نوامبر سال 2001 آتشنشانان برای خاموش کردن منزل اي در شهر اسکامبیا سیتی آماده شدند و در تلاش برای خاموش کردن منزل با پیکر تری کینگ 40 ساله در یکی از اتاق هاي منزل روبرو گردیدند. انها در ابتدا فکر می‌کردند که این مرد به علت استنشاق دود ناشی از آتش سوزی خفه شده است

 

اما با نگاهی دقیق تر متوجه شدند که زخم هاي متعددی روی بدن متوفی وجود دارد. بنابراین پلیس در جریان امر قرار گرفت و همسایه ها به پلیس گفتند که تری کینگ با پسران 13 و ۱۲ ساله اش با اسم هاي درک و الکس زندگی میکند. ۱۶ روز بعد این دو برادر نوجوان پیدا شده و به قتل پدرشان اعتراف کردند.

 

به قول ي ان ها نقشه ي قتل را الکس ریخته و درک آن را اجرا کرده بود.وقتی که تری کینگ به خواب رفت پسر بزرگترش با استفاده از چوب بیسبال ضربات محکمی را به سر او وارد کرد تا پدر بیچاره اش جان داد. در ادامه برای این که جنایت خود را مخفی نگه دارند منزل را به آتش کشیده و فرار کرده بودند.

 

انها گفتند که می خواسته اند فرار کنند و برای این که در صورت گیر افتادن توسط پدرشان تنبیه نشوند نقشه ي قتل وی را کشیده اند. علاوه بر این انها ادعا کردند که پدرشان از لحاظ روانی مشکل داشته و انها را شکنجه روحی و جسمی می کرده است. در نهایت این دو به جرم قتل پدرشان محکوم شده و به مرکز بازپروری نوجوانان فرستاده شدند.

 

۲- دیوید بروم

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند

در سال ۱۹۸۸ پلیس دیوید بروم را که در ان زمان ۱۶ سال سن داشت به جرم قتل تمامی اعضای خانواده اش در مینه سوتا دستگیر کرد. دیوید بعد از یک مشاجره لفظی و فیزیکی با پدرش، با استفاده از تبر پدر، مادر و خواهرد و برادر ۱۴ و ۹ ساله اش را به قتل رساند.

 

تنها کسی که از این قتل عام جان سالم بدر برد برادر ۱۹ ساله اش بود که در آن زمان در منزل حضور نداشت. مدیر مدرسه ي بروم بعد از این که در میان دانش آموزان شایعه شده بود که بروم شب قبل تمامی اعضای خانواده اش را به قتل رسانده با پلیس تماس گرفت. دیوید روز بعد دستگیر شد و به قول ي پلیس بدون هیچ مقاومتی به جرم خود اعتراف کرد.

 

بدین ترتیب وی به قتل عمد اعضای خانواده اش متهم شد. بدین ترتیب دیوید به حبس ابد محکوم شده و تا سن ۷۰ سالگی نمی تواند درخواست عفو یا تخفیف مجازات داشته باشد. ماجرای او باعث شد که آهنگ مشهوری به اسم «دیوید بروم دست به تبر می شود» «David Brom Took An Axe» در وصف جنایت او ساخته شود.

 

۱- سیندی کولیه و شرلی وولف

کودکانی که قتل های وحشتناکی مرتکب شده اند

 

 

Xبستن تبلیغ
فوتبال
X
خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب
خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب
مشاهده بیشتر